Ne bu seks seks seks

ya arkadaşlar bakıyorumda birşuru yaşı 18-25 arası sevgililer yok böle seviştik yok sole seviştik buna oral yaptım ona anal sevgilimle uyandığımda sole yaptık sevgilisinin evinde kalacak kadar mıdeler genişledimi herşey normal moi oldu evlenmeden beraber yaşamalar beraber uyanmalar seks yapmalar Ya arkadaşlar hiç mi bekaretne önem veren kalmadı artık millet herkesle yatıor doru bişey mi bu artık ya bakire oldumdan utanır hale geldim bu sitede sevgilsiyle yatmayan kız kalmamış nerde bekarete önem nerde zinaya önem vere vallaha aklım durdu nedir bu seks merakı evlenmeden önce artık devir değiştimi müslimanlık çırındanmı çıktı arkadaşlar durum nedir ya normal mi şimdi herkes ben şunla bunla yattım diyince normal mi karşılio böle

0|0
7|35

En İyi Erkek Görüşü

• 18-25 yaş arası kadın ve erkek cinselliğe çok yakın olurlar. İlk aşk o yaş aralıklarında yaşanır. Sevgililerin birbiriyle yiyişmeleri normal çünkü eskiden de bu yapılırdı ama gizli şekilde yapılırdı. İnternetin geliştiği dönemdeyiz ve bu bahsettiklerinin çoğu internette yaşanır. Face'de twitterda orda burda yazar çünkü yazmak daha basittir. Ve internet haberleşmede çok aktif hızlı ve etkili olduğu için eskiden 10 kişiden böyle şeyler duyuluyorsa şimdi 300 kişiden duyuluyor o yüzden çok gibi geliyor. Bu haberler yada söylentiler çok yaygınlaşınca da normalleşmeye başlıyor. Şehit haberi gibi. Eskiden 1 şehit olduğunda eyvahlar olsun diyorduk yas tutuyorduk şimdi ise 25'er 25'er gidiyorlar sadece alt yazı geçiyor. Sen kendini nasıl iyi hissediyorsan öyle davran kimin ne yaptığını takma kafana salla gitsin.

2|0
    0|0
    • çok güzel ifade etmiş durumu... ALLAH cümlemize hidayet eylesin... O'nun sözünü dinlemeyince hep mutsuz oluruz, olmuşuzdur, olacağızdır.

• Amin. Şimdiki geçnler popüleritesini bu şekilde koruyor. Kim daha çok kızla çıkarsa popüler erkektir. Hangi kız daha çok erkeği peşinden sürüklerde o da popülerdir. Saçmalıktan ibarettir.

• aynen öyle...

Erkekler Ne Diyor 34

• çoğusu sallıyor. filmde gördüklerini burda anlatıyorlar biz bunları yapıyoruz diye. birisi türbanlılar namuslu falan demeye çalışmış. arkadaş bırakın bu işleri ya. iki tane sözde türbanlı kız eve geldiler. açık kızlardan dah rahatlar. hemen giysileri çıktı iç çamaşırları külotlu çorapları falan son moda. istisnaları atın bir kenara . kadın başını da kapatsa kalbindekileri kapatamadıktan sonra durum değişmez.

0|1
    0|1
    • evet demek istediğim buna benzer bişeydi...

• ALLAH esirgesin...

• senın gıbı dusunen kızların olması gercekten benı mutlu ettı ınsallah benımde karsıma bu tarz dusunen bırı cıkar gercekten kutluyorum senı bır bayandan boylesıne haklı sıtemlerın olması cok guzel senın gıbı dusunen bayanlara ıhtıyacımız var..

1|1
    0|0
  • Kim ne yaparsa yapsın sizene len.

1|0
    1|3
    • zaten bize bisey olmyo. normal mi die soruoz.

• - Sevdiiim sevilmediiim ♪♬ Sevenii sevemediim ♪♬ +İşte bunların hepsi seks canım.

1|1
    1|0
  • millet çatırt çatır sevişiyo senin sevgilin yok diye kıskanıyosun dimi :D

2|1
    2|2
  • bence sizin utanıcak bir şeyiniz yok

1|0
    1|0
  • bunların çoğu kız değil zaten erkek kızları gaza getirmeye çalışıyorlar akıllarısıra yoksa herşeyini kaybetmedi millet

2|0
    0|0
  • yasamak icin mi seks; seks icin mi yasamak?

0|1
    0|0
  • sana göre kutsal kaseyi koruyunca herşey bitiyor değil mi ? o zaman iyi müslüman mı olunuyor anlamıyorum ki...

1|1
    3|1
    • muslumanliga takmayin arkadas okadar yazni icinde muslumanligi bulup siyriliosunz yalanmi normalmi artik sen istermisin 18 yasinda kizin onla bula yatsi de bi hele

• teşekkür..

• teşekkürler "hepsibenimsuçum" isimli kulanıcı içindi yanlış anlaşılmasın...

bu arada sinem eklermisin beni bişey sorcam sana ...

• bu tip kızlar her zaman vardı, ekonomik olarak güçsüz olduğundan birşey yapamıyorlardı. şimdi iş sahibi falan olunca veya olabileceğini düşününce rahat davranıyorlar, yani değişen birşey yok.

3|1
    0|2
  • herkes yaptıklarını anlatmıyor tabi çoğuda hayallerini vs yazıyor kimisi hiç bilmediği içn soruyor öğrenmeye çalışıyor fakat benim anlamadığım olay bu cinsellik kategorisin de neden gizli olur millet

0|1
    0|0
  • evet aynnnnenn böyle, seks devrimi yapıldı. avrupada 2 asır önce yapıldı şimdi de burda gerçekleşiyo. tecavüz ve çeşitli sapıklıklar (ensest) seks dünyanın zevkli şeylerinden biri. savaşaklarına sevişsinler. sevişmekten ölmez kimse

0|0
    3|1
  • Her okuduğuna inanma bence çoğu sallıyor

1|0
    0|0
  • hahahaha süperrr bir yazı tebrik ederim ergenle sapık çok ondan bence;)

1|0
    0|0
  • daş yağacak başımıza daş

2|0
    1|0
  • 5 yıldız 5 ay 5 + veriyorum :)

0|2
    1|0
  • Abartma ya sevişmek isteyen sevişir istemeyen sevişmez. Sen sevişmiyorsun diye bizdemi sevişmeyelim yada biz sevişiyoruz diye sende sevişecek değilsin

1|0
    0|2
    • sorunun abartisi mi olur ilk sende duydum ya normalmi bu duirum bilgilendirin diye soruorum yoksa banane kim kimle

• zina ve namus kavramları zihinde içselleştirildmediği zaman boş bir palavradan ibartettir.

• olabilir ama sordugum soruda bir onemi yok yinede tsk ederim

• maymun gözünü açtı.

0|1
    0|0
  • o kız nickiyle girenlerin çoğu erkek. sölenenlere pek kafayı takma.

0|1
    0|0
    • bunu dusunmemistim (:

• kimisi milleti gaza getirmek için bu yola başvuruyor. ortalığı kızıştırıyorlar :)))) fantazilerini böle dile getiriyorlar :D

• Anlatılanların çogu yalan ya millet cevap verirken bile dalga geçerek veriyor farkında degılmısın bazıları kendı kendını tatmın etmek ıcın de gırııyor sıteye .. abazalık hası burda...

0|0
    0|0
  • modernleşiyoruz.)))) sen yapmıyorsun diye milleti eleştirme bence...

1|0
    0|2
  • sen sevişme ?

1|0
    0|0
  • benim sevgilim elizabet :)

0|0
    0|0
  • eskiden olsa anormal derdimde simdi normal karsılanıyor malesef

0|0
    0|0
  • boşver kızım sen bu kafayla devam et zaten senin gibi düşünenleri erkekler anlar el üstünde tutar, kalitelisin tebrikler, diğerleri zaten eğlenmelik

1|1
    0|0
  • haklısın ama soru soranların çoğu erkek kadın kılığına girmişler sen böyle şeyler yapma yeter bari bir kızı kurtarıp kocasına bakire bir şekilde teslim edelim :)

0|1
    0|0
  • Allah ıslah etsin hepsi öteki tarafta cayır cayır yanacak haberleri yok Dünyanın çivisi çıkmış herkes herkese veriyor namus kalmamış Allah bir gün cezalarını verir sen hiç merak etme

2|2
    1|0
  • normal değil z bile yapiyor türk kızlari avrupada herşey daha özgür

1|0
    1|1
  • sen onlara bakma catelya diye biri var diyecektım hemen gelmiş zaten :D:D:D yaaa bu kız nasıl bişey anlamiyorum ya vermişssin olmuş bitmiş nedir bu aciya anlayamiyorum az sonra gene başlar bakire olup onu yapıyorlar bunu yapıyorlar diye iftiralara kendini tatmin etme şekline başlar gene...

1|0
    0|0
  • sende seviş :) illa bekaretini kaybetmen gerekmez.sevişmek öpüşmek zevklidir.

0|1
    1|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 7

• Hayat burda yorum yapan bayanlardan ibaret değil bayan gizli, bu arada eleştiriyorsanız, ''bakire oldumdan utanir hale geldim'' mi, yoksa ''bakire olmakla gurur duyuyorum'' mu demeliydiniz? Mantık hatası var.

5|1
    2|0
    • hata yok bakire oldumdan utanir hale geldim bakire olmayani normal gordukleri icin gayet net artik topluma girsem bakireyim demeye korkucam dalga gececekler diye

hem elestiri icin yazmadim normal mi diye yazdim tekrar okyun o zaman

• evet olumsuz anlam tasiyor gibi cunku sanki bakire olan artik dislanior gibi herkes cinslligi yasior normal sanirim bende utanir hale geldim hala diyorum.o sadece normal mi diye sormak istedigimin farkli gostergesiydi yoksa niye utaniyim herkes kendi icin yasar herkesinde dusuncesi farkli kimi yapar kimi yapmaz yani bakire olmak olumsuz biseymis gibi.kimseyi elestirmedimde soru sordm sadece buarada catelyaya soyledignde tsk edrm cunku ben bile bole anlatamadim olayi solemek istedimi yazmssn

• rica ederim , ne demek, doğrularımızla yaşıyoruz, bu onur verir, utanç değil. Herkes kendi hayatını yaşar.

• her harfine kadar haklısın...

3|4
    3|3
    • Her harfine kadar haklı değil. "normal moi oldu" derken "o" harfi var orda dikkatini çekerim.

• baskasinin ayibini acmak da dierini yukseltmez ortunce daha yuceltir

• tamam hoşgörülü ol...görmezden gel o zaman :)P

• Sen müslümanlıgın her gereğini yerine getiriyormusun acaba? Bakiresin diye cennetliksin tabii dimi, İSLAMIN 5 şartının önemi yok bu durumda, Sadece bakirelikle müslüman olunmaz! Sen kendinden sorumlusun arkadasım ona buna dil uzatma ... Ben burada zinayı zart zurtu savunmuyorum, senin ona buna dil uzatman baskalarını eleştimene kızıyorum...SANANE...

4|2
    4|6
    • muslumaligi islami konusmuoruz sen nereye gittin kizim ya. o onurun haysiyetin gelenegin goreneyin yaninda aklima gelen muselamnlikti onu yazdim.kimseye dil uzatmadim belli zaten ortada FACT yani yazilari cinsellik kosesinde ac oku 18-25 yas arasi kizlar neler yapmis normal mi artik diyorum. ne kizdin bukadar yarasi olan gocunnurmus yoksa kimin kimden sorumlu oldugu belli

• yani demek istedigim gunah oldugu icin yapmayin degil. yanlis ve sonunda kotu seyler getirdigi icin gunahtir dusuncesi islamdaki. bence buda en guzelidir yani bosa gunah değildir yada dikkat edilmesi gereken

• evet... şey biraz bağırdım :))) ama EVETTTTTTTTTTTTT :))))

• bu yaptıklarını anlatanlar senin arkadaşların mı ? hımm ilginç arkadaşları varmış.

Netten mi bu yorumu çıkardın peki ? Netten yazılanlara göre hayat görüşü benimsemeyecek kadar zeki insanlarız. 18-25 arası gençler sadece hayal ediyorlar çoğu öyle tutupta kıyamet senaryoları yazamaya gerke yok.

1|0
    0|0
    • senaryo yazan yok. bu sitede girdigin 18-25 yazan kizlar yok sevgilimle ben bole sevistim yok o sabah kalktiginda cok tatli yok boxeri bu renk yok su cikolatayla yalardim guzel olyo. bunlarda hepsi yalan mi? tabiki burda yaznlara gore hayatimizi kurmuozur ole bi anlam da cikmio yazimdan. sadece saskinim ve normal mi bu die soruorum

• normal cunku

1|0
    2|4
  • Yazık, mide lazım bizim insanımıza.

0|1
    0|0
  • sevgilisiyle yatmayan kız kalmamamıs diyorsun, erkeklerden neden bahsetmyorsunn? ama yokkk kızda bekaret varya o yuzden günah ama erkeğe hersey mübah , sen bence once erkek yapar zihniyetini değiştir...

5|1
    2|4
    • ole zihniyetim yok toplum erkek yapar da kizinki yaptinda belli olur dedi icin diorum kizlar bari korusunlar ama onlarda yoldan cikmis die yoksa erkeklerin naptini bilioz. ben zaten artik kzilarinda cirindan ciktini soluom bu yazindanda belli ztn.erkek yapar kiz nie yapmasin zihniyeti sendekide bolece kiz olmaidnida orendik

• 25 yasında bir kadın kendi ayakları üzerinde duran parasını kazanan, kimseye ihtiyacı olmayan , iş güç sahibi olan , iş cevresi olan bir kadındır muhakkak sevgilisi olur ve birseyleri yasar gayet normall

• tskler yorumn icin

Yükleniyor...