Kız arkadaşım bakire midir ?

Kız arkadaşımla birlikte olmaya başladıktan sonra bana bakire olduğunu söyledi. Fakat sevişirken vajinasını parmaklamama izin veriyordu ve hiçbirşey demiyordu. Parmağımın hepsini içine çok rahat sokuyordum. Sonra cinsel yolla birleştik ve bana ilk olduğunu söyledi. Sizce inanmalı mıyım ?

Güncellemeler:
parmağımı soktuğumda kan falan gelmedi ?
Hepinize cevaplar için teşekkürler sanırım bundan hiçbir zaman emin olamayacağım

0|0
13|23

En İyi Kız Görüşü

• inanma . senle yaptgı ılkdr onu kastetmştr. belkıde doğustan kzlıgı yktur.

0|1
    2|1

Kızlar Ne Diyor 12

• söyleyebilirde söylemeyebilirde esnekte olabilir zarı?benim arkadaşım ilk defa yapmıştı ve kan gelmediğini söyledi bunlar olabilir hatta doktora gitti bunun için doktor zarında hiçbir şey olmadığını söylemişti hala duruyormuş.

0|0
    0|0
  • Penisini soktuğunda kan geldi mi peki? Esnek olabilir, günahını almayalım. Ama bakire değil gibi gözüküyor.

0|1
    0|0
  • Ne kadar sürelik bi ilişikiniz vardı da sevgilin direk bıraktı kendini sana?

0|0
    1|1
  • parmak çoğunlukla zarı bozmaz.

0|0
    0|0
  • bakire olsaydi parmagini sokamazdin cani acirdi :D

0|0
    0|0
  • Çok esnektir

0|0
    1|1
  • bakire parmagini nasil sokacakki acidan duramaz

bakire olmayan bir bayan bile kolay kolay kocasina parmagini sokturmaz kadininki bile aciyo bagriyo penis olsa acitmazda parmak cok acitir

0|1
    0|0
    • parmak neden açıtıyor ben anlamadım o kadar ince bir şey penise göre...

• penis yapi olacar

bas kismi düz dilgibi narin

• 1. si esnek olabilir ama bilmiyorum bir kız bakire olan bu kadar geniş olabilir mi yani bozulmayı bi parmağa mı bırakır bunu düşünmek lazım :D

-seni kim bozdu ?

+ parmak :) :D ben pek inanmadım yani saçma yaa o kadar rahat olamazdı herhalde

0|1
    0|0
  • Yahu bende bakireyen erkek arkadasım yavasca parmagını içeriye sokuyordu, bozulma falan hiç olmadı aksine ilk gece bozulduu

0|1
    0|1
  • illa kan gelmesi gerekmiyor. kızlık zarı cesitlerinde ortası delik olan zar var. yani esnek zar. karakterini bizden iyi bilirsin. sen karar ver. işte bu yüzden birlikte olmamak lazım cok asık oldugun, evlenmeyi düsündügün insanla bile. böyle süphe yasayıp yol ortasında bakire degilsin sen diye bırakılabilirsin.

0|0
    0|0
    • asagıdaki komplo teorilerine inanma. sen kızın karakteri nasıl ona bak. bu kadar.

• tamam da kız hiçbir zorluk göstermemiş gerçi rol de yapabilirdi ama çok rahat geldi bana bakire bi kız için.

• cok asıksa ve kesinlikle güveniyorsa kendini bırakmıs olabilir. kişileri tanımıyoruz. bu kişi evliligine belki burdan aldıgı yorumla karar verecek. sizin için bir cümle olabilir ama bunu yazan arkadas için cok önemli bu. yapmıstır deyip insanların kafasını karıstırmayın. cok büyük vebali var eger kız gercekten ilk onunla yaptıysa.

• Malesef sevgilin yalan söylüyor

1|2
    2|0
  • Parmağını komple soktun ve kan gelmedi mi i keklenmişin

2|4
    1|0

Erkekler Ne Diyor 23

• seni kesmiş. bana bakireyim diyen kız üzerime oturdu. bakire kız parmak sokturmaz canı acır.

bakire misin diye sorarsan değilim demez cevap bakireyim olur hep. ayıplanacağını düşünür.

köküne kadar giriyordu nasıl bakireymiş bu :) sormana gerek yok. penisi içeri ittir bakireyse canı çok yanar istemez ittirmeni oraya. canı acımıyor orası da ıslaksa çok rahat girecektir. önce oral seksle vajinayı ıslat ya da kremle falan. sonra dene. kızları yaralar o sorular

0|0
    0|0
  • İnanmış gibi yap, emeğe saygı. Peki bakire olması senin için bir şey değiştirecek mi?

1|0
    0|0
  • O kadar rahatsa kaybetcek bir şey olmadıgı için olabilir..

1|0
    0|0
  • önemli olan karakter ona göre düşün birdaha böyle biriyle tanışamazsın

1|0
    0|0
  • peki karakteri nasıl hileye meyyal mi doğru birimi öteki davranışları seni yönlendire bilir senin yanında olmak istiyormu sürekli seni seviyormu masum bir izlenbimi varmı buradan yorumların bir sorumluluğu da var illa seven birini görmezden gelip ayıormanın vebali var yorumlara dikkat etmeliyiz

0|0
    0|0
  • ya cok esnek yada kapi acik.

0|0
    0|0
  • esnektir esnek

buda türkçeye haydar dümen tarafından kızların çevirdiği bir takım dümen lerden sonra Türkçeye geçmiş bir kelimedir.

0|0
    0|0
  • bir süre inanıyormuş gibi yapabilirsin :D hocam yalan en büyük günahtır, çünkü her türlü kötülük yalanla ilişkilidir. ve yalan söylemek bir alışkanlıktır, her durumda daha iyi pozisyonda olmak için yalan söyler. bence burda bakireliğe değil yalan söylemiş olmasına bak en kötüsü o.

0|0
    0|0
  • malsan inanmalısın :)

0|0
    0|1
  • 2.el malesef

1|2
    1|0
  • aralayıpta baksana

0|0
    0|0
  • bu arada sen bakir misin?

0|1
    0|0
  • sen inanmak istiyormusun bişey dememesine bakma seni istemiş olabilir her kız bunu söylemez direk seninle olur

0|0
    0|0
  • bunu anlamak zor elastiki olabilir doğuştan zarı olmayabilir yada yalan söylüyor olabilir

1|0
    0|0
  • ne fark eder gerçi yalan var ortada o farkeder

0|0
    0|0
  • günahını almayalım ama bakire değil gibi

0|0
    0|0
  • yalandır ya bakire mi gormedık bılmıyoz geçsin bu işleri kandırıyo seni işini gor ayrıl bence .

0|0
    1|0
  • Oğlum düşün mantıklı bi evlenmeden seninle birlikte oluyosa senden öncede biriyle olmuştur

1|0
    0|0
  • bakire falan değil yalancı

0|0
    0|0
  • ne bakiresi bildiğin kaşarmış senin kız arkadaşın.

3|1
    1|0
  • sana yalan söylüyor bakire falan değil derhal ayrılmalısın ondan

0|0
    0|0
  • anaaaam ihale sana kaldı

1|0
    0|0
  • esnek olabilir kızlık zarı. önceden yapmıştır. esnek olduğunu bildiği için sana ilk diye kakalıyordur.

0|0
    0|1
Yükleniyor...