Testosteron hormonlari neden git gide dusuyor?

yaklasik 5-6 aydir sertlesme sorunu yasiyorum sabah ereksiyonuda hic yok p*rno izlemek bile cok fazla etkilemiyor test yaptirdik testosteron ignesi verdiler 1 ay duzeldim simdi yeniden sertlesme sorunu olustu istekte az doktordan hayir yok psikolojim berbat ne yapabilirm

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Testo iğnesi alıp bir kere vurup omur boyu yüksek tutamazsınız testoyu. Sürekli vurmanız gerekir. Tabi azsa.

0|0
    0|0
    • testo ignesi kansere sebebiyet veriyor surekli yapamam eskiden oyle bir sorunum yoktu yas 30 sigara alkol yok

• dogal yoldan urrtecek bnisey yok mu

• Var ama sağlıklı bir insanda ne etki eder bilmiyorum araştır istersen pregnyl.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• abicim spor yapp ne kadar spor yaparsan o kadar testesteron seviyen yükselir hatta spor a başladınmı diyelim p*rno izle hemen arkasından git spor yapp bak nasıl testesteron seviyen yükseliyor kalitesiartıyo

0|0
    0|0
    • spor derken yuruyusmu yoksa kas agirlik vs gibimi

• abi 70 cok zayif olurum ya 75e dusmeyi deniycem bakalim sanirim kilo aldim diye boyle oldu kas yapamiyorum bir ara 20gun gittim sonra biraktim cok yogun calisiyorum vaktim olmuyor

• abicim ne kadar l, yağlanma çok olursa o kadar az ereksiyon olursun dediğim gibi bu şekil yapp fazlasıyla testesteron seviyen yükselecek yoksa Seksi haytından çıkartmış olursun onun spor yapp

• psikolojide önemli kafaya takma biraz spor yap birde spa'da dinlendiriyor insanı

0|0
    0|0
Yükleniyor...