Esinizde cinsel istek kalmasa naparsiniz?

Bir trafik kazasi veya bir hastalik buna neden olabiliyor peki cok sevmenize ragmen bosanirmiydiniz yoksa fedakarlik yapip evliliginize devam edermiydiniz

2|1
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• vel yevmıl ahırı ve bıl kaderi..
    basımla beraber.. o saatden sonra azarsam yapacagım tek sey masturbasyon olur.. oda en fazla.. sacını oksarız yetmezmi...

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• işte asıl evlılık yemını burada baslıyor hanı yemınde hastalıkta ve saglıkta dıyor ya ıste eger hastalıkta bıle eşinı yanlız bırakmıyorsan gercekten demekkı aşk ile sevıyorsun eşinı ben bosanmam

0|0
    0|0
  • burada yorum yapan erkekler boşanmam mast yaparım dese de çoğunun aldatacağı kesin, bayanlar daha sabırlı oldukları için mast ile hayatlarına devam sederler.

0|1
    0|0
  • Bir darbe de ben mi vuracağım tabi ki de ayrılmam asla.. Eşim sonuçta mastürübasyonla hallederim işimi ne olacak yani..

1|0
    0|0
  • boşarız,,, sanki normalde çok istekliler de,,

0|2
    0|1
    • helal sana. tribünlere oynamıyorsun.

ve aynen öyle isteksizler

• yok ya bizim kızlar yok, gerçekten sıkıntılılar, biz kadın ve para konusunda da çok şansısız,

• Cinsel arzuyu masturbasyon gibi şeyler ile geçirebilirsiniz fakat o sevgiyi başka kadın göstermez, ben yinede sevmeye devam ederim

0|0
    0|0
  • İşte aşkın günümüzdeki bakış açısı "cinsellik" onun için yeni jenerasyona dahil olduğum için hayal kırıklığı yaşıyorum.

0|0
    0|0
  • Evliliğe devam ama başımın çaresine de bakıyorum.

0|0
    0|0
  • mast yaparım napcam

1|0
    0|0
  • onun canı sağ olsun her şey seks demek değil

0|0
    0|0
  • boşanmama sebep olamaz

0|0
    0|0
  • cinsel ihtiyacımı başka kadınlarla gideririm

0|0
    0|0
  • sen ne yaprdın peki. eşin öyle bir durumda iktidarsız olsa ne yaprdın. merak ettim düşünclerini

0|0
    0|0
  • Boşanmam ama cinsel isteğimi başka bir kadında karşılarım ruhu bile duymaz.

0|0
    1|2
  • Sen aynı durumda olsaydın eşin seni bıraksaydı ne düşünürdün?
    Cevap burada.

0|0
    0|0
  • o istemese de izin verir herhalde...

0|0
    0|0
  • Kocanı yalnız bırakma ama seninde birine ihtiyacın olacak

0|0
    0|1
  • Evlilik, kısaca tasada, kıvançta buluşmaktır. Sonsuzluğa bir adım atmaktır. Yaşayan her insan için çeşitli tehlikeler veya başına gelebilecek durumlar olabilir. Her koşulda eşimle olurum, sonsuzluk çizgisinde kalplerimiz bir. Yüreklerimiz bir ve yek vücutuz.

0|0
    0|0
  • Boşanmam

0|0
    0|0
  • Anal?

0|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 4

• O yolculuğa cikmissam HR şeyi göze almisimdir, almam gerekir, çünkü diğer turlu mantık evliliği, çıkar evliliği yapmış olurum, bu da son derece çirkindir bana gore... Kanunen eşlerden birinin durumu diğeri için katlanılmaz bir hal alıyorsa boşanma hakkımız var, fakat zor günümüzde el ele olamayacaksak, onu öylece yapayalnız birakacaksam herhangi bir yabancidan, isine gelmeyince birakip giden bir menfaatciden ne farkim kalır?

Cinselliğe gelelim, seksin hepsi penetrasyondan ibaret olmadığı için Eşiniz sizi çok sayıda uyarimla tatmin edebilir. .. Allahher iki durum için de sabrını verir, boyle inanıyorum

0|0
    0|0
    • Tebrik ederim çok güzel düşünüyosun. Allah seni evlendiğinde mutlu etsin

• boşanmazdım tabiki de iyilikte kötülükte sağlıkta falan deniyordu sanırım nikahta. bu sözlere evet derken eşim benim eşimdi değil mi bu sözü verdim neden onu kötü zamanında bırakayım. Evli değilim fakat bırakmazdım eşimi kötü gününde.

0|0
    0|0
  • Boşanmam

0|0
    0|1
  • hayır ayrılmam

0|0
    0|1
Yükleniyor...