Bir erkekle cinselik icin bulusacam?

inanin hayatim hic iyi gitmiyor kendimi sali verdim hayatimsa erkek yok cok yanlizim sevmek sevilmek istiyorum guzek bir kizim dayanamiyorum hayatim nedensiz yasiyorum ne bir Erkek var nede... bunlar beni cok uzuyor mutsuzum kendimi iyi hissetmiyorum yemek yemiyorum aylardir zayifladimda motivemde eksik dogrz insan gelmiycej üc senedir yanlizim. dayanamiyorum. Internete bir arabla tanistim o da ayni durumda onunla anlasma yaptik sadece arkadasiz . ama ben bakireyim onunkini yaliyabilirim ama fazlasi olmaz dedim bakireyim oda musliman biliyor bu duruma dikkatli olucagiz ama en azindan birbirmizi dusunup guzek giyincez birazcik iyi gelicek bizi hayatimiza ne diyorsunuz ?? kendisi bilgi bir insan okumus is sahibis vs..

0|2
658

En İyi Erkek Görüşü

• İlham penisini bulmuşssun hayırlı olsun bayan

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 57

• ne yaptın sen yaa? kendini bu kladar düşürme bir dünya erkek var.. seninle ilgilenicek

1|2
    0|0
  • Allah ıslah etsin dicem ama değmezsin.

1|1
    0|0
  • Bence çok gereksiz bir işin içine giriyorsun. Seks için ya da cinsel tatmin için biri ile bir araya geleceğine, önce sohbetine inandığın, sana değer veren, kadın olduğun için değil de duyguların olduğu için seninle herşeyi konuşup, paylaşan biri ile bir araya gelmeyi düşünmelisin.

0|0
    0|0
  • Kandırıyor inanma, büyük yanlışlara sürükleniyor sun. Sonun gözyaşı. ..

0|1
    1|0
  • Böyle şeyler yap sonra sevilmek istiyorum de seni seven çok olur ama hangi türlüsü bilemem

0|0
    0|0
  • Yanlış yapiyosun bence.

1|1
    0|0
  • o an için iyi hissedersin ama sonrası için hayatına bir katkısı olmaz, hatta cinsel açlığını artırır ama merakını biraz gidermiş olursun..
    Seni kötü hissettiren Sorunlarına odaklanmaya çalış, önce kendin gibi yaşa sonra erkekler gelir sana

0|0
    0|0
  • Sana bir tavsiye guzel veya degilsin bu kadar kendinibyanliz hissediyosan onunla birsey yasamak yerine burdan begendigin biriyle istesiginn kadar isteklerini gidere bilirsin burada bunu yapabilcen ve ya seni sisman zayif diye ayirmicak bir cok insan var.

0|0
    0|0
  • Araplara güvenilmez. Bakireligin gidebilir. Yardımcı olabilirim sana. Biz varız bak burada. Denize düşüp yılana sarılma

0|0
    0|1
  • Yalamak herşeyi çözecek yani:/

0|0
    0|0
  • İnternetten bulduğuna güvenmemelisin. Buluşacaksan zevk almaya bak. Söylenecek pek fazla bir şey yok.

0|0
    0|0
  • O iş sadece orada kalmaz

0|0
    0|0
  • seninle hemfikirim. seni tanımak isterdim. senin şu andaki ruh halini psikolojini çok iyi anlıyorum. seninle aynı düiüncelere sahibim. merak ettim. tanışabilirmiyiz

0|1
    0|0
  • Vayy be. d hayatinda degisiklik ha. s Allah ıslah etsin.

0|1
    0|0
  • Saçma sapan işler yapmak :( birde müslümanız diyor.

0|1
    0|0
  • ileriye gitmeyecek şekilde olabilir, ama zevk almaya başlayınca insanın gözü kararıyor yapmıyacagın şeyleri bile yaptıyoror dikkat et derim

0|0
    0|0
  • senin aldığın karara biz ne diyebiliriz ki? sadece ne kadar güvenilir?

0|0
    0|0
  • Çok yazık. Dertleşmen konuşman lazım biri ile bu kişide sana cevap verebilmeli. Seks aşkla yapılır tutku ile. Cevabı yanlış yerde arıyorsun

0|0
    0|0
  • herşey boşlukta başlar
    anldım
    yalnızsın
    hislerin var duyguların var ama yok mu memleketten biri neden uzaktan biri
    etrafına bak
    olduğun yerden kal üzerindeki ölü toprağını at bak gör etrafında neler var neler

0|0
    0|0
  • insan yıllarca tanıdıgını ınsana bıle guvenemıyor sen elın arabınamı guvenıcen bahsettıgın oloayı devamı olur ozaman görusun

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    37

Kızlar Ne Diyor 6

• bu şekılde daha çok üzüleceksın. mutluluğu bu şekılde mi arıyorsun. ıyıce batağa gırıyorsun haberın yok. erkekler için kullanılıp atılacak bır kız olmaya razı oluyorsun. kusura bakma ama gerçek bu. bu şekılde senı bırısının sevıp bağlanmasını bekleme. senınle yatar ertesı gun tanımaz senı.

0|3
    0|0
  • Evde buluşmayın yani o amaçla buluşmayın belki iyi bir arkadaşlık olur kafeye falan gidin

0|2
    0|0
  • Sonradan pişmanda olabilirsin

0|2
    0|0
  • Sacmalama be kizim. Elbette biri gelir, hayatina girer. Evlenirsin. Evlenince yasarsin bunlari.

0|0
    0|0
  • Saçmalama kullandırtma kendini

0|0
    0|0
  • Yazıklar olsun bir de bunu utanmadan bize anlatıyorsun ha duygu sömürüsü yaparak

1|2
    2|0
Yükleniyor...