Hamileyim ama esim istiyor?

Esim birlikte olmak istiyor. Bebegime bir zarari olur diye korkuyorum lakin esimi de kirmak istemem. Ne yapmaliyim bu konuda? O sakincali degil diyor.

0|0
9|23

En İyi Erkek Görüşü

• Doktor onay verdikten sonra ilişkiye girmen de sakınca yok. Karnına baskı uygulanmaması gerekli ama.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• İlk ve son aylarında dikkatli olursanız sorun teşkil etmez. :):

1|0
    0|0
  • @Arsen_Lüpen Sen ne diyorsun bu duruma

0|1
    0|0
  • Sevgilim bana 8. aya kadar yapılmasında sakınca yokmuş demişti hatta yapmak da iyiymiş doğum kolay oluyormuş

1|0
    0|0
  • Hamilelikte ilişkiye girmekte bir zarar yoktur, daha faydası vardır bebeğe mutluluk hormonları verebiliyorsun uzmantv de anlayıyor zaten.

0|0
    0|0
  • yapmasın 9 ay . 31 ceksın ıpne. bebeye zarar

1|1
    0|0
  • Son haftalar olmadıkça sorun olmuyormuş ben öyle duydum. Netice de adam rahmine kadar... töbe ya sadAD:DD:D

0|0
    0|0
  • Doğum yapacağın ana kadar seks yapmanızda sakınca yok. Hatta doğumdan hemen önve seks yaparsanız doğum daha kolay olur. Hiç korkma bence.

0|0
    0|0
  • Cocuk kafasi delik dogar bak yapma

2|0
    0|0
  • doğuma 1 ay kalaya kadar doktorunda aksini söylemezse kocanı mutlu etmende sakınca yok. sevindir garibi :)

0|0
    0|0
  • doktora söyle ilk

0|0
    0|0
  • doktor onay verirse sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Cok basit oral

0|1
    0|0
  • Allah allah sen doktora kontrollerine gitmiyomusun doktorunuz gerekli açıklamayi yapmıyo mu?

1|0
    0|0
  • 40 gün kalana kadar kontrollü gir sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • İlk iki ay ve son 3 ay yapmayın

0|0
    0|0
  • ilk 2 ay ve son 1 ay kala sakıncalı durum

0|0
    0|0
  • cocuk ölür, bamya pipiliyse bişi olmaz :D

0|0
    0|0
  • Hamilelikte seks cocuga zarar vermiyor yapabilirsiniz

0|0
    0|0
  • kaç aylık

0|0
    0|0
  • cahillik başa bela, seks isteyen kocaya mal, hayvan diyen beyinsizler de cabası

0|0
    0|0
  • Doğana kadar ilişkiye giren var doktora danış

1|0
    0|0
    • Utaniyorum boyle bir seyi sormaya.

• Sor ya ne utanması ona gösteriyorsunda sormayamı utanıyorsun sağlıkta ayıp olmaz

• İlk ve son üç ay içerisinde yapabilirsiniz diye biliyorum. Ama biraz daha araştırın ve yapacaksanız da çok zorlamayın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Duramıyor mu hayvan

0|0
    0|3
  • Kaç aylık?

0|0
    0|0
  • 4 aydan sonra yapabilirsiniz smdi bebisin tehlikede :-) ayy smdi nasil kucuktur allah bizrde nasip etsin :-(

1|0
    0|0
  • Ben 9ayliken yapmistim hata dusa girdim ciktim suyum patladi acilen hastaneye gitmistim. Zarari yok yani

0|0
    0|0
  • Belli bir aya kadar sıkıntı olmuyor diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Sakıncalı değil canım lakin 7. ci aydan itibaren yapmayın

0|0
    0|0
  • Bebeginde zevk alir

0|0
    2|6
  • Evet sakıncalı değil hatta doğuma kolaylık bile sağlıyor tabi ilk başta bir doktoruna danış

0|0
    0|0
  • Bekleyiversin öküz.

0|0
    0|4
Yükleniyor...