Vajinismus muyum?

Ön sevismede hic bir sorun yok fakat sevgilim bir turlu giremiyor basini sokunca bile sanki hepsi girmis gibi agri oluyor yardim edin

1|0
1|12

En İyi Kız Görüşü

• Bende de ayni sorun var cok iyi anliyorum seni :( Emla krem deneyebilirsin.

1|1
    0|0
    • Deniycem canim tesekkur ederim

• Her seyden once sevgilinin de dedigi gibi kendini kasmaman gerek fakat buna engel olamiyorsan bu krem iyi bir cozum olabilir. Umarim ise yarar :) Eig icin de tesekkurler :)

Erkekler Ne Diyor 12

• https://www.youtube.com/watch?v=81UdL2LLvG4

haydar abiye sormalısınız bence ahahahhaha

1|3
    0|0
  • Sevgiline söyle penisin başlığını değiştirsin nükleer başlığı çıkarıp ince taksın

1|2
    0|0
  • Ben partnerimi farklı pozisyonlarda2-3 kez zirveye ulaştırmadan gelmem açıkçası. Bu konuda bencil olmam kesinlikle. Öncelik o aksini istemedikçe onundur. Ben boşaldıktan sonra içinden çıkmadan onu birkez daha zirveye ulaştırıp kendim de 2. Defa gelirim.
    Benim için temizlik ve gizlilik önemlidir. Siz de benim gibi düşünüyorsanız mesajınızı bekliyorum. Saygılarımla...

0|0
    0|0
  • Sevgilin isini bilmiyor olabilir yeteri kadar iliskiye girecekken kadin tatmin edilmezse tahrik edilmesse bu tarz sorunlar yasamasi gayet dogal

0|0
    0|0
  • sadece tek bir hap içiceksin rahat girecek basitbi çözüm sana. eczaneden yeşil reçete ila alınan bir hap

0|0
    0|0
  • Tipta her seyin cozumu var merak etme

1|0
    1|0
  • O ne laa

0|0
    0|0
  • ilk verdiğin zaman nasıl girdiler

0|0
    0|0
  • Partnerini degis

0|0
    0|0
  • salata sok bence alıstır azıcık :D

0|0
    1|0
  • Benimki de kokle aşkım diyor

0|0
    0|0
  • Büyük mü penisi? En son ne zaman denediniz?

0|0
    0|0
    • Buyuk degil normal, bana kendini kasma diyor ama yinede giremiyor ve cok aci cekiyorum:((

• Zaten gizlisiniz

• Evet ama psikolojik bir şey :) neyse umarım kendiniz çözebilirsiniz.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...