Bakir olmak suç mu?

Bakir olmak suç mu? Bakir erkekler neden sürekli eleştiriliyor? Neden onlara farklı gözle bakılıyor?

Güncellemeler:
Güncel
...
Güncel. ..

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• suç değil kardeşim siz yeterki bakir kalın yaa :)) asıl sorun bakire olmayanların suçu..

1|4
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sacmalama suç değil bakir olmak irade sahibi olduğunu gösterir ve takdir ediyorum seni erkeklerin çoğunda olmayan özelliğe sahipsin sakin katana takip üzülme sorun sende değil digerlerinde

2|3
    0|0
    • Kızlarda bu durumu eksiklik olarak görebiliyor bazen

• Hic sanmıyorum açıkçası ben öyle gormuyorum

• eleştirenler önce beyinlerini geliştirsinler. :)

2|4
    0|0
  • yaşın kaç ona bağlı eleştirmem. aslında bize düşmez ama seviyoruz galiba eleştermeyi:)

0|1
    0|1
  • Nefes alıyormusunuz merak ediyorum :))

0|2
    1|6

Erkekler Ne Diyor 10

• bekarsan normaldir izde bakiriz ne olacak allah kısmet ederse evlenirsek olur o işler arkasına fazla düşmemek lazım

0|2
    0|0
  • Değil knka sıkma canını * et

0|2
    0|0
  • Dalga geçiyorlar benlede.

0|1
    0|0
  • bakir olmak suç mu? diye soruyosan ınandığın dogrular yanlışa gidiyor demektir
    kesinlikle ama kesinlikle bakir olmamak suç

0|3
    0|0
  • Suç hocam hiç bir kızın ırzına geçmeyi düşünmediğimiz için suç :) çok marifet ya onu bunu sadece seks objesi olarak görmek. Yapmıcam da bu işi asla evlenene kadar and içtim sadece evlendiğim kadına dokunucam

0|1
    0|0
  • Bakir olmak mükemmel bir şeydir. İlk cinsel deneyiminizi eşinizle yaşarsanız ona sadakatiniz çok yüksek olur. Sizin sabrınızdan ve iradenizden dolayı takdir ediyorum. Böyle insanlar olduğu sürece toplumumuzun sırtı yere gelmez.

0|1
    0|0
  • suc degil

0|2
    0|0
  • niyee suç olsun kardesım aksıne gurur duyulacak bırseyy

0|2
    0|0
  • yoo değil..

0|1
    0|0
  • zamanı gelince yaşarsın birşeyler