Arkadaşlar bakireyim (cinsel hayatım yok yani masturbasyon dışında) bende sarı renkli pis kokulu akıntı oluyor kilodum çok pis oluyor?

Gizli Üye
Arkadaşlar bakireyim (cinsel hayatım yok yani masturbasyon dışında) bende sarı renkli pis kokulu akıntı oluyor kilodum çok pis oluyorbıktım artık doktora gitmiştim akut vajinitmi ne demişti tam hatırlamıyorum ilaç kullandım geçmedi 1 hafta iğne kullandım sonra 1 hafta geçti sonra gene tekrarladı bıktım artık napcam bilmiyorum:(
Arkadaşlar bakireyim (cinsel hayatım yok yani masturbasyon dışında) bende sarı renkli pis kokulu akıntı oluyor kilodum çok pis oluyor?