Vajina kokusu da neymiş?

arkadaşlar burada çok görüyorum şu vajina kokusu sorunsalını. Yahu ben çok nadir karşılaşırım bu problemle o da regl döneminde. Gün içinde de günlük fresh kokulu ped kullanırım. Nedir bu koku? Neden olur? Erkeklerinki de kokuyor mu? Kokmasın temiz olun ya. Genital bölge temizleyicileri var taş çatlasın 20 ₺ alıverin bir zahmet. Siz de kurtulun biz de, ks halkı da.

0|2
3|14

En İyi Kız Görüşü

• Seni tbrk ediyorum helallll olsun ya acık acık yazmışın bıktım bu sorulardan kişisel temizlik zor değil 👏👏👏 utanmadan yazıyolar birde dr bile temiz olmadıgından mantar olur diyo daha ne diyelimki.

1|2
    0|0
    • teşekkür ler eig için

• Öyle tabi de onu zaten yapmaları gerektiği için not düşmedim 😌 Dediğiniz gibi internetten araştırsalar daha iyi olacak, çok teşekkürler iyi Akşamlar diliyorum 😇

• Ben teşekkür ederim iyiakşamlar için geç kalmışım😄iyigeceler😌

Erkekler Ne Diyor 14

• Ten kokusu başka.

0|0
    0|0
  • o şekilde bir çeşit hastalık var. daha doğrusu bir çoğu yapı ile alakalı. erkeği cinsellikten bile soğutabilir.

0|0
    0|0
  • Her sabah dus alinirsa temiz tutulursa sorun kalmaz... Hersabah derken haftada 3-4 olablr... Ben is geregi hersabah alirim...

0|0
    0|1
  • yani dimi temiz olun az

0|1
    0|0
    • Öyle tabi. Bedenimiz emanettir bize. Diğer insanları da boşverdim kendilerine saygıları olsun biraz

• haklısın ama gel gör ki başka işerden temizlenmeye fırsatları olmuyo

• Agzına saglık içimizi karartıyorlardı resmen vajinanın tadını unutturdular sorma:(

0|1
    0|0
    • Benim bile içim karardı ya kadınlığımdan utandım

• Sorma valla ya içim acıldı mis mis anlatmışsın agzına saglık:)

• Ya kaidn olmakta ne kadar zor

0|1
    0|0
  • Bu vajina kokusu bir tek bana mi tahrik edici geliyo yaa:))))

0|1
    0|0
    • Vajinanın normal kokusu Güzeldir, tahrik edicidir zaten. Bu kokan normal koku değilmiş anlatılana göre yoğun ve kötü bir kokuymuş

• Onu bilmiyorum ama o kilotu boyle ilk indirdiginde boyle tahrik edici kokusu geliyo ve benide cok etkiliyo... bunlar neden bahsediyo anlamadim ben.

• Teşekkürler sayın gizli kullanıcı bizi dertten kurtardınız

0|0
    0|0
  • 2 haftada bir duş alırlarsa kokar tabi kişisel bakıma bile eriniyorlar

0|0
    0|0
    • Biliyorum biliyorum işyerinde kapalı bir bayan arkadaşım var ben öyle bir pislik görmedim başı kapalı diye 2 haftada bir yıkanır yanından geçemezsin kokudan

• Hic koklanadim tatlim ilk defa duyuyorum senden😁

0|0
    0|0
  • pedinin kokusunu cok merak ediyorum

0|0
    0|0
    • A101 den alıyorum molped günlük fresh. Koklarsın Alıp.

• bana ayip kacar almak

• daha önce hiç vajina koklamadım :((

0|1
    0|0
  • hahaha takıntıya bak ya

1|0
    0|0
    • Nedir komik olan? Üstelik bu bir takıntı değil, bir problem.

• ya boşver, sen temiz ve ferah ol yeter :)

• Öyle tabi :)

• vala anca havasız kalırsa kokar onuda yıkayınca gecer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• O koku hastalık habercisi bile olur. Bizim komşumuz doktor , eczane ürünü bile olsa oraya jeller kullanmayın diyor.

0|0
    0|0
    • Ben de bir sağlıkçıyım. Kadınlarımızın en büyük hatası Kullandıkları Ürünle daha temiz olması adına vajinanın içini yıkamaları.

• yazınızı okurken bile çok tuhaf oldum hayatta yapamam :) çok büyük hata gerçekten

• Evet maalesef yapıyorlar bunu. Çok ürkütücü gözüküyor değil mi :) bir çok Probleme yol açabiliyor

• bu mantar olayı çok farklı. Ben o kadar dikkat ettiğim halde mantar oluyor zaman zaman vajinal bölgemde bunun nedenini doktorum kullandıgım petlerden , sabunlardan ve vajinal temizlik jellerinden , losyonlarından falan kaynaklandıgını söylemişti. kısacası cilt hassas ise bu kimyasal karışımlı maddeler tahriş ediyor cildi buda ordaki mantar hücrelerini aktif hale getiriyormuş. ayrıca birde idrar yolu enfeksiyonu sonucu akıntı gelmesi var. oda iğrenç kokuyor. üşüttüğünde olur genelde. sık sık iç çamaşırı değiştirmek lazım. sizin gibi günlük ped kullansam kesin mantardan kurtulamam. bu cildi kazımak istiyorum hassaslık berbat birşey.

0|0
    0|0
Yükleniyor...