Hamile olma ihtimalim var mı?

ilişkiden 2 hafta sonra regl oldum yalnız reglime daha 10 gün kadar vardı erken oldum yani hamilelik ihtimali var mıdır?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Ertesi gün hapı kullandın mı?

0|0
    0|0
  • korunmadan ilişkiye girmeyi biliyorsun 2 hafta sonra regl oluyorsun ve hala hamilemiyim diye soruyorsun.
    Regl olan kadın kesinlikle hamile kalamaz adet düzensizliği çoğu kadının sorunu merak etme.

0|0
    0|0
  • Burada orospuluk yapip erkek dusurecegine doktora git. Din iman kalmamis millette yahu. Adam gibi evlensen korkun olmazdi. buradaki erkeklerin kac tanesi doktor? turk kizlari bu yuzden tercih edilmiyor artik avrupa kizlari karsisinda.

1|0
    0|0
    • sanane milletin dininden ya siz kendinizi ne snaıyosunuz gerizekalı sizde ıq olsa ülke bu halde olmazdı zaten koyun sürüsü s. ktr git şimdi

• namussuzu öldürmek sevap mı bu nasıl bir zihniyettir ya senin gibi milletin seks hayatına göre namus arayan katil tipli yaratıklarla aynı ülkede olduğum için utanırım ancak... ama hayat işte ben burada türkiyedeki en iyi ünide okurum her türlü senden iyi yaşarım sen ancak hapiste ya da mezarda sürünürsün zavallı yaratık size olsa olsa acırım

• Ben vancouver da insaat muhendisiyim bur bir. Ikincisi git kuran-i kerim oku az. Dinimiz fuhus yapani cezalandirmayi emreder. Milletin altina yatip bir biraya kendini satan kiz bana kaliteden bahsediyor. sen tarla basinda oku o kici kirik universiteni. Asil bir bayan asla kendini evlenmeden baskasinin altina atmaz. Bir orspu zaten ne kadar serefli olabilir ki. Adi ustunde orspu orspudr. d sen az buyu biraz insanliga sahip ol snra cik karsima belki is veririm oda peydahladign cocugun sut oarasi ciksin diye

• Değilsin. Regl zaten yumurtaliktan ölü yumurtaları almaktır

0|0
    0|0
  • Kesin hamilesin, hemde 3üz..

0|0
    0|0
  • Korunma olmadıkça, o ihtimal her zaman vardır.

0|0
    0|0
  • çubukla test yap

0|0
    0|0
  • hamilesiiin :D

0|0
    0|0
  • Hamilesin büyük ihtimall

0|0
    0|0
  • ilişkiden sonra bunlar olmasa da hamile kalma ihtimalin var

0|0
    0|0
  • Eger olduysan hamilelik ihtimalin yok

0|0
    0|0
  • Bende diğer arkadaşlarıa katılıyorum umarım hamilesindir ayrıca bu soruyı cinsel sağlıkta sor bu iğrençlikleri görmek zorunda değilim şikayet ettim silsinler

0|0
    0|0
  • Umarım hamilesindir

0|0
    0|0
    • Herkez dua ediyo ahhaha. Eeee zihniyetimiz ayni kardes. d orspu ya vurcan tekmeyi. d

• erkek arkadaşın ise senle ilişki yaşayan, inşallah hamile kalırsın senin gibilere müstahak, senin için şu an dua ediyorum hamile olman için amin...

0|0
    0|0
    • ne saçmalıyosun sen ya sana mı kaldı insanların hayatını yargılamak

• kabul et sen sadece bir objesin bunu değiştiremezsin, bundan önce kim bilir kaç kişinin altına yattın, aynaya bak bakalım ne göreceksin, insan mı hayvan mı, sana insan diyen kim varsa onun ta a. g. ayrıca annem beni hem adam hem erkek hemde insan doğurdu kaideye göre hareket etti
      peki sen ne doğuracaksın söyleyeyim sadece bir = p. i. ç.

• Sağol Bruins07 kardeşim destek verdiğin için.

Kızlar Ne Diyor 3

• Olmazda sen bir test yap genede

0|0
    0|0
  • Ya buraya niye soruyosun test yapsana emin olmak için.

0|0
    0|0
  • hamilesin

0|0
    0|0
Yükleniyor...