Ertesi gün hapı, yardım?

Erkek arkadasimla korunmali iliski yasadik ikincisinde icimden cikti bosalmak icin eline bosaldi resmen prezervatif delik cikti. İcime bosalmadi ama arada sperm kacabilir diye ilk kez Norlevo aldim. Adetime 8-10 gun var. İlk 12 saat icinde ayni anda iki hapi aldim. Baxi yerlerde buna ragmen hamile kalan oldugu yaziyor cok tedirginim. Bilgi verebilir misiniz? Simdi ne yapmam lazim? Adet olursam bu gene degilim mi demektir ya da ne zaman test yapmaliyim? Bazilari dis gebelik olabilir yazmis o zaman ne yapicam?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• norlevo çok tehlikeli bir haptır.Normal bir doğum kontrol hapının bir kutusunu aynı anda aldığınızı düşünün.Bu sebeple dikkatli kullanın.%99 koruyucudur. çok düşük ihitmal dahi olsa koryuculuktan kaçarsa dış gebelik riski var .ama çok çok düşük bir ihtimal.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• merak etme hamile kalmassın ama adet gününü 3 yada 5 gün uzattın merak etme

72 saat icinde alırsan sorun yok

geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • olmaz merak etme millet 2 3 yıl ugrasıyorda olmuyor ... ayrıca bu stresınden bile adet geçike bilir hemen panık yapma...

1|0
    0|0
  • Millet kız haliyle uzman olmuş biz erkek halimizle daha hiçbir şey bilmiyoruz,vay anasını ya

1|3
    0|0
  • merak etme icmesen bıle hamıle kalma olasalıgı cok az ama içtiysen hamıle kalman cok zor gercı bazen hıc ıstemedıgı seyler oluyor ınsanın ama yınede yok sadece erken regl olursun bıraz o kadar

0|0
    0|0
  • Norlevoyu ilk 72 saat icinde almissin... Etkisini gösterecektir

Birseycik olmaz.. Bebek yapmanız icin tekrar denemeniz gerekecek :((

0|0
    0|0
  • binde bir ihtimal olabilirsin. ama zaten o kadar şanslı iseniz gidin evlenin derim.

0|0
    0|0
  • herkes aynştayn

1|0
    0|0
  • yine de yüzde 20 ihtimal var

0|0
    1|0
  • çocuğun adını 'patlak kaput' koymazsanız hatırı kalır.

1|0
    2|0
  • hamile kalabilirsin geçmiş olsun

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 4

• şurda hamile kalabilirsin bilmem ne yazanlar sırf seni tedirgin etmek panik yaşatmak için yazmışlar bundan emin olabilirsin.panik yapıcak birşey yok endişelenme bu kadar stres yaparsan adet düzenini de bozarsın. bu arada hangi markaydı o delinen prezervatif.söyle de biz de kullanmayalım:P

0|0
    0|0
  • hiç bir şey olmaz önlemini almıssın

0|0
    0|0
  • 15gun once o ilactan bende aldim adet surecime 17gun falan vardi endiseliydim sen gibi ama stres yapmamaya dusunmemeye calistim ve dun adet oldum kendini kasma sakin.. Yanliz o ilac bemde kanama yapti mide bulantisi coktu bas donmesi olustu ama gecti

0|0
    0|0
  • bir şey olmaz hapını almışsın işte. endişelenme boş yere.

0|0
    0|0
Yükleniyor...