Sevdiğim kız bakire değil siz olsanız ne düşünürdünüz ?

23 yaşında bi erkeğim.sevdiğim kızda 22. benden önce 1 yıl çıktığı biriyle bi anlık şeyle birlikte olmuş.fazla ileri gitmemişler.bi dahada olmamış. Kız tanıdığım kadarıyla temiz bi kız. namazını kılan banada kıldırtmaya çalışan.ben dokunmaya kalktığımda çekinen bi yerine dokundurtmayan biri. bi seferinde ileri gitmeye çalıştım hemen kendini geriye çekip korkudan ayrılmak istiyorum dedi. kızı seviyorum iyide anlaşıyoruz ama ona dokundugumda eskisi aklıma geliyo. acaba onunla nasıl oldu diye. ben çok taktığım için uzaklaştırmaya çalışıyo üzülmemem için. sonumuz olacağını bilsem herşeyi yapardım senin için dedi. kopmak istemiyorum ama büyük bi duvar var önümde. çok kıskancım ve ince düşünüyorum malesef. yardımcı olun lütfen :(

0|1
12|14

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle;

-mesele bekaret meselesi olmamalı burada. işin içinde bir yalan var gibi geldi bana açıkçası. çünkü;

-eğer o işi yaptıktan sonra hemen ayrılmamışsa., o iş tek seferle kalmaz. bir erkek olarak bunu sen de bilirsin. kaldı ki kızların 1 dediğini 3 le çarpın diye bir söz vardır bilirsin. nereden bileceksin 1 kişiyle mi oldu 30 kişiyle mi olduğunu?

-bir insanın geçmişi hayata nasıl baktığını da gösterir. kız demek ki bazı şeyleri umursamıyor. evlenmeden önce bunları yaşayan zaten evliliği o kadar da ciddiye almıyordur. yarın öbür gün bu nasıl olsa beni her halimle kabul ediyor diyip evliyken de başkalarıyla yapmayacağının garantisi var mı? sen tavrını koymazsan, yarın karını kendi yatağınızda başka adamla basarsan kadın sana beni zaten böyle kabul etmedin mi demeyecek mi?

-yarın öbür gün onunla evlenirsen kızın önemsemediğin geçmişi en yumuşak karnın olur. adamın kim olduğunu biliyor musun mesela? bir gün karşılaşmayacağınızın veya hatta aynı yerde çalışmayacağınızın, karşı komşunuz vs olmayacağınızın garantisi var mı? adamın bir şekilde tekrar o kadından bazı şeyleri istemesine kadın nasıl karşı çıkacak?

daha çok şey var da neyse. yani kısacası mesele bekaret olmamalı zihniyet ne ona bakmalısın. abd veya avrupada yaşıyor olsak tamam ama burası Türkiye ve ne olacağını bilemezsin.

1|1
    1|0
    • hepsi doğru dediklerinin. bi seferle kalmaz tabi bende düşündüm. zorladım bunu. seviyomuş ailesi ayırmış. isteyerek ayrılmamış .uzak durmak istiyorum ama elim dilim engel olamıyorum. her günüm onunla geciyodu çünkü

• ama kaldıramayacak gibiysen bence şuanda terk et diyebilirim.

• bana da kendini geri çekecek kadar utanıp bakireliğini kaybetmesi garip geldi bu olmasaydı savunabilirdim kızı ama bilmiyorum

Kızlar Ne Diyor 12

• Sen bu kafadayken o kızın anca hayatını zindan edersin, ya hiç düşünmeden kabul edeceksin ya da kızın hayatından çıkacaksın bunun ortası yok. Herşey aşk değil, huzur en önemlisi...

2|0
    2|1
    • evet huzur önemli olan. vede sadık olması. bana sonumuz olcağını bilsem herşeyi yapardım dedi. görmek isterdim bunu. ama kararsızım.

• Hatalar insanlar içindir, bunu unutma... Ama kıza huzur bırakmayacaksan da devam etme. Neyse artık karar senin...

• bekaretinden önce karakterine bak. kızıs eviyosun, onunla mutlusun, kız düzgün ve inançlı biri. bence bunları ön planda tut

1|2
    0|1
    • zaten onlar düşündürüyo devam etmeyi bana. bilemiyorum napcamı. arkadaşlarım var dostlarım. onlara sordum ama uzak tutmaya çalıştılar beni

• bekaret beyinde önemlidir senden önce birini çok sevip kendini ona teslim ettiyse bence sorun etmemelisin ama yok ben almıyım diyosan ne kendini üz ne de o kızı. ayrıca sende bi çok kişiyle seviştim diyosun sorun bi delik midir yani

3|0
    1|0
    • doğru diyosun. 10 kişi vardır belki de fazla. ama kimseyi zorlamadım. istesem kızlıklarını alırdım hepsının kımse engel olamazdı. yapmadım. nasipse döner dolaşır olur ama onun zamanla beni unutup başkalarnın olacağını düşünmek beni daha kötü ediyo

• kafanı topla ve sağlıklı düşün ilerde pişman olacağın kararlar verme ama o kızcağıza da hayatı zehir etme belli ki namuslu iyi bir kızcağız öyle olmasa sana da kendini kolayca teslim ederdi

• kim ne derse desin her şey sende bitiyor.unutabiliyorum diyorsan devam et bence aşılmıcak bir şey olmasa gerek çünkü kimin ne yaşadıgını bilemezsin ve seni kolay bir sekilde kandırabilecekken dogruyu söylemiş.ama eger kurcalarsan hep mutsuz olursun.bakire olsaydı diyelim aklına gelmicek miydi kimle ne yasadı diye.bence bir şansı hak ediyo böyle bir sebepten biterse aklında kalır çünkü ayrılmasa mıydım diye ha ama ilerde başına kakcaksan da aman diyim yaklaşma

1|0
    0|0
  • Seviyorsan böyle birşeyle yargılamazsın zaten ,sevmiyorsan da hiç dert etmez sürdürürsün ,niye işi zorlaştırıyorsun o zaman ?

0|0
    1|0
    • kalbim ona git beynim bi düşün diyo. bazen hiç takmıyorum bazende aklıma geliyo anlattıkları

• O zaman bir hata yap bilinçli olarak,onun hoşlanmayacağı birşey ,sonra kendi yaptığın aklına gelir vicdan azabı çekersin ve onu suçlu bulmaya son verirsin bence.( ona söyleme hatanı tabi)

• kaldıramayacağınız taşın altına girmeyin derim. Hayatınız boyunca bunu sorgulayacaksanız kızada hayatı zehir edersiniz. ya kabullenin ya vazgeçin.

0|1
    1|0
    • zehir etmek istemiyorum. ilerde nasıl olur onuda bilmiyorum. çok kararsız durumdayım.

• kendinizi sorgulayın. neyi nekadar kaldırabileceğinizi kontrol edin. ona her dokunduğunuzda geçmişi düşünecekseniz bu ilişkiden hayır beklemeyin. zor bir durum. sevginiz bazı şeyleri tölere edemeyecek durumdaysa emin olun ikiniz içinde hayat çok zor olur.

• kaldıramayacağınız taşınaltına girmeyin

:) o söz öylemiydi :?

• sevisip sevisip kızım demek ne demek ? benim aklım suna ermiyor, namus 2 bacak arasından daha iyi yeri haketmiyor mu ?

1|1
    2|0
  • kızlk zarıyla insanlrı yargılamayı kesin artık o bi kerel gitti peki artık yapck bişey yok onemli olan sonrası sonrasında da aynı hataya düşüyor mu unutma kimlerin duudaklarında doğmamış kaç çocuk var bilemezsin

0|0
    2|0
    • bende öyle düşünüyorum. açıkcası bende yaşadım bazı şeyler ama birlikte olmadım kimseyle. zar önemli değil tabiki ama aklımdan nasıl atcam onu düşünüyorum. belki biraz daha zaman geçirsek unutturcak bana

• walla benm için bu konu çok önemli 30 yıl geçsede aklmdan çıkmaz diyosan n kızı üz n kendini.ama yapmş bi hata ben unutmaya razıyım aynı şey benm kardeşimn başınada geleblrdi bi anlk hata yapmş dersen dewam et derim

0|0
    0|0
  • bakire bul

0|0
    1|0
  • Lütven.

0|0
    1|0
  • Sen bakir misin ?

0|0
    1|2
    • kimseyle ilişkiye girmedim ama seviştim çok kişiyle

• buda yeni cıktı amk

• ben analrım dediğine göre bakir birini istiyorsun

Erkekler Ne Diyor 13

• eeee yavrum biz ne zaman sevişeceğin, belli ki bazı konuları eksik anlamışsın, şu müfredatı bi gözden geçireyim diyorum...asdasdasdasd.

İşin şakası tabi bu, bir insanın sana sorumluluk duymadığı dönemine ait beden haklarını istediği gibi kullanmış olması seni rahatsız etmemeli. Ha başıma böyle bişey mi geldi diyelim ki normal, olabilir. Onu buna pişman ederim bu da onun hoşuna gider diye tahmin ediyorum...asdasdasd.

Kısacası erkek ol ve şu an o kadın seninle.Hakkını ver.

1|0
    1|0
  • Kişiliği önemli olduğu kadar namusu da önemlidir şahsen benim için .. Ben olsam ayrılır ve bitirirdim. Çünkü evlenseniz bile bu düşünce hep aklında olacaktır .. Bir hayat kadınıyla ilişkiye girsen düşünmezsin acaba kimlerle oldu nasıl oldu diye, işini görür geçer gidersin. Lakin eğer sevgilin ve hayat arkadaşın olacaksa zamanla bu içini yer bitirir, birgün sorarsın veya içini dökersin her şey daha kötüye gider .. Kaldı ki madem o kadar namazında niyazındaydı başkalarını da teşvik ediyordu da ne diye o yola girmiş? Öyle birinin o ortamda ne işi varmış? Ve madem din iman biliyor neden sevgili işlerine karışıyor? Hadi karıştı, nede yiyişip gömüşüyor ? .. Bence iyi düşün her şeyi ..

0|0
    1|0
    • Asıl öyleleri o yolun yolcusu sadece kamuflaj

• hayırlısı demekten başka bişey gelmiyo elimden kardeşim :( çok sağolun.

• Sen de haklısın müdür :l Hakkında hayırlısı olsun, sen sağ ol, dert etmemeye ve aklına getirmemeye calıs ..

• Geçmişte ne yaptığı önemli değil senle ne yapacağı önemli, önemli olan bunu senleyken bir başkasıyla yapmaması geçmiş geçmiştir. Sen geleceğe bak, Tertemiz olupta sonradan sevdiği adamı veya kocasını bir sürü erkekle aldatanlarda var.

2|0
    1|0
    • tabiki öyle. ne insanlar tanıyorum sevişip sevişip bakirelik bozdurmadan evlenen. işte asıl bakire olmayan onlar

• Bak bende senin gibiydim Bence dünya görüşünü değiştir. Sen güvenilcek insan bulmaya bak geçmişte ne yaptığına değil...

• Vakti zamanında eğlenecek işleri yapmış senle de evlenecek işleri yapmaya çalışıyor. Senide bir çeşit hazırlıyor, koşulları olgunlaştırıyor. Ben ilişkiye ciddi baktıysam kabullenmem, çünkü o kadar basit olmuyor genelde işin içinden neler çıkıyor bazen miden bulanıyor. Eğlencelikse zaten saçma olur dalgama bakarım. ıvır zıvır edebiyatlarıda takmam sıkarsada yol veririm. Kendini banamı yamayacaksın diye.

0|0
    1|0
    • ilk tanıstığımda bu sefer son olarak baktım. hayallerimiz vardı. yaptığımız şeyler çok güzeldi. zamanında bi hata yapmış.ne zorla nede isteyerek dedi. yalan söylemeyi beceremiyo.

• Saklı yapandan korkmak lazım

• o kız bakire olsaydı sen ona elini sürmeyecekmiydin?

1|0
    1|0
  • Aklına bu gelecekse uzak dur kızdan,

Sorun etmiyorsan, ben sadece geleceğe bakıyorum, yanında olmaktan başka derdim yok diyorsan mücadele et. Hayat senin hayatın. Kızcağızın vebalini alma..

0|0
    1|0
  • seviyorsam benim için fark etmez,ben de bakir değilim çünkü

1|0
    1|0
  • bakirelik, no problem

ikiyüzlülük, riyakarlık - bu lovekiller dır benim için

1|0
    1|0
  • bence bu senin içini hep kemirecek.evlenmeyeceksen umut verme kıza.evlenme de bence.

1|0
    1|0
    • herşeye ragmen evlenmek isterdim. herşeyimiz uyuşuyo. ama bakire olmayışı üzüyo beni. çünkü yüzü melek gibi biri

• valla eski sevgilimle bir anlık şeyler yaşadım dien kızlara inanmıorum.

• her zmn karsınıza cıkar bu krdesm

0|0
    1|0
    • uzak dur sevgini kalbine göm diyosun yani kardeşm :(

• ya cok sevıyorsan yapıcak bırseyın yok cogu zamanını onunla mutlu gecırırsın ama hep bır yanın bunları dusunucektır bır yanın mutsuz olucaktır bunu unutma

• yapamazsın onunla.başkasını bulman daha iyi olur

0|0
    0|0
  • bas nikahı..

0|0
    1|0
  • kıskançlıkla alakası yok. seviyorsan, sadece bakire olmaması değil, başka şeyler yapmış olması bile çok rahatsız ediyor sürekli aklına geliyor bi süre sonra soğuyorsun. ama bu devirde bakirelik sadece bir zarla alakalı herkes birşeyler yaşıyor zaten. en azından giyimine dikkat etmiyorlar. öyle tam olarak bağlanabileceğin bir kız yok artık. zaten aldatmaların, ayrılmaların bu kadar artmasının sebebi de bu.

0|0
    2|0
    • Şimdi evlenmeye çıksan herkes ikinci el resmen

• aynen, hatta 2. el bile bulamazsın ama hepsi bakire.

• Kesinlikle yarın bir gün vakti gelince ne yapacaksak.

Yükleniyor...