Kızlar yardımınıza ihtiyacım varr?

kızlar ben bikini bölgesine suana kadar hic agda surmedim tüy dökücüyle aldım zaten cok cıkmıyordu sonradan cogalmaya basladi agdaya gitmektende korkuyorum cok acıyo falan diyolar sizce napmalıyım ilerde cok zor durumda bırakıcak gibi bu durum

1|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• 1) Ağda
    2) Lazer epilasyon (mahrem sorunu ve bazı yerler iyi yapmıyormuş o yüzden tavsiye etmem)
    3) Lazer epilasyon cihazları satılıyor philips'in var 1000 tl geçik bir şeydi onu al istersen bütçen yetiyorsa.

Ağda'dan korkma bence anlık bir acı duyacaksın sadece.

0|0
    0|0
    • neyse dayanıcaz artık :D cok tesekkur ederim

• Anlık bir acı sonuçta gevşe o an acıyacak diye sıkma kendini ya da acıyacak diye söylenme kendi kendine :) Sadece gevşe rahatla ve sakin ol anlık bir olay :) Rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 5

• çok acır ama ağda daha sağlıklı tüy dökücü kalın çıkartıyor

0|0
    0|0
  • Dr eldiveniyle al acimaz

0|0
    0|0
  • süpürge

0|0
    0|0
  • Cim bicme makinesi al

0|0
    0|0
  • Permatik all kess kisa cozum hizli. pratikk

Onu adii permatikkk permatikk candirr gerisi heyecann

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• tüy dökücü çoğaltıyo bide üstüne besliyo berbat bir durum keske hiç kullanmasaydın daha fazla kullanmadan hemen ağdaya başla ilerde dayanamazsın

0|0
    0|0
    • agdayada dayanabilcegimi sanmiyorum.. :(

• daha fazla tüy dökücü kullanman çok daha sıkıntı çıkarır sana ağda kullanırsan zaten ayda bir çıkar ağda kullandıkçada incelir azalır zaten alışırsın

• tamamdir gidicem cok tesekkur ederimm

• Lazere git kokten cozum

0|0
    0|0
  • ağda azaltır ancak veya lazer tüy dökücü her zaman coğaltıyor

0|0
    0|0
  • Cok acımıyo git çat çat bitiyo ama kendın yapsan ya ya ne oyle oranı buranı acacaksın

0|0
    0|0
  • Agda acitmiyo kendim yapıyorum kendime en fazla 5 dk suruyo

0|0
    0|0
    • ben hayatttttta yapamammmm :O

• yıuvıvuıyuvıuyıuvyıu icimn kotu oldu:D

• Olmasın olmasın ben arada arkasima yardıma gidiyorum bu konuda biraz uzmanlastim :) acitmiyo

• Doktora git bence

0|0
    0|0
  • Ağdaya gid azaltır bir zaman sonra

0|0
    0|0
    • cok tesekkurler dayanıcam acısına :D

• Dayan bişey olmaz her ay sürekli git aksadma hem incelir tüylerin hem azalır bir zaman sonra belli bir yerde tüy çıkmıyo

• allahim insallah oyle olur ya cok sagoll:D

Yükleniyor...