Geciktirici sprey işe yarıyor mu ?

Arkadaşlar merhaba,

herzaman olmamakla birlikte erken boşalma sorunu yaşıyorum. yarın partnerimle çok özel bir gece geçirmeyi düşünüyoruz. herhangi bir aksaklığa sebebiyet vermek istemiyorum ( ben )

bu sebeple Kullandığınız verim aldığınız ve tavsiye edebileceğiniz geciktirici Sprey markası ne ? Eczanelerde bulunur mu ?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• anestol pomad al ezcaneden fındık büyüklügünde penisinin basına sür 5 dakika bekle yeter

o kadar para degmez o ilaclara

yada su bazlı agrı kesici jeller seffaf su renginde var onlarıda kullan anal yapmak istersen kız arkadasına prezervatif takmak sartı ile

bunlar 3 -- 4 tl bulabilirsin eczanelerde

inanma diger ilaclara para tuzagı

0|0
    0|0
    • teşekkürler. anestol pomad bildiğim kadarıyla local anestezi sağlıyordu. temelli hissizleştirmesin..

• iyi ya işte boşalacam diye uğraşır durursun, ya korkma çok aşırı güçlü değil, aşırı etki yapması için enjektörle vermen gerek Jetokain ampulü oda aynı etken maddeli.

Kızlar Ne Diyor 1

• evet yarar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Geciktiriciler boşalma süresini uzatıyor ama hissi öldürdükleri için zevk almayı azaltıyorlar.Eczanelerde güzel ürünler var.Biraz pahalı olur ama kaliteli ürün alman iyi olur.Jeo Pharma firmasının Long Time Forte adlı ürününü alabilirsin.

0|0
    0|0
  • geciktirici spreylerin etken maddesi önemli lidokain içerikliyse çok aşırı uzatmıyor ama yarıyor gerçi ben 31le denedim o sıralar denk gelmemişti, Zaten lidokain içerikliyse bir sürü para vermene gerek yok, anestol pomad olur, ya da dentinox jel olur hep ucuz bunlar. veya jetokain ampul al ne yapacan derlerse ameliyat olacam hastanede kalmamış de verirler. Esas prilocain içerikli olanlar çok güçlü onunda çözümü var emva merhem var hem priclocain hem lidokain var, yarım saat falan uzatabilir dene istersen çok güçlü.

0|1
    0|0
  • üç duble visky iç sabaha kadar tam gaz :)

0|1
    1|0
  • yaramıyo.para tuzağı

0|0
    0|0
  • spreyler kesinlikle işe yaramıyor bosuna paranı harcama geciktricili prezervatifler daha iyi

0|0
    0|0
  • bak sana guzel bı kıyak yapayım xylocaine al eczaneden ılıskıden en az 10 dk once sık penıse ılıskıye gırmeden once sabunla yıka sonra bak keyfıne

0|0
    0|0
  • geciktiricili prezarvatif al

0|0
    0|0
Yükleniyor...