Kızlar, nedir bu regl karın ağrısı gibi mi?

Kız arkadaşım regl oluyorum dedi ama o dönem çok agresif di regl den kaynaklı mı yoksa psikolojik mi nasıl anlayacağız hangi dönem regl olduğunu ona göre davranalım?

0|0
2

En İyi Kız Görüşü

• keşke karın ağrısı gibi olsa taşşaklarına basketbol topu yediğini düşün ve sürekli

0|0
    0|0
    • Off deme öyle alet pert olur ya :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Valla bazilarimiz pimi cekilmis patlamaya hazir bomba gibi oluyoruz... Bu dönemde belin kasiklarin karnin her bir yerin ayri agriyor... Tabi herkesin ayni olmuyor da bazilarimizin ki cok siddetli oluyor... Sinirli hali tabi ki Regl döneminde hormanlar degisiyor psikoloji alt üst oluyor... Mizmiz saldirgan olabiliyoruz.. :) Sevin sayin oksayin saclarini vs vss :)) cikolata hediyee edin... :)) Ayin belirli bir döneminde diger günlerden daha agresif degisik geliyorsa anlarsin bir de aniden kilo almis gibi sislik falan olur degisiklik olarak... :)

0|0
    0|0
    • Alttan alıyoruz da oda tepemize çıkıyor :)

• Bak su terbiyesizee anam bizi alttan alan yok, fazla bir sey yapmamisken daha ben alttan aliyorum... :D :DDD Benmi Regl agrisi sIKINTISI cekiyorum senmisin diyorum. istee seninki de bulmus kiymetini bilmiyor. :D

• Henüz dha benimki olmadı ama bakalım :D

Yükleniyor...