Aşık olamıyorum ne olacak bu halim?

Ya ben neden aşık olamıyorum ? Kimseye değer vermiyorum artık değer verebileceğim bir kız bulmak istiyorum. Ama hiçbir kıza aşık olamıyorum herkesin süper dediği kızlar hiç güzel, çekici gözükmüyor 1000 kız görsem anca birini beğeniyorum ona da aşık olamıyorum. Yalnız olmayı çok seviyorum ama aynı zamanda ben istemesem bile beni o yalnızlıktan çıkaracak biri olsun istiyorum.

Lütfen gay esprileri yapmayın ya da dalga geçmeyin.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• kız arkadaşın oldu mu hiç?

0|0
    0|0
    • Evet ama hiçbirini sevmemiştim ve aşık olmamıştım. Bu yüzden bitirdim zaten.

• Evet arkadaşlarım en azından çık beğenmessen ayrılırsın demişti. Ben teklif ettim bu yüzden. 1 sene boyunca sevmediğim biriyle aşk mesajları atmak ve öpüşmek el ele tutuşmak istemedim

• sen bilirsin, karar sana ait. beklentilerini fazla yüksek tutmamalısın bence.

Kızlar Ne Diyor 3

• yani şimdi bunu demem saçma olabilir ama öylesine çık :D yanlızlıktan kurtulursun hem belki sonradan seve bilirsin de

0|0
    0|0
  • Evet ben de öyleyim. Hİç kendini zorlama. Öyle biri olacaksa gelir seni bulur. elimizde olan bir şey değil doğamız böyle :)

0|0
    0|0
  • kendin gbi biryle karşılaşmamışşın.bende öyleydm ..kendm gbi aynı dili konusan,beni hemen anlayan (burdaki anlam mecaz) birini buldum,sevdm,ayrıldık..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kardesim bence biran önce begensende begenmesende asık olsanda olmasanda git bul bi kızz...bence sonra acılırsın kardes...önemli olan siftah yapmak:)gerisi gelir artık begenmeye istemeye baslarsın bak görr...

0|0
    0|0
  • Aynı ben yaaa :S

0|0
    0|0
  • aynı benı anlatmıssın bro

0|0
    0|0
  • daha ne istiyorsun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...