Erken bosalma erkekler için bir sorun mudur? cözümü var mıdır?

dalgaya almayın lütfen arkadaslar. sevgilim ve ben üni sonuz o cinsel ilişki yasamamıs bu zamana kadar evlenmeden yasamayı düsünmüyor bende oyle, yalnız kaldığımızda bildiğiniz gibi bir yakınlasma oluyor ister istemez sarılmak öpüsmek gibi sadece, fakat 5 10 dakika sarıldık oyle birmirimize... eyvah dedi oturdu, ben anladım tabi halinden ama bozuntuya vermedim eve gitmem lazım biliyorum benden igreneceksin ama altıma kacırdım saguktan biraz dedi ... bu bir sorun mu sizce arkadaslar sonradan düzeliyormu bu durum acaba hic yasamamasından mı kaynaklanıyor

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• hemde fena bir sorun

0|0
    0|0
    • neden:(

• zamanla düzelirmiki

• belki bünye alışırsa kontrol sağyalabilir

Erkekler Ne Diyor 18

• Erken boalma Erkeğin kabusudur benim toy zamanlarımda yeminle 30 Sn boşalıyordum YAŞ ilerledi tecrübelendim gelmeye yakın olduğumda yavaşlıyorum sonra tekrar hızlı yavaş derken 5 dk buluyor Erkeğin elinde Bazende geç boşalayım diye ilişkiden 2 saat önce mastürbasyon yapardım bu ederde bekle gelsin

0|0
    0|0
  • Acemidir normal

0|0
    0|0
  • ilk olunca kadının varlığını hissedemediğinden olur her erkekte sonraları devam ederse yapa yapa düzelir öyle bir sorun yaşarsanız bir doktora gidin..

0|0
    0|0
  • erken boşalma kafada biter kontrolsüz güç güç değildir... gücünü kontrol edebiliyorsan, erken boşalma olmaz olmuyorda...

0|0
    0|0
  • Çözümü
    Okeyyyy

0|0
    0|0
  • Duzenli biiliski ysarsa gecer birazda nerde durcagini bilme lazim bir de acik gorse ne olurdu acaba

0|0
    0|0
    • ne zaman bosalacagını kontrol edebilir mi erkekller

• sarılınca boyleyse evlenince nolur acaba:(

• Evlenince duzelir gir cik alisir

• Çare sprey ve geciktiriciler 45 dk 1 saate kadar çòzülebilir :)))

0|0
    0|0
  • tamamen psikolojiktir 2 dk da boşaldığımıda 2 saatte boşaldığımıda biliyorum

0|0
    0|0
  • tuhaf durum

0|0
    0|0
  • O şekilde boşalmışsa sorun var demektir...

0|0
    0|0
  • düzenli ilişki sonrası düzelir

0|0
    0|0
  • Onu sen kendine getirirsin :)

0|0
    0|0
  • Evet çiftler için daha çok bayan için büyük sorundur. Erkek 5 dk da ya da 45 dakika da boşalsa aynı zevki alır. ama. o kısa zamanda bayan orgazm olamaz ve hüsran olur. Çaresi mi gerek psikolojik gerek ise bitkisel ya da ilac takviye destekleri ile sorun çözülebilir.

0|0
    0|0
  • Bu durumu sorun olarak algılamayın. Aşırı heyecanın vermiş olduğu bir tepkimedir. Erken boşalma evrelerinde bu tür durumlarda yer ediniyor ama her durum erken boşalma sorunu değildir.

0|0
    0|0
    • nasıl yani heycanlanıncada mı bosalınıyor

• Evet aşırı heyecan sonrası olabilir. Boşalma Beyin ve bedenin uyumu ile yaşanmadığı durumlar için erken boşalma diyebiliriz. Fiziksel temas olmadan yaşanan olaya orgazm diyebiliriz. Boşalmak spermin dışarı atılmasından ibaret değildir.

• Altınamı sıçmış boşalmışmı anlamadım ama erken boşalıyorsa normaldir. Düzenli ilişki ile kontrol etmeyi öğrenir.

0|0
    0|0
  • Heyecanlanmıştır sıkıntı yapma :)

0|0
    0|0
  • O kadar da erken olmaz ya, ama erkeklerden ziyade kadınlara sorun bu durum

0|0
    0|0
  • Abazalığından kaynaklanıyor canım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1