Arkadaşlar bakireyim (cinsel hayatım yok yani masturbasyon dışında) bende sarı renkli pis kokulu akıntı oluyor kilodum çok pis oluyor?

Arkadaşlar bakireyim (cinsel hayatım yok yani masturbasyon dışında) bende sarı renkli pis kokulu akıntı oluyor kilodum çok pis oluyorbıktım artık doktora gitmiştim akut vajinitmi ne demişti tam hatırlamıyorum ilaç kullandım geçmedi 1 hafta iğne kullandım sonra 1 hafta geçti sonra gene tekrarladı bıktım artık napcam bilmiyorum:(

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Enfeksiyon var arkadaşım, aslında çoğu kızda oluyor bu. Kıvamı cıvık mı katı mı ve kokusu regl kanı gibi mi?

0|0
    0|0
    • sarı renkli pis kokulu :s

• Enfeksiyon var arkadaşım, antibiyotik kullan derdim fakat böbreğe yazık. Doğal antibiyotik kullanmanı tavsiye ederim, sarımsak tüketimin var mı?

• Tahmin edebiliyorum, dediğim gibi doğal antibiyotik kullan. Sarımsak gibi... Günlük pedler işini görecektir. İşin zor, oralsız kalacaksın eğer geçmezse :D

Erkekler Ne Diyor 4

• ohooo çılgınsın meen.. mide bırakmadın.

Bir süre mastürbasyon yapma.

1|0
    0|0
  • Midem bulandı :S enfeksiyon var kukunda. Doktor a git aksatma sonra anne olmazsın. İhmal etme.

0|0
    0|0
  • iltihapın var doktora git

0|0
    0|0
  • Aynı sıkıntının türevi bende mevcut mast yapmakta istemiyorum bu sefer kendi geliyor her gün çamaşır değiştir banyo yap evlenmemiz lazım o da olmuyor la hep sıkıntı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Cidden bukadar acık yazmana gerek yoktu ya erkekleri kızlardan soguttunuz

0|0
    0|0
    • iyi olmus bence belkı abazan sayısı azalır

• kes sesini be sen sus yazma bakma o zaman bana bak ben burada küfür etmiyorum sağlık sorunundan bahsediyorum benim tepemi çok fena attırıyosun yazma o zaman gelipde benim yazıma yorum yapma

• Hahahahha :D oy reglsin sanırım

• Canım kukunu cok fazla kimyasalla sabunla temizleme sakın sadece su ile yıka. Naylon iç çamasırı kullanma. İlaç kullandgnı ama gecmediğini söylemişsin soğan sarmısak gibi vucutta kokusu kalacak baharatlı şeylrr yeme ve sıvı alışını arttır. Bir litre içiosan iki litre iç. elma ye ; kilo problemin varsa elmanın yarısını yee amann bir elmada 68 kalori var :D neyse. Hergün duş al saçını yıkamasan bile vücudunu yıka haa o akıntı hafifliycek ama hiç bir zaman geçmiycek rengi saydamlaşcak kokusu gitcek. vajinanın özelliği bu belli bir yaşa kadar ıslak olucak hep.

0|0
    0|0
  • Kadınlgımdan utandım ya bu nasıl soru ayıp

0|0
    0|0
    • bu sorunun neyi ayıp anlayamadım arkadaşım?

• Farkında mıısn bir tane kız bıle cevap vermemıs neyse bb bebegım kuku nu temız tut :)))

• evet sende farkındamısın anca yazacaklar

Yükleniyor...