Lütfen Yardım edin ne yapacağımı bilemiyoum... Lüntfen hu kardeşinize yardımcı olun?

Arkadaşlar merhaba . Benim ciddi anlamda erken boşalma sorunum var ve penis boyum 15 cm partnerimi mutlu edemiyorum... Penis büyütme konusunda ve erken boşalma konusunda ne yapabilirim ?? Kız arkadaşım ile kavga ettim ve ayrıldık bu konu yüzünden ve bende psikolojik hastalığa doğru gidiyo ne yapmalıyım sizce ??

0|0
1|1

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim dert etme erken boşalma askında ÇOĞU zaman tamamen kafadadır ön sevişmeyi uzun tut kadın vıcık vıcık ıslanana kadar ikinci evreye geçmeyin bu hem seni sakinleştirecek Hemde partnerini rahatlatacaktır. Erken boşalmanın en önemli nedenlerinden beri cok fazla mastürbasyon yapmaktır şimdi yasa geçmişte Yaptığın sayısıdır mastürbasyondan sonra beynin zevk eşiğinde şöyle bir durum oluştu ne kadar erken boşalırsam o kadar iyi.. Bir diğer nedende kadının yeterince ıslanmamıs olan vajinasına girmeye çalışmamdır bu sürtünmeyi artıracağından daha erken boşalırsın kural bir kadın vıcık vıcık olana kadar ön sevilmede kal oral yap göğüslerini em aklına ne geliyorsa hatta oda sana yapsın ve sen bu anı yasamanın güzelliğini farket olay içeri girmen değil ilk öpüşmeden boşalana kadar olan Sürenin tamamıdır.. Önsevişmeden sonra nihayet olay başlıyo bir kaç denemeden sonra baktım yine durum iyi değil pozisyon değiştir oturuyosan ayakta ayaktaysa. Oturuyo olduğun pozısyonlara geç bu boşalmamı dahada geciktirir kadının iste çıkmasına şans tabu bu pozisyon değişiklikleri sırasında bak bendede vardı erken boşalma 5-6 dk dayanamıyodum şu an 50-55 dk sonra istersem bilinçli olarak boşalıyorum yorulmamış olursam dahada uzatabiliyorum anlattıklarımı uygula başla hiç bişeye gerek yol

0|2
    0|0
    • Haftada kaç kez mastürbasyon yapmak en iyisi

• Kardesım bu hastalığı hastalık diyorum çünkü psikolojik bir hastalıktır erken boşalma.. bir süre hiç cekmemeye çalış.. Ne zaman aklına gelse Koşu yap şınav cek vs kurtulmak istiyosan bir iki ay sabretsen zaten sonra normale dönüyo

• Normal derken sure ne kadar oluyo. 1 2 ay nasil dayancam :))

Kızlar Ne Diyor 1

• penis boyunda sorun yok ki on cmle bile mutlu edebilirsin

0|1
    0|0
    • Başkalarına yetmiyo işte... :( Erken boşalma konusunda ağır morel. bozukluğu yaşıyorum... :(( Bugün kız arkadaşlımla beraber olsuk ve 9, 10 dkda ereksiyon yaşadım ve kavga kıyamet :(( Ayrıldık şimdi... :(((

• o yuzden ayrılınır mı be sevmiyomus demek ki ben olsam moralini duzeltmek icin yapmadıgım sebeklik kalmazdı kaldı ki kavga etmek

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...