Arkadaşımla birlikte oldum, kendimden iğreniyorum

nasıl oldu anlamadım ilk defa olmuştu bu resmen en yakın arkadaşım bizde kaldığı gece sadece biraz içmiştik sonra olanlar oldu hiç anlamadan oldu bi kere bile olsa ben lezbiyen değilim ::( kendimi çok kötü hissediyorum ne yapmalıyım :(

0|0
9|26

En İyi Kız Görüşü

• kız kıza sorun değide ya erkek olsaydın ve erkek arkadasla ayy tanrım hayat boyu aklına gelirdi doyle dusun değişik bir deneyim oldu...

3|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 26

• Bu kötü hissetme olayından kurtulkman için cinsel terapi alabilirsin.Onlar nasıl davranacağını söyler.

0|0
    0|0
  • içkiyi bırak namaza başla

2|1
    2|0
    • :( tamam

• of offf yok yok öyle birşey olmayacak

• :) Bir kere yaptın. Artık alıştın :)

• Zaten lezbiyen değil biseksüel olurdun ama alkolün etkisiyle diyorsan bu kanıyada varılmaz. İçin rahat olsun. Alkol sana göre değil anlamış oldun, bu da kazancın olsun.

1|0
    0|0
  • Lezlik hayatına 'Merhaba' de. İçersen o zıkkımı kızla da beraber olursun erkekle de. Düşün taşın vur başını duvarlara şimdi.

1|0
    1|0
  • ani yasadin bitti akisina birak hayati.

1|0
    0|0
  • alkole atma suçu.. alkol sadece yapmak isteyipte yapamadıklarını yapmana yardımcı olur! eşcinselsin sen! hazmet!

1|0
    1|0
  • O tadı bir kere aldıysan vazgeçebileceğini sanmıyorum.

Belki kabul edemiyorsun ama biseksüel olabilirsin.

0|0
    0|0
  • bence bilerek ve istenerek yapılan bir olay. içki insanların cesaretini artırır içinizde böyle bir dürtü var ki yapmışsınız. kendiinize kızmanız bence olayı anormal oluşu, kabul etmek zor tabi. içinde bir eşcinsellik olabilir ama bu yaşantına aykırıysa bu dürtüyü bastıracan değilse zaten koy dibine gitsin.

0|0
    0|0
  • lezbıyen olmak gay olmaktan ıyıdır bence

0|1
    0|0
    • Katılıyorum. Özellikle sarhoşken yaptığı yanlışlık ona bütün hayatını mahvetmez. Ama erkek öyle yapsaydı gitmişti hayatı..

• kız kıza sevişmenin bana garip gelen bir tarafın yok... birçok erkek te iki kadını sevişirken izlemekten zevk alır...

0|0
    0|0
  • Bu sana ders olur içki içmemen konusunda. Yapacağın artık bir daha içmeyeceksin.

1|1
    1|0
    • evet ne desen haklısın :(

• Tamam hep iyi kal :))

• sağolun :))

• geçmiş olsun

0|0
    2|0
  • bence alkolu bırakmalısın şişsede durdugu gibi durmaybiliyor..

0|0
    0|0
    • bıraktım töbe bdha

• öyle gibi birşey oldu

• bak gördünmü durum çok ciddi kimsin bilmiyorum evlimi bekarmı kaç yaşında tıkandım valla ;((

• ona karşı bişeyler hissederek yaptıysan lezbiyensin

0|0
    0|0
    • hayır hiç bir şey

• denerim :(

• eğer bişey hissetmezsen sadece alkolün etkisidir derim... şuanda daha belli değil yani.

• en kısa zamanda evlenin..

0|1
    0|0
  • zevk aldıysan sık sık iç :) yok almadıysan bi daha içme, içince bokunu çıkarıyorsun :))

2|0
    1|0
  • Kötü hissetme lezbiyenlik o kadar kötü bir şey değil.

2|0
    1|0
  • bunun yanlış olduğunu anlamışsın. hatanın farkına varmışsın bu güzel. bir daha yapmamaya karar ver ve töbe et.

0|0
    2|0
  • hollanda yolu gözüktü

0|0
    0|0
  • 40 tas dok yikan

1|0
    1|0
  • herşeyin bi ilki vardır. öğrenmiş oldun hiç değilse tecrübe etmiş oldun:)

0|0
    0|0
  • Bundan sonra içince kendine hakim ol.

0|0
    1|3
  • tekrar seviş

0|0
    0|0
  • arkadaşlığını bitir.onu her gördüğünde o anları hatırlayacaksın hep kötü hissedeceksin

0|0
    0|0
  • iyi zara bişey olmadıysa sorun yok :)

0|0
    1|0
  • sorun etme kendine.duygusal olarak ihtiyacin vardi yaptin bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bir daha olmamasına dikkat edersiniz, hata olarak görüyorsanız, hatayı yapar insan önemli olan ders çıkarmaktır.Kendinizi üzmeyin.

0|0
    1|1
  • Denemiş oldun ve hoşlanmadığını anladın kafndaki sorular oluşacak olan mitler yıkılmış oldu

0|0
    0|0
  • içkiyi ağzınızla içmezseniz böyle iğrençlikler yaşamanız doğaldır

0|1
    2|0
  • olabilir :-) kötü hissetmene neden olmasin ...

2|0
    0|0
  • kadınlar estetik yaratıklar, olur,bilinç altına doğru itele yaşadıklarını

unutursun

0|0
    0|0
  • Ne yapabıldınız kı kız kıza ? Alkol işte sisede durdugu gbı durmuyor . bsver bdaha muhattap olmazsn olur bıter

0|0
    0|0
  • hataydi sadece o an kendinde degildin olabilir unut gitsin birdaha yapmassan sorun yok

2|0
    0|1
    • yapmam hayatta :(

• bendede oldu oyle birsey bende yasadim cok buyuk bir hataydi tobeler olsun :S unut ve birdaha kine cok dikka et

• peki çok teşekkür ederim

• Sarhoş olunca konusulmayanlar konusulur, saklı hisler ortaya çıkar

1|1
    0|1
Yükleniyor...