Regl döneminde kız arkadaşıma nasıl davranmalıyım?

öncelikle bu sıkıntılı dönemi kız arkadaşımda nasıl hesaplarım hangi güne denk geliyor bileyim önce. mesela bugun ayın 20 si dün ve bugun regl döneminde onu farkettim.
bu günlerde nasıl davranmalıyım acaba? üzerime gelme tarzı cümleler kuruyor beni anlamıyosun diyor? benim de sinirlerim oynuyo hafiften.
bu süreçten ikimizinde sancısız çıkması için ne yapmam gerekiyor?
ayrıca ona alabileceğim bişey var mı bu sancılara iyi gelen ne bileyim tatlı olur meyve olur?
teşekkürler

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Bu ayin 20 sine olduysa önümüzdeki ayin 20 sine regl olur
    Canı şekerli seyler ister cikolata al birde sicak su torbasi al iyi olur :)
    Onunla tartismaya girme nazla biraz inatlasma sakınnn biriyle tartissa falan haksizsa bile evet aşkim sen haklisin de :)
    Hep alttan al o zaman daha iyi anlasirsiniz :))

0|0
    0|0
    • aa evet sıcak su torbası çok iyi fikir zaten muhabbette geçmişti :)
      bundan sonra her ayın 20 sini mi takip etmem gerekiyor?

• Ewt arada 1-2 gun önce ya da sonra olabilirde

Kızlar Ne Diyor 3

• bu süreçte napmalıyım sancısız nasıl çıkarım? yani diyorsun ki kavgasız nasıl atlatırım o zaman susacaksın ne derse he he de geç :D
    ilk 2 gün sen haklısın evet de geç yoksa yandın yani kavga kaçınılmaz
    sonra çikolata al
    tama işte bu kadar

0|0
    0|0
  • Bazi kizlar bilerek cok abartir bazen de gercekten cok sancili oluyor ama alttan almaya calis.. cikolata falan al guzel sözler söyle, bu yeterli olur :) zaten sancilar kanama baslamadan bir kac gun öncede baslar o yuzden gelwcek ayin 17sinde falan dikkatli olmaya calis.. Bol sans :))

0|0
    0|0
  • Regl günlerinde mümkünse ve çaktırmadan ondan uzak dur... ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Normalde nasıl davranıyosan öyle.

Şu kızların regl olunca kendilerine ölecek muamelesi yapmalarına da ben hastayım.

0|0
    1|0
  • kaçabildiğin uzaga kaç o dönemde

0|0
    0|0
Yükleniyor...