Hastayken hamile kalma ihtimali var mi?

Bugun erkek arkadasimla anal yaptik ilk kez ben adetliydim biraz aci hissettim ama cok tedirginim ya yanlis delige girmis olabilir diye. Bakireyim cunku. Sevgilim hic bosalmadim dedi ama hamile kalma olasiligim var mi adetten dolayi rahim kanallari acik olur mu ??

Güncellemeler:
Ruhun o* , o* olmussun gibi yorum atan zihni kit arkadaslar, sizlere mi kalmis benim veya baskasinin namusu? Bu siteye boyle sığ goruslerinizi paylasmak icin mi uye oldunuz? Size ne milletin ruhundan namusundan. Gorusunu yorumunu Duzgunce paylasan arkadaslara tesekkur ediyorum.

0|0
6|17

En İyi Kız Görüşü

• ayni seyi yasadim 1 bucuk ay adet olmadim test yaptım ayni gun adet oldum bosu bosuna stresten gecikmis seninde oyle olabilir imkansiz otesi hamileligin ki yanlis delige girse hissedersin. Ve bosalsa bilede bise olmaz millet neler neler deniyoda olmuyo. hamilelik ihtimali adet bitiminden 14gun sonra artiyo. Sikinti yok bebegim takma burdaki salaklarida

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Hamile kalmazsın.

1|0
    0|0
  • ihtimal bile yok çünkü yumurtalıkların atılıyor sürekli hasta oldugun için

1|0
    0|0
  • yanlış deliğe girmiş diye? hay ikametini ziktiğim daha organlarından haberi yok seks yapmaya kalkışıyor

0|0
    0|0
  • Giren çıkanlar haberin yok mu kızım?
    Anandan gebe kalırsan dünya tarihine geçersin.
    Ayakta alkışlarım.

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Penis küçükmüş ki ilk analında bişi hissetmemişsin ne murlu sana... bazıları çarşaf yoluyor ilk analında

0|0
    0|0
  • Vermediği yer kalmamış bakireyim diyor

0|0
    0|0
  • troll

0|0
    0|0
  • sen hissedemiyomusun nereye girdigini bosalıp bosalmadıgını

0|0
    0|0
  • Keşke bunu yaptığım için kaç yıl cehennem azabi çekerim diye sorsaydin

0|0
    0|0
  • Bakireymiş Ruhun or*spu olmuş haberi yok

0|0
    0|0
  • Çok canın yandı mı? Krem mi kullandınız?

0|0
    0|0
  • nerene girdiğini bilmiyormusun

0|0
    0|0
  • hamile olman imkansız korkma. rahat ol :)

1|0
    0|0
  • Umarım zar gitmiştir

0|0
    0|0
  • Bakireyim diyorsun bir de önden ver gitsin neden acı çekiyorsunuz anlamıyorum senin ruhun bakire değil ki

0|1
    0|0
  • yanlış delik sürekli b*k yolundan girip çıkıyor galiba inşallah öteki delige girerde sende rahatlarsın bizde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Pokunu tutamicaksin yakinda bez kullanmaya baslarsin. Edepsiz

1|4
    1|1
  • İmkansız olman

1|0
    0|0
  • Hem reglisin sana dokunmasına müsade ediyosun hemde anal yapıyosun sen bakiresin şimdi temizssin değilmi? evlendiğin zaman eşine ilkgece başın dik olucak iyimiş bulmuşunuz işin kolayı yazık sizin gibiler yüzünden aynı kefeye koyuluyoruz cinsellikte hiçbirşeye karşı değilim bakireyim yazmışın ya tepkim buna. hamile kalma ihtimalinde yok.

0|2
    0|1
  • Çok saçma bir soru. Hamile kalman imkansız.

1|0
    0|0
  • Artık osurup duracaksın

0|1
    0|1
Yükleniyor...