Regl kanamasının pıhtı şeklinde gelmesi?

Evet kızlar,kan pıhtı şeklinde de geliyor. Biliyorum normal bir şey,araştırdım ama bazen öyle korkutucu oluyor ki "yav karaciğerim parça parça geliyor galiba ,bu ne? "diyorum. O pıhtının içimden gelişini falan hissediyorum. Bu beni ürkütmüyor değil hani. Sizde de oluyor mu bu,bu kadar da normal mi yani kızlar ??

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Oluyor ya öyle kız arkadaşım da diyordu bana :/

0|0
    0|0
    • Evet normal bir şey aslında

Erkekler Ne Diyor 2

• ne iğrençsiniz siz ya

0|0
    0|0
    • Ne iğrençliği, sağlıkla alakalı bir şey sordum. Oramı buramı açıp sizce nasıl diye sorsam senin gibi abazalar daha memnun olurdu heralde. Kusura bakma arkadaşım , kendini tatmin etmene yardımcı olamadım.

• Ben çare söyleyin demedim, soruyu iyi oku önce. Sizde de oluyor mu kızlar diye sordum. Eğer olan varsa doktora gitmeye gerek yoktur heralde diye düşündüm. Ayrıca tiksiniyorsan görüş yazma, zorlayan yok. İnsan gibi derdimizi paylaşıyoruz şurda. Eminim bana verdiğin tepkiyi o orasını burasını açan kızlara vermiyorsundur , o utanmazlar seni kızlardan soğutmuyor ama önemli bir sorununu paylaşan ben soğutuyorum yani. Helal olsun, sayende bende erkeklerden soğudum şimdi.

• tamam özür dilerim kardeşim geçmiş olsun. kızlarda regl kanaması ne yediğine bağlı vüvut fazlalıkları pislikleri bu yolla atıyor ve pıhtılaşma normal bir sıkıntın yok kafana takma tamam mı

• hastaneye git. İNR takibi yaptır..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet canım cok normal bir ara bende korktum cok fena olmustu cunku bende anneme sordum normal dedi o yuzden kafana takma hatta oyle parca gelince cok agrı oluyo

0|0
    0|0
  • Gayet normal birsey canim

0|0
    0|0
Yükleniyor...