Çocukken yaşadığım cinsellik olayları....

7 yaşında yani ilk okul 1 deyken bi arkadaşım vardı ismi salih.İşte bana anlatmıştı.Ona da abisi söylemiş.İşte penis vajinaya girip bi zarı yırtıp döl denen bi şey boşaltıyormuş.Ben de bilmem o zamanlar inanmıştım.Neyse zamanla ben o kadar çok farklı şeye inandım ki mesela arkadan ilişkiye girince çocuk olduğunu zannedip tüm sınıfı kandırmış bi çocuk bile vardı.(İlerleyen zamanlarda)Sonra işte ben birsürü yanlış bilgi öğrendim.Ve 13 yaşımdayken gerçeği öğrenince o kadar şaşırmıştım ki :Dedim kendime:Vay be 7 yaşındayken öğrendin ama sonraları ne kadar çok yanlış bilgi dönüp durdu beyninde diye.İkinci anım:p*rno izlemeyi severdim o zamanlar ama nasıl mast yapılacağını bilmediğimden sürekli azıp,azdıkça izliyordum.p*rno arşivini bitirecektim.Sonra 7 sınıfta öğrendim mast yapmayı :DDD ne garip bi çocukmuşum.3. anım ise bize bi misafir gelmişti 5 yaşımda kızı da 5 yaşındaydı.Yalnız kalmıştık.Tabii ben hiç anlamam cinsellik falan.Kız demişti bana dön arkanı bi sürpriz yapıcam diye.Döndüm bekledim 1 dk.Dön önünü deyince dönmüştüm ve kızın vajinasını görmüştüm o yaşta.Tabii anlamadığım için bi şey hiç bi şey hissetmemiştim.Uzun süre izlemiştim ama 3 dk boyunca :D

Sonraları aklım ermeye başladı bu işlere vs. vs.Çocukluk anılarımı paylaşmak istedim.Sizin de var mı böyle anılarınız?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• 5-6 yaşlarındayken komşumuzun kızı, kuzenim (kız), ben birlikte hep oyun oynardık, bazen evde kimse olmadığında ben onlarla öpüşürdüm memelerini felan yalardım onlarda karnımı penisimi felan emerlerdi :S

6.sınıftayken erkek arkadaşlarım çocuğun vajinadan değilde anüsten çıktığını söylerdi bende onlara tersini iddia ederdim ben bu konularda biraz bilgiliydim :D

7. sınıfın 1. dönemindeyken kuzenim 6.sınıfa gidiyordu annemler ve teyzemler hastaneye gittiler ve kuzenimle ben baş başa kaldık ve hep onunla baş başa kaldığımızda p*rno izlerdik o gün uygulamaya geçtik ve ben kızlık zarını biliyordum ama nasıl bişey felan bilmiyorum normal balon gibi felan düşünüyorum genede korkumdan vajinaya hiç bulaşmadım bile anal seks yaptık ve kuzenim çok acıdığını söylemişti ve bende ona çok zevkli olduğunu söylemiştim sonra çektim ve epey bi böyle yarım saat felan öpüştük sonra tekrar anal denedik ben onun vajinasını yaladım ve oda benim penisimi sonra tekrar öpüştük üstümüzü giyindik yatağı felan topladık gittik oyun oynamıştık :S

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yok artık o yaşlarda parkta oynuyordm lan ben :D

0|3
    0|0
  • Benim iğrenç bir anım var, bir kere biz evcilik oynuyorduk ama sadece kızlar vardı, erkek bulamadık tabii baba olacak, anne ben oldum baba da başka bir kız arkadasım oldu ve rol gereği öpüşmüştük sevişmiştik ben 7 8 yasındaysam o da 9 10 yasındadır , hatırladıkca midem bulanıyorr

0|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 5

• 7. sınıftaydım sanırım cumhuriyetin 75. yılı o zamanlar cumhuriyet treni bütün memleketi geziyor falan neyse bizim oraya da geldi okul olarak geziye gittik işte trenin içinde resimler falan var vagom koridorları çok dar ancak bir kişinin geçeciği kadar giriyoruz trene benim önüme sınfın kızlarında hülya denk gelmesin mi trene girdiğimiz an acayip bir sıkışma herkes birbiri ile akraba durumunda ben de mecburen dayadım kıza hayatımda daha o kadar feci sertleştiğimi hatırlamıyorum ben renkten renge girmiştim kız da ilk başta rahatsız olmasına rağmen bir süre sonra oda kıçını iyice bastırmaya çalışıyordu ben daha fazla dayanamayıp kızı ellemeye başlamıştım ama kalçalarını öyle bir sıkıyorum ki kızın canı yanıyor elimi tutup çekmeye çalışırken ben de onun elini tutum benimkini eline vermiştim fermuarın bile açmıştık tabi bu arada arkamda ki eleman da bana yalvarıyordu ne olur az da ben geçeyim diye e tabi ben de enayimiyim neyse uzun lafın kısası karşı cins ile ilk yakın temasım bu şekilde idi çok zevkliydi

0|1
    0|0
  • hangi birini yazayım ohoooo

0|0
    0|0
  • yok malesef

0|0
    0|0
  • Ben anlatayım

ilkokul 5. sınıftayım arakdaşın evine ödev yapmaya gidiyorumz 4 arkadaş arkadaşlardan biri ben gelirken abimin cd lerinden getiririm ödev bitince film izleriz dedi tamam o çok güzel olur falan dedik arkadaşın evine gittik anensigil falan komşuda tabi ödevler bitti 2 tane film cd si var arkadaş abisinin cd lerinden aldı gizlice cd nin üzerinde blade 2 yazıyo tabi izlemedikya onuda bi anlatıyoki yok şöyle kan havuzu falan var heyecanla taktık vcd ye izliyoruz ilk başında çıplak bi herif falan konuşuyo donla allah allah diyoz neresi vahşetli bunun sonra film ilerlerledi ilerledi bi baktık gece metroya kadın gidiyo adam zorla buna tecavüz ediyo blade diye taktığımız cd p*rno cd si çıktı tabi ozamanda hepimiz ilk kez böyle bişeyle karşılaşıyoruz vajinanın neye benzediğini bile bilmiyoruz izleyince topluca bi şok olduk sonra gülmekten öldük falan öyle kaldı anımız olarak sonrada saten arkadaşlar merak edip babalarının abilerinin telefonlarına yükleyip getiriyolardı

1|0
    0|0
  • kardeş bayağı hızlıymışın sen,ben ortaokula kadar poro izlemedim ve ortaokuldayken sinemaya gitmiştik o zamanlar p*rno sinemaları vardı,orta okulda ve lisede biz kızlarla konuşurduk gezerdik tozardık cinsellik konuşsakta hiç bişey olmadı belki arkadaşlıktandır kısacası lise bitti gene bişey yaşamamıştım ve askerlik bitene kadar gene yaşamadım..

0|0
    0|0
    • tiple de alakası var sanırım.Kızları çekmekte etkili biraz

• valla kızların içi giderdide ben yaklaşmazdım askerden sonra acısı çıktı:)

Yükleniyor...