Vajinam çok hassas?

Dün tüğ dökücü kremle temizledim . Veed tüğ dökücü krem hassas ciltler içindi. Fakat aşırı yanma başladı sonrada şişti yürüyemedim. Ağdayla alamıyorum zaten çok hassas cildim var. Bacaklarım bile morarıyor. Lazer yaptırsam nasıl olur çok mu acır kızarır yara olur ? Napcam ben yaa :(

Güncellemeler:
Dün tüğ dökücü kremle temizledim. Veed tüğ dökücü krem hassas ciltler içindi. Fakat aşırı yanma başladı sonrada şişti yürüyemedim. Ağdayla alamıyorum zaten çok hassas cildim var. Bacaklarım bile morarıyor. Lazer yaptırsam nasıl olur çok mu acır kızarır yara olur? Napcam ben yaa :(

0|2
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• Lazer epilasyon yaptirmalisin.
    Vücut hassasiyetine göre farklı yöntemler uyguluyorlar...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Dış dudaklarda tüy dökücü kullanman iyi değil zaten. Lazeri iyi bir uzmana yaptırman gerekli. İstanbul'da olsan iyi bir uzman tavsiye edebilirdim.

0|0
    0|0
  • Ne dediğini bir anlasam

2|1
    0|0
  • FaydaSIZ mıydı sence? EVET

0|1
    1|0
  • Getir öpeyim geçsin.

0|1
    1|0
  • Oy oy oy kıyamam.. Dokununca hemen kızarır şimdi o :)

0|1
    1|0
  • oyy yerim ben onu :))

0|1
    1|0
  • Soruyu çorba yapmışsın anlamadık :)

0|1
    0|0
    • Ya ben düzgün yazdım niye böyle yazmış anlamadım yeni güncelleme gelince böyle olmuş

• ameliyata girerken bende tüy dökücü krem kullanmıştım bacaklarım için zaten üzerinde genital bölge için kullanılmaz yazıyor ayrıca göğüs kılları ve koltuk altı için ne kullanılmaz

0|0
    0|0
  • Yazdiklarin bide okunsaa :))

0|1
    0|0
    • Yaa ben düzgün yazdım niye böyle yazmış anlamadım yeni güncelleme gelince böyle olmuş

• Genel bir soruu herhall buu evet bazii yazilardada varr

• Aynen

• O doktorun bileceği iş :D , bence tıptan sana zarar gelmez

0|0
    0|0
  • Dr eldiveniyle cek daha temiz oluyor ve morarma olmaz

0|0
    0|0
  • Cogu kadin lazer yaptiriyor zaten

0|0
    0|0
  • kanka hıc bısey anlamadıkkı