Hamileyim tecrübeliler yorum yapsın "," ?

Şükürler olsun 4 buçuk haftalık hamileyim. 24 yaşım var. Ama her an bebeğe birşey olacak diye korkuyorum. Bende kanazlığı vardı. Yemeyime dikkat etmeye başladım. Ama yine düşük olur veya bebek ölür diye çok korkuyorum nedense. Ablam çünkü 2 buçuk ayında böyle bir tehlike atlattı. Neler önerirsiniz?

0|0
58

En İyi Erkek Görüşü

• Biz doktor değiliz doktora sor daha sağlıklı bilgi al ya da gogıla sor, araştır.
    Hayvancılık mezunu biri olarak hayvanlar gebelik dönemlerinde uygun beslenmeye ihtiyaçları vardır.
    Çünkü bir canlının günlük alması gereken protein ve enerji ihtiyacı vardır, gebe olan kişi ise karnındaki canlınında büyüyüp, gelişmesi açısından beslenmesine dikkat etmeli, hayvanlarda özellikle son iki ay beslenme yoğunluğu vardır.
    Ona göre sende öncesilke beslenmene, olumsuz koşullardan uzak durmana sigara vs gibi dikkat etmelisin ama doğru olan bir uzman doktor tarafından bilgi almalısın.
    Yoksa burada bilgisiz ve bilinçsizce yazılar okur bu da doğru olmaz

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• Dikkat etmeye devam et. Bizde de öyle bir sıkıntı vardı ama sorunsuz atlattık.

1|0
    1|0
  • Allah analı babalı büyütsün

1|0
    0|0
  • Kan azlığı değil, kan değerlerin düşüktür. doktorun hangi ilacı kullanacağını söylemiştir. ayrıca bebek doğana kadar çiğ ete çıplak elle dokunma. stresten uzak dur ve kötü düşünceleri aklından at.

0|0
    0|0
    • Kanda 40 adet tahlil yapıldı. Her şey normal çıktı yalnız ferittin değeri 4 çıktı. Olması gereken aralık 13- 150 ama doktor dedi bu adet gören kadınlarda normal demir vitamini içtim 20 gün. Sonra hamile olduğumu öğrendim. Şimdi sabahları bazen aç karın a keçi boynuz bekmz içiyorum. :)

• doktorun tavsiyelerine uy gerisini düşünme.

• Bol bol yuruyuz ve sirt ustu yatma

1|0
    0|0
  • Psikolojik bu ksybetme korkusu rahat ol

1|0
    0|0
  • evlisiniz umarım?

1|0
    2|0
  • bilmem hiç hamile olmadım :)

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ablam hamile 1 aylık. Kendisi doktorlarla sık gorusur ağır kaldırmaz ani hareket yapmaz kendını uzmez sık sık dinlenir vs vs. Hayırlı olsun...

1|0
    0|0
  • Doktor öneririmm

1|0
    0|0
  • kafana takma kotu dusunmee yağlı yıyeceklerden uzak dur et balık tavuk sut cevız kayısı meyveler yee dere otu maydonoz yemee fazla

1|0
    0|0
  • InsaAllah sapa saglam dunyaya getirirsin. Boyle dusunceleri kafandan uzak tut, bol-bol dua et ve doktorun tavsiyelerine uy. Allah yardimcin olsun 🙏 bebisinizi saglikla dunyaya getirin :)

1|0
    0|0
  • Korkularını kenara bırak bol bol dua oku 10günde bir dr a git inş bişi olmaz.

1|0
    0|0
Yükleniyor...