Bakire yada değil bizim için neden önemli değil?

Bir çok soruda görüyoruz.

Bakire mi olsun yoksa el değmemişmi?

El değmeyeni nasıl oluyorki oda şunu şunu yapıyor...

Şimdi cevap zamanı bakire olmayan biriylede ilişkimizi sağlıklı yürütebilmemizin sırrı ne?

Güncellemeler:
Küçük bir açıklama ihtiyacı doğdu:)

Ben bakire olmayan kızlarla ilişki sorunlu olur demek istemedim, aksine bunu sorun olarak gören insanlara burdaki cevaplarla bu durumun başkaları için neden ve nasıl sorun olmadığını göstermek istedim.

Böyle ulvi bir görevim yok ancak herkes gibi ( başka konularda merak ettikleri gibi) bende bu konuda biz erkeklerin hangi ortak düşüncelerde olduğunu görmek istedim.

0|0
55

En İyi Kız Görüşü

• bazilari bol bol nutuk atar. el degmemis isterim der.

hangi erkek hoslandigi/asik oldugu bir kiza bakarak bakiredir/bakire degildir sonucuna ulasabilir?

söyledikleriye yaptiklari tamamen birbirine ters.

ayrica esnek zarli kizlarda vardir. bu kizlarin daha önce bir baskasiyla iliskiye girip girmedigini nerden anlicaklar peki?

birisi de kizlari arabaya benzetmis hatta uzun uzun kaportasindan boyasindan vs bahsetmis, deger bicmis.

illa bir araca benzetmek gerekirse, bu tür erkekler de o halde belediye otobüsü gibidiler, kac kisinin binip indigi belli degil, ama nedense kendilerini ferrari sanir karsi cinse asagilayarak bakarlar.

sahis birde kendisine tepki gösteren bayanlarin yorumundan bakire olup olmadigini anlayabilme yetenegine de sahip 'kendi durumlarını topluma kabul ettirme davası güdüyorlar' demis.

hangi durum?

önce kim neyi neden elestirmis ona bakmak lazim.

2|0
    0|1
    • jinekolog anlar oyle bir sikinti oldugunda sen dert etme onu...ayrica hoslandiginda bakire olup olmadigini anlamaz cokda sever asik olur ama bakire olmadigini anladiginda bircok erkegin bakis acisi degisir..

• jinekolog anlar da senden önce kac kisi olmus onu anlamaz.

• canım onlar ben a desem bana eksi verirler..:)) teşekkür ederim..canımsın..

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• bakire olmayanlarla saglikli iliski yurutulemiyor gibi bir soru olmus:) ya da biraz yanlis anladim. bu konuda tek diyebilecegim, eger bir kizin bakire olup olmamasi sizin icin onemli ise kartlarinizi bastan koyun otaya ve kimsenin hayatina dahil olmayin, yani surekli bu dusunce ile kafanizda yasayacaksaniz ve dusunecekseniz uzak durun. ne kendinizi ne de kizi uzmeyin.

2|1
    0|0
    • HARIKA BIR YORUM EVET BIZ ERKEKLERDE BISEYI ISTIYORSAK BASTAN BELLI EDELIM BAKIRE DEILSE O ZAMAN ZEVK OLSUN DIYEDE O KIZLA YATMANIN MANASI YOK...

• bakire olmayıp yapmadıgı pislik kalmayan birsürü kız var bunlarla namuslu dıye evleniyolar. ama cok sevdıge kısıye kanıp bi hata yaparak bakıre olmayan kızlara ise kotu gozle bakılıp evlenılmez dıyolar hangısı daha dogru sızce. butun erkeklerle yatıp kalkıp farklı sekıllerde iliskıye gırıp o işi yapmayan kızmı yada bır kişiye kanıp sadece o ısı yapan kızmı. tercıh sızın adeletınıze kalmıs...

1|0
    0|1
    • su bakireligi sadece zar olarak dusunmedigimizi anlayin artik ya! zari dursun ama evlenecegim kizin daha once biriyle herhangibir yakinligi oldugunu ogrenmem dokunma temas vs vs onun bakire olmadiginin kanitidir.BAKIRELIK SAF TEMIZ VE EL DEGMEMISLIKTIR YOKSA ZARININ YIRTILMISM OLMASI DEGIL..AYRICA ZAR YIRTILMADAN YASANILANLAR OLAYI BITIREN SEYLER..YOKSA BEKARET ZARI ELLE BOZULACAK OLSA KIMSE O ZARA O KADAR ONEM VERMEZ AMA IKI BEDEN BIR OLUYOR BIR KADIN BEDENINE ERKEGI ALIYOR VE YASANILANLAR!

• erkek egosu..o gazeteyi ilk ben okucam.o çikolatadan ilk ben ısırıcam gbi..hayalden ibaret..çikolata defalarca yalanmış ilk sen ısırsan ne olurki..:)

2|0
    0|3
    • Sorumu yanlış anlamış olmalısın, Ben ilk olmak konusunda değilim, ilk olunmadığı halde erkeklerin ilişkilerinde bunun sorun etmemesinin sırrını soruyorum.

• anlıyorum ama siz bunu fark edemezsinizki...çok safsınız ya başka bişey demiyorum size:))

• son derece zekice bir yorum. sana eksi verenlerin klavyeleri kirilsin (:

• olin.

0|0
    0|1
    • Anlamadım...

• öyle bir anlatmışsın ki bakire olmayanlar sorunlu flan ilişki bile sağlıklı yürütülemiyor bir de sırrını merak ediorsun.ben de işin sırrı olinde diorum ok?

Erkekler Ne Diyor 5

• benim düşüncem şudur;

erkekler genelde kadınların aradaki farkı anlayamasınlar veya erkekler arasında karşılaştırma yapamasınlar diye bakire istiyorlar...istiyorlarki

'''' gözü ve bedeni benden başkasını görmesinki, ileride beni yetersiz diyerek bırakıp gitmesin''''

özgüven eksikliğinden kaynaklanıyor...

aynı şeyaşırı kıskançlık içinde söylenebilir...

((yoksa 2.el diye kimse araba pazarına gitmemezlik etmiyor, gidip bakın iğne atsanız yere düşmüyor...))

2|0
    0|1
    • EE SENDE GIT IKINCI EL AL O ZAMAN:) TOBE YA...OZGUVEN EKSIKLIGI DEIL SENIN YATTIGIN KIZI BEN KENDIME NIYE KARIM YAPAYIM YADA SEN BENIM YATTIGIMI NIYE KARIN YAPASIN..SEVGILINLE YASADIGIN OZEL ANLARI DUSUN COK SEVIYORSUN ONU VE BIRGUN SANA SENDEN ONCESIDE VARDI HAYATIMDA BIRI YADA BIRKAC KISI DAHA DERSE,DUSUNSENE SANA OZEL GELEN SANA ONA ILK BEN YASATTIGIM DEDIGIN SEYLERI BASKASININ YASATTIGINI AFEDERSIN AMA BIR BASKASININ MUZUNU YEDIGINI SUTUNU ICTIGINI KOLAYMI BU KADAR KENDI ES EDINMEK PESSS

• ben burada objektif düşünmeye çalıştım...duygusala takılmadım...

o zaman kimseye dokunmayın...dokunmayın ki onlarda 2. el olmasın...

ne sanıyorsunuz siz yapınca serbest başkasınamı yasak...sonuçtada bütün kızlar el değmediğini iddia ediyor zaten...çuvaldızı başkasına batırırken, iğneyide kendinize batırmalısınız...keşke o tövbeyi bekarlığınızda varsa günahınız onun için söyleseydiniz...

• yani ikinci el ve sıfır araba gibi. sıfırı 30 milyar (eski para) olan arabanın ikinci elini yarı fiyata bulabilirsin. kaportası tamir görmüşse boyalıysa bunu anladılar mı arabanın ikinci el fiyatı daha da düşer. kullanılıp kullanılmamakla ilgili. hatta bazı kızlar sevgilileri için yıldönümlerinde diktirirler. sırf sıfır km. havası versin diye. ya dostum. :)

0|2
    5|1
    • 2. El araba benzetmesi güzeldi.

Hiç bir zaman arabanın eski kullanıcısı akla gelmez değilmi!

• bu tipler genelde "işi işten geçmiş" :) olanlar zaten. kendi durumlarını topluma kabul ettirme davası güdüyorlar. olan olmuş işte. bu hal anadolu toplumuna, içinde yaşadıkları topluma ters ama. tamam yapmışsın, olabilir ama otur oturduğun yerde bir de ortalığa düşüp sağa sola hakaret etmenin ne alemi var be!

• HARIKASIN DOSTUM...IKINCI ELIN FIYATI DUSER OYLE OLAN BAYANIDA O SEKILDE DUSUNEN IKINCI ELI KULLANMAKTAN KEYIF ALAN ERKEKLER ALSIN:))

• benden önce ilişki yaşayan birisinin benleyken benlede isteyip yapmayınca başkasıyla yaşayacağı şüphesiyle içimi yerdi

0|0
    0|0
  • Ask ve duzenli cinsel iliski...

0|0
    0|0
  • artık bakirelik o kadar öemlimi o da meçhul bakire diye alıyoruz diktirmiş çıkıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...