Nasıl oldu anlatır mısınız?

Hadi kızlar ilk regl olduğunda bunun için pedler vardır kullanmaya başlar.
Peki ya erkekler ? İlk ne zaman boşaldınız ya da boşalmak istediğinizi nasıl anladınız .?

Hadi bakalım itiraflar gelsin 😅😅😅

Güncellemeler:
Hadi erkekler anlatın nasıl olduğunu 😀
Anlatacak olan yok mu?

0|2
0|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Banyodayken fıskiyeyi tutardım :) çok hoşuma giderdi hep, yaş ilerledikçe daha çok zevk almaya başadım ve mast yaptım

0|0
    0|0
    • Kaç yaşnda mast yaptın?

• 12 veya 13 yaşındaydım fıskiye ile tahrik oluyordum. 13-14 ortasındaydı sanırım, çok aşırı zevk almıştım :)

• Hmm. 😁😁

• Dusta tazyikli suyu cukume tutardim hep ve bir sure sonra kendimden gecerdim. Nasil boyle oluyor derdim. sperm ciktigini aslinda bunun cekerekte gelecegini 1.5 sene sonra ogrendim. Yaparak yasayarak ogrenme 😊

0|0
    0|0
  • ben rüyada olmuşştu muhteşşem bir kız gördüm ama hiç bir cinsel birsey göremedim sabah kalktıgım amanın didim :D patlamıs :D

0|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum :P Şans Eseri Öğrenmişimdir Herhalde

0|0
    0|0
    • Hatırlamayacak kadar mı küçüktün?
      😁😁😁

• Hatırlamıyacak Kadar Tecrümbem Oldu Onlar Unutturdu :)

• Ooooww 😀😀😁

• ilk yastıklara sürtünerek oldu

0|0
    0|0
    • Yastığın üzerine falan boşalmadın dimi?

• yok ilk yaptığımda ufacık bir damla sıvı geliyodu ıslanıyodu ufacık bir yer parmak ucu gibi o kadar

• kızım ne iğrençsin sen ya

0|0
    0|0
    • Neden? Yaşamadığınız bir şey mi?

• Teşekkür ederim ☺
      İnş. İlerdeki eşim de değerini bilir 😊

• O mechul ama

• şu an oldugu gibi

0|0
    0|0
  • 12 yaşında sabah dimdik uyandım 31 çektim geldi süperdi ama

0|0
    0|0
    • 31 çekmeyi kimden öğrendin?

• Durum çok daha vahim o zaman sen şimdi hipokrat yemini de etmemiştin o zamanlar 😁😁😁

• çocukluk işte öyle öyle öğrendik herkeste böyle olmuştur ilk deneyim orta 3 de olmuştu onuda kız zorla yapmıştı zaten

• 13 yasindayken cok zevk aliyordum sonra bir kadr zevk almadm tabi:)

0|0
    0|0
    • Boşalmak istediğini nasl anladn?

• Hm. Ne diyeyim hayırlı işler 😀😀

• Saolasin

• Her genç gibi mastürbasyonla başladık işe. Önceleri aslında çok iyiydi o zamanlar sperm akmıyordu. Ama boşalma esnasında damarlardan birşeylerin ileri geri hareket ettiğini anlıyorsun ama ortada sperm yok. Bir süre sonra vücudun geliştiğini hissediyorsun. Bir sabah uyandığımda ucunda bir damla sıvı gördüm başladım mast. a bir iki damla kadar boşaldım. Aradan biraz daha zaman geçti sperm sayısı arttı. Komşu kızı vardı kız bakire değildi biliyordum kız bana yanıktı. Geldi bir gün bir deneme yapalım dedim kızın her yeri sperm oldu :) aslında şu sperm işinden ben rahatsızım açıkçası akmasa iyi sonra uğraşıyosun boşuna :) ama en güzel tarafı da onları yutturmak yok mu o zaman mest oluyorum :)

0|0
    0|0
    • Sen şanslıymışsın komşu kızı falan 😀😀

• Süpersin

• teşekkür.

• şu an karsimda rus p*rnosu evde yanlizim ve çekiyorum hala :*

0|0
    0|0
    • İlk nasıl anladın boşalmak istediğini?

• Sevgilim var 😀 inş. Onunla evlenecez

• Ah be kacirdim :(

• Kendi evimde bosalamadım ilk önce p*rno izlerdım bosaldım sanardım * :)

0|0
    0|0
    • Peki ilk nasıl boşaldın? Ne yaptın?

• Haha neden aldatsn ki?😀

• Aldatır sen bana gelir sen yılan gibisindir erkegini boşaltırsın :)

• Haha sessli olarak güldüm bende bu soruya :) Baktım kalkıp duruyor :p inmiyor bir türlü :p İnmesi için biraz oynamıştım vaktinde :)

0|0
    0|0
    • 😁😁😁

• Sen neye inanmak istiyorsan ama öyle. hala p*rno izlerken isteğim artar.

• izlerken isteğinin artması normal olan zaten de bilmiyorum 1 aydır ilişki yaşamadım. Sanki bir yıl olmuş gibi hissediyorum...

• walla böyle bir soruya dahaönce verdiğim bir cevap vardı sana da aynısını yazayım :D ben 31 sayısına takılmıştım.. ve saymaya başladım ilk mast. tecrübemde :D banyodaydım başladım 1-2 diye saymaya.. ben bekliorum ki 31 olunca fışkırcak :D ulan 31 oldu ama bende tık yok :D 70 oldu 80 oldu gene yok bişey... bir de yukarı aşağı sıvamıyorum dalgayı.. ileri geri, sağ sol :D vites kolu gibi sanıyordum heralde :D :D neyse aga 300 oldu 400 oldu yine yok.. ama yavaş yavaş karıncalanmalar hissetmeye başladım ve hareketlerimi hızlandırmıştım.. tam 548 de birden durdum, korktum çünkü inanılmaz bişeyler oluyodu :D nihayet bir iki damla bişey çıktı ama ağlıcam :D "Allahım bir daa yapmıcaaamm, alahım bir daa yapmıcaamm" dediğimi hatırlıyom en son :D

0|0
    0|0
    • Sesli güldüm ya 😁😁😁
      Peki sözünü tutup bir daha yapmadım mı? 😄😄😄

• dur dur yavaş :D gizliyiz diye yardırıyosun :D tamam dediklerine katılıyorum ama sakin :)

• 😂😂😂

• büyüdügümü anlamıştım ama ilk su gibiydi beyazlık yoktu. şimdi toma gibi :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...