Penis Büyütme tekniklerini deneyen ve faydasını gören var mı?

Internette pek çok ilaç var bu konuda ama çoğu para tuzağı. Geçenlerde intnette gördüm Penis Büyütmenin teknikleri varmış peki bunlar ne kadar doğru faydasını gören var mı?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ağırlık bağlayıp sallandırmak, iyi geliyor diyorlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• pc kası denen bir kas var vucudumuzda o kası nasıl ve ne sıklıkla kullanacağınızı öğerınırsenız kısa surede penısını buyutursunuz bu konuda yardımcı olabılırım ıstersenız

0|0
    0|0
    • mesaj atsam yöntemi anlatır misin?

• tabıkı ıstersen vatsap yolu ıle anlatabılırım 535 500 1002 evde pc yok ben iş yerındeyım cıkıcam bırazdan cepten yazarsan anlatırım

• şu an nedir penis boyun

0|0
    0|0
    • 14 cm

• 14 santim fena degil iş görür, ama daha çok büyütmek istiyorsan, penis inik haldeyken bazı egzersizler var, 1: Derin nefes al ve nefes verirken karnınızı düzleştirin. Başparmağınızı ve işaret parmağınızla penisinizi tutun yanu kavrayın. Diğer eliniz penisinizin başladığı yerde kökünde olsun. Penisinizi abartmadan çekin, bu adımı bir kaç defa tekrarlayın.

2: Penisiniz avucunuzla kavrayın daha sonra derin bir nefes alın, nefesinizi verirken organınızı sola ratafa sol tarafa fazla abartmadan çekin. Penisinizin başladığı yerde biraz acı hissetmelisiniz. Tekrar nefes alın ve kanı hareket ettirmek için göbek ve bacak çevresine penisinizi vurun.

3: Penisiniz gevşek durumda iken oturun, avucunuzla penisinizin başını ve çevresini kavrayın. Yukarıya doğru çekin ama abartmadan yapın. Aşırı olmamak şartı ile yoksa canınız yanabilir. 10 saniye boyunca sızlamaya ve kanın o bölgeye nüfus ettiğini hissettikten sonra, organını böbek veya bacağınıza 45-50 defa vurun. Bu adımı sol ve sağ tarafa olacak şkilde en az 3 defa uygulayın.

4: Penisinizi avucunuz ile kavrayın. Derin nefes alın verin, nefesinizi verirken penisinizi sola doğru çevirin daha sonra organınıza kan gidişi için organı 45-50 defa bacağınıza ya da göbeğinize vurun, daha sonra aynı işlemleri sola sağa doğru uygulayarak bitirin. Bu dör kuralı her gün 2-3 defa uygulayın.

• Boyutu ne ki?

0|0
    0|0
  • Kaç cm?

0|0
    0|0
  • Yok öyle bişey

0|0
    0|0
Yükleniyor...