Erkek arkadaşım aklına geleni söylüyor. Biri neden böyle olduğunu açıklayabilir mi?

erkek arkadaşım çok fazla açık sözlü biri beni veya bir başkası karşısındaki kim olursa olsun üzülür mü üzülmez mi diye düşünmeden aklından geçeni o an söylüyor sonra toplamaya çalışıyor ama hem suçlu hem güçlü durumunda oluyor her defasında bunu onla konuşmaya çok çalıştım ama kaybetme korkusunu onda göremediğim için yanlışlıkla bir şey söylerim kırılır kızar çeker gider diye söyleyemiyorum çünkü eminim ben şuan ayrılalım desem tamam ama neden der daha sonrada bir daha dönüp bakmaz arkasına ve beni o an siler atar böyle biri.. her hareketime dikkat etmeye çalışıyorum onunla konuşmaya çalışıyorum ama o hep ben diyor bir tek kendi kafasındakileri doğru biliyor onu seviyorum ve kaybetmek istemiyorum ama böylede ben yıpranıyorum ne yapmalıyım?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• canım açık sözlü olması bence gayet hoş bişey ama açık derken işşiin içinde küfürde varsa bu hoş bi durum değil.ayrıca ben ayrılalım desem hayır demez gıbı bısey yazmıssın durum boyle ise sorumluluk gıbı bır vazıfesı olmadıgının göstergesıdır.açık açık herseyı net ve yalın bır dılle konusmalısın onunla..

1|0
    0|0
    • küfürü yoktur aslında hiç duymadım yanımda dikkat eder etmemeye ama kırıcı konuşuyor . kaybetme korkusu göremiyorum onda yani duygularını ve sevgisini çok belli eden biri değildir zaten ama gerçekten öyle düşünmeye başladım sanki ayrılalım desem hayır demeyecek gibi.. konuşmaya çok çalışıyorum ama bu sefer niye gereksiz triplere giriyorsun diyor.

• haklısın ben sevdiğim için kendimi hep belki seviyordur diye ikna etmeye çalışıyordum ama öyle değil işte.. teşekkür ederim yorumların için

• rica ederım canım ..insallah hakkında senın ıcın en hayırlı olan olur.sakın uzme kendını degmez..

Erkekler Ne Diyor 3

• kendini farklı göstermek bir ilişkide yapılabileceklerin en kötüsü bence, bir çok mutsuzluk buradan besleniyor

ne hissediliyorsa, ne düşünüliyorsa ona göre davranılmalı

farklı roller atıyorum iş yerinde olur, sosyal ortamlarda olur ancak ikili ilişkilerde gerek yok, tüm çıplaklığıyla olmadıktan sonra bir kıymet-i harbiyesi yok, vakit kaybı

1|0
    0|0
    • ben kendimi farklı göstermiyorum ona kırıldığım zaman söylüyorum ama fazla onu kırmamak için içime atıyorum.

• farklı göstermek derken içine atmak da budur, sonuçta o sizin kırıldığınızı fark etmez siziçinize attıkça, pek sağlıklı değil yani ama elbette siz bilirsiniz

• karşıma alıp herşeyi yeniden yüzyüze konuşucam bugune kadar bütün içimdekileri anlatıcam bakalım sonucu ne olacak

• evlenilecek biri değil.. sanırım flört edilecek biri de değil.. bir ilişkide sürekli ben olmaz.. ne zaman "biz" olursanız tadı o zaman çıkar..

1|0
    0|0
  • Bi'şey yapma,olduğun gibi davranmaya devam et.

1|0
    0|0
    • bende öyle yapmaya çalışıyorum belki ona ne kadar değer verdiğimi görür diyorum ama bunu zaten çok iyi biliyor.

Kızlar Ne Diyor 3

• Onunla konuşmalısın, yoksa devam eder.

1|0
    0|0
    • konuşmaya çalışıyorum ama tamam tamam deyip geçiştiriyor arkasından bir kaç gün sonra yine oluyor aynıları.

• Sen,sen değilsen kuzum ne işin var başka biri olarak başkasının yanında...Kendine gel!

1|0
    0|1
    • onu sevdiğimden bir şey diyemiyorum kalbi kırılmasın istiyorum açık sözlülüğü dışında onda kaybetme korkusunu görmüyorum yani sevmediğini düşünüyorum beni bazen bunların dışında bana olan davranışları iyi ama bunlar olunca çok üzülüyorum..

• pff, taçlandırmak da pek bir monarşist geldi bana

• Sen ne istiyorsan onu yap boşver başkalarının ne dediğini.

• gerçekten seven ve değer veren erkek incelikli olur. burdan yola çık artık ;)

1|0
    0|0
Yükleniyor...