1 saat öncede bu soruyu sordum ama sadece kızlar yapmışım yanlışlıkla?

biz sevgilimle yaklaşık 2-3 hafta önce sürtündük sadece üzerime boşalmadı bile yani daha sonra boşaldı üzerimde değilken ben bakireyim zaten ama insanın içine kuşku düşüyor internette okuduklarından bide bu aralar 3 tane ilaç kullanıyorum grip olduğum için 3 günden beri dün de regl olmam gerekiyordu ama olmadım ilaçlardan dolayı sanırım mide bulantım da var ateşim de çıkıyor başım ağrıyor arada bunları düşündükçe de çok stres oluyorum ne yapmam gerek yardımcı olabilecekler cevaplarsa sevinirim dalga geçecek olanları kaldıracak halim yok,teşekkürler

Güncellemeler:

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• köpek yavrusumusunuz siz, sürtünmek nedir ya

1|0
    1|0
  • gir gitsin ilişkiye. ruhun ilişkiye girmiş zaten.

1|1
    1|0
  • Icine bosalmadiktan sonra bir sey olmaz onemli olan vajinanin icine girmesi ve icine bosalmasidir sen ilac ivtigin icindir regl olmuyon

1|0
    0|0
    • umarım öyle olur ya

• günlerdir çok stres yaptım olmadan rahatlayamam

• Ozelde dewam edelimi birebir yazisalim mumkunmu

• Hamile olduğunu sanmıyorum. Eczaneden test al kontrol et.

1|0
    0|0
  • sperm ustune geldimi

1|0
    0|0
    • gelmediği söylüyor sevgilim

• test almam imkansız evden cıkamıyorum hasta oldugum icin

• Ozaman degilsin surtunecegine anal yapaydin cocuga

• Elmden gelenin bildim kdr yardim ederim

0|0
    0|0
  • Sen kafana takma. 1 haftadan cok. Gecikirse doktora git

0|0
    0|0
    • kafama takıyorum işte olmuyo öyle :(

• Bakireymiş zaten b*k bakiresin

0|1
    1|0
    • öyleyim neden yalan söyliyim

• beni yargılamak sana mı kaldı şimdi anlamadım soru da iyi yapmış mıyım diye sormuyorum farkındaysan sen benim hayatıma karışamazsın

• Madem bir halt yiyorsun adam gibi yap yoton yemiyor değilmi güvenemeyiorsun senin gibi iğrençler yüzünden bakireyim diyen kızlara güvenemiyorum mide bulandırıyor senin gibi iğrençler.

Kızlar Ne Diyor 2

• http://i.hizliresim.com/zmZb8D.jpg

Artık bitmenizi istiyorum gerçekten

0|1
    1|0
  • Mid3 bulantısı psikolojik gibi geldi bana. Mevsim degisikliginden gecikebilir kafana takma taktikca olmayacak

1|0
    0|0
    • mide bulantım haplardan da olabilir günlerdir içiyorum çünkü artı bir de psikolojik evet çok stres yaptım

Yükleniyor...