Sevgiliniz beraber uyumak istemiyorsa tepkiniz ne olurdu?

Sevgiliniz beraber uyumak istemiyorum seninle derse ne düşünürsünüz, ne yaparsınız ?

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• takdir ederim evlenilecek kız olduğunu düşünürüm

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• sürekli olan birşeyse sevgisinden şüphe ederim ama o düne öze birşeyse nedenini söylemesi lazım ve ayrı uyuya biliriz ;)

0|0
    0|0
  • Bir bayanı red etmek hem en büyük kabalık hemde bayanların en çok sinirleneceği şeydir bunu bilmiyorsa kendisinde bir sorun var demektir belkide kendisinin bu tarz şeylerle ilgili bazı problemleri var kendisine sordunmu hiç ?

0|0
    0|0
  • Muhtemelen önyargılı davranıyordur daha önce sevgilisiyle uyumamıştır aynı yatağa girince mutlaka berbaberlik olacağını düşünüyordur falan.

0|0
    0|0
  • nedenini öğrenmek isterim. saygı duyarız en nihayetinde naapalım şimdi. istemiyorsa istemiyordur : )

0|0
    0|0
  • Allah korusun. Böyle düşünmecek birşey yapmadım ki.

Masum oldugumu söylererek. İkna etmeye çalışırdım

0|0
    0|0
  • ben sag kolumun istune yatarim arada sirtim donuk olur kizardi ama kendisi sortini dondugunde bile ona donuk olmam sarilmami isterdi ne alakami soruyla yatakta hanimin sokakta kocanin lafi geciyor genelde

0|0
    0|0
  • Psikolojik harptır bu. İlla bir yerde es geçtiğim, çok ufak bir detay vardır. Odur sebep.. Çaktırmadan bulup, düzeltmeye çalışırım.

Değecekse..

0|0
    0|0
  • sana çok fena bozuktur bence... yoksa hiç bir insan sevgilisi ile uyumayı elinin tersiyle itmez :) öyle bi keyif yok çünkü..kendini sorgula biraz bakalım, nerde anlış yaptın ona karşı? eminim birşeye kızmıştır...

0|0
    0|0
  • neden kabul etmediğini çözmeye calısırım. Hemen beni sevmediğinden güvenmediğini düşünmem sanırım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bu sevgili cinsel birliktelik te yaşanılan bir sevgiliyse hiç iyi düşünmem sebebini kurcalarım

Cinsellik yoksa normal hatta olumlu karşılarım

0|0
    0|0
  • Belkide bazı duyguları hemen yaşamak istemiyordur bazı şeyleri çabuk tükettiği zaman insan evliliğe bir şey bırakmadığında her şey sıradanlaşıyor..Bence sevinmelisin seninle ciddi düşünüyor.

0|0
    0|0
  • Vardır bır sebebı... Ona sor...

0|0
    0|0
  • Önce sevgisinden süphe ederim, sonra da kucağına yastık yorgan verir oda kapısına getirip p.posuna tekmeyi basarım..

1|0
    0|0
  • Beraberlik sonrası uyumak istemiyorsa

Bu seni sevmedigi anlamina gelir

Keserim bıçak gibi her şeyi

1|0
    0|0
    • hayır ortada tartışma var, kızgınlık var. bu uyuma meselesi gerçekte olmuyor zaten biz birlikte falan yaşamıyoruz. ama gerçekmiş gibi yaşıyoruz bunu nasıl anlatabilirim ki.zaten bana yanlış bişey yapmadı yapmaz. biz sadece uyumaya çok önem veriyorduk. nolursa olsun birlikte uyuyorduk, küçük bi olay yüzünden söyleyebildi beraber uyumak iistemiyorum diye. ben daha ağırlarını yaşayıp onla uyudum, o yapamadı. ama çok koydu

• pardon yorum yatıktan sonra okudumda.. @ Soran bu nedemek geröekmiş gıbı yaşıyoruz ama geröek degıl? Bırde kavga etmışsınız .. Hayır yanı ıkınız ayrı mekanda beraber uyumuyorsanız zaten saçmalık burda degıl mı?* nasıl bır hayal dunyanız var..

• saygı duyarım her zaman benimle beraber uyumak isteyecek değil ya belki yalnız kalmaya ihtiyacı var diye düşünürüm:)

0|0
    0|0
  • Kanepe orda yaylan derim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...