Hamile kalmak istiyorum ama galiba olmuyor

selam herkese ben ve partnerim cocuk sahibi olmak istiyoruz

en son adet oldugum tarihler bunlar 13.07.2011

ve 07.08.2011 hic bir sekilde korunmuyoruz ama hamile degilim cünkü

adetim geldi 31.08.2011

bu tarihlerde 16.08. 20.08. 21.08 24.08

27.08 28.08. hep defalarca beraber olduk hamile kalmam gerekmezmiydi ?

bi türlü anlam veremedim niye geldi

Güncellemeler:
bide yumurtlama günü falan diyorlar nasil hesaplamam gerekir ki

hic bilmiyorum simdi en son 31.08 2011 adet tarihim olduguna göre ?
doktoraa gitmek istiyorum bizim burda termin leri cok gec veriyor ve bende calisiyorum bi hafta sabahci gececi öglenci olunca insan tam net olarak bi terminde alamiyor...

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Daha önceden korunuyorduysanız ve korunmayı yeni bıraktı iseniz normal. Eğer dört ay boyunca hamilelik gerçekleşmezse birlikte doktora gitmenizi öneririm. Bir kadının herhangi bir ayda hamile kalabilme olasılığı tüm şartlar uygun olsa bile %25'tir. Telaşa gerek yok şimdilik.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Senin sonuç şöyle çıkıyor: "05/09/2011 ve 10/09/2011 tarihleri arası gebe kalma olasılığının en yüksek olduğu günler"

Allah hayırlı evlat nasip etsin inşallah...

0|0
    0|0
  • Bir saglik probleminiz yoksa 12-16. 09. tarihleri arasinda gece yatmadan once birlikte olun. Erkek en derine bosalmaya calissin, bunun icin belinizin altina yastik koyun, bosaldiktan sonra bacaklarinizi havaya kaldirip sirtiniz yerde amuda kalkmis gibi 5 dakika bekleyin, sonra sirtustu uyuyun.

0|0
    0|0
    • hmm yorumun icin öncelikle tsk ederim benim adet kanamam cumartesi sabahi bitmisti ve biz bu pazar beraber olduk aynen dedigin gibi yastikla da yaptim..o üstde oldugu icin en derine gitmistir herhalde diye düsünüyorum...bide net den arastirdim 5 ile 10 eylül arasi hamile kalma sansiniz var falan yaziyordu hic bilmiyorum ya nasil hesaplanir bu yumurtlama günü...

• Adet dongunuzun yarisi yani eger 28 gunde adet oluyorsaniz 14 arti eksi 2 yani adet oldugunuz ilk gunden itibaren sayarsaniz 12-16 ci gunler arasi en yuksek ihtimal. Yumurtlama zamanini kendiniz hissediyor olmalisiniz. Yada ultrason ile tam uygun gun belirlenebiliyor.

• bunu buradan çözebilecek adam dohtur hauz olmalı. onun yerine bir doktora gidipte görünmeye ne dersin?

0|0
    0|0
  • partnerim dediğin eşin olsa gerek dimi:) telaşlanacağın bir durum olduğunu düşünmüyorum sende zaten doktora gitmek istiyormuşsun en kısa zamanda gidersen sorununuza çare bulacağınızı düşünüyorum

0|0
    0|0
  • 3 günde bir ilişkiye girin yeterince spermi birinsin eşinin...her gün her gün denerseniz olasılığı düşürürsünüz. valla bizim ilk denemede olmuştu :)

0|0
    0|0
  • doktora baş vurmanızı öneririm..

hamile kalmanızı engelleyen durum nedir onu öğrenerek tedavi edilmesi gerekebilir...

genelde rahimde kist durmlarında hamilelik oluşmuyor...

tabiiki sadece problemin bu olduğunu düşünmek doğru değil...bu yüzlerce sebebpten sadece bir tanesi...erkekten kaynaklanan bir sürü daha problemde var...

0|0
    0|0
  • pozisyon çok önemli ve bildiğim kadarı ile ergeğin 48 saat boyunca orgazm olmamamış olması şart.

0|0
    0|0
  • doktora gitsen senin için en uygun zamanı söyler sanırım burdaki cevaplarla biraz zor..

0|0
    0|0
  • doktora gitmeyi denesen

0|0
    0|0
  • eyer önceden korunmak amaciyla hap aldiysan zaman aliyor bunuda unutma.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bir sorun olup olmadığı yani kısırlık sorununun olup olmadığını analman için düzenli olarak bir yıl ilişkiye girip onun sonucunda hamile kalmazsan bir sorun var denir internetten felan araştır onu yani 1 sene geçmeden bir sorunmu var diye düşünüp kafanı yormabazen heöen olmayabiliyo ablamdan biliyorum hemen istiyodu 6 ay sonra felan hamile kaldı bazen hemen olmuyo ama nedenini tam olarak bilmiyorum :S

0|0
    0|0
  • şaka gibisin doktroruma sorun bloguna döndü bura :D canım doktora gitsene acil pazartesi koş hemen muane ol ne bekliyorsun hADİ kolay gele ;)

0|0
    0|0
  • En kısa zamanda bir jineokologa gorunmelısın belkıde kist falan olabılır hemen kontrol ettırmelısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...