Bir dakika bakar misiniz acil?

Erkek arkadasimla bir kez ters iliski yasadim. acikcasi zevk aldigimi soyleyemem. Tamamen bir bel sirt kasik agrisidan ibaretti. Normal mi bilmiyorum ama bir hafta hafif kanamalar ve oturamiyordum duz bir sekilde. bir kac ay gecmesine ragmen bel agrim cok oluyor. Sizce bunun nedeni bu mu . Yani bu kadar agri verir mi

0|1
3|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• kaç kere dedik yapman diye iyi olmuş zevk zaten alamazsın ama seni düzen iyi zevk aldı seni kullanıp

0|0
    0|0
  • Bu kadar uzun sürmez rahatsızlığı

0|1
    0|0
  • Agri vermesi normal ilk ve son deneyimin olsun fazla denemelerde bagirsak yirtilmalari ve ilerde dıskını tutma sorunu yasayabilirsnn. Gecmis olsnn bb

0|0
    0|0
  • ters ilişki kadın için çok zor bir şey. yapmasaydın iyiymiş. erkek daha fazla zevk aldığından ister bu ilişkiyi. biraz bekle geçmezse doktora git.

0|0
    0|0
  • hayır vermez 2-3 gün sürer en en fazla

0|0
    0|0
  • Acil koduyla geldim ayni kodla kaciyorum geri.

0|0
    0|0
  • doktora görünmen gerekebilir.

0|0
    0|0
  • bu kadar ağrı vermesi normal dir? anal seks zordur sağlıksızdır...

0|0
    0|0
  • Hangi pozisyonda yaptın? Anüsün yırtılmış

0|0
    0|0
  • Sen yanmışsin yazık

0|0
    0|0
    • Ne demek bu

• Yani cehennemde yanmissin bide rektal prolapsus açisından yazık diyorum

• doktora git

0|0
    0|0
  • Ossuruktan teyyaree selam soylee o yaree

0|0
    0|0
  • ilk birkaç ilişkide sert davranmazsa zevk alırsın. ondan olmuş olabilir.

0|0
    0|0
  • Karıncanın beli incilmişş

0|0
    0|0
  • Yırtılma olmuştur.

0|0
    0|1
    • Belde mi

• Kanamadan dolayı poponda. Ağrının nedeni ilişki sırasında sert davranmış belin incinmiştir.

• Erkek arkadaşın abartmış öyle seks olmaz. Seks yapmayı bilmiyorsunuz

0|1
    0|1
    • Nasil yani

• 1. si sevişmeyi bilmiyorsunuz, bilseydiniz şu an puponuz ağrımazdı. (Af edersiniz ama deliğinize aynadan bir bakın gerçi siz anlamazsınız ama... Neyse yırtık var mı bir bakın ben jinekoloğum laf olsun diye söylemiyorum.)
      2. si yakında tuvaletinizi tutamayacaksınız, altınıza bez bağlamak zorunda kakacaksınız.
      3. sü erkek arkadaşınız frenk hastalığına yakalanabilir

• Saydigin seylerin ucude olmadi hastalik felan bulusmadi benden ondandq ayni sekilde bir yirtik olusmadi vede sevismeyi bilmekle ilgisi yok cok cok sonra yaptik daha ilk oldugu icin baya zorladi

• Hamilesin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Oturusan kaziga
    Yirtarsin duburu

Edepsiz yakinda pokunu tutamican.

1|1
    0|1
  • hiç yaşamadım bilemiyorum malesef

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşın neden böyle birşey yaptı acıyacağını bilmiyormuydu sen nasıl ikna oldun ısrar mı etti

0|0
    0|1
Yükleniyor...