Küçükken tecavüz edildim. kizlik zarim yirtilmis mi bilmiyorum? Jinekologa mi? +sorunun devamı detayda, kızlara da cevaplasin?

Gizli Üye
Akrabam tarafından net hatırlamıyorum ama 10-12 yaşlarimda tecavüz edildim. o zamanlar kafa basmiyordu tabi anlamadım hiçbir şey. Simdi 21 yasindayim. Muhtemelen o şerefsiz yüzünden kizlik zarim delindi inşallah delinmemistir tabi. Bunu öğrenmek istiyorum hangi bölüm doktoruna gitmeliyim. o olaydan dolayi Fiziksel olarak bakire miyim bilmiyorum ama ruhum bakire o kesin Benim için inancım önemli hiçbir erkekle cinsi münasebeti geç arkadaşlıktan öteye gecmedim Bazen bilincaltim bana bu olayı hatirlatiyor. Cinselliği evlenince yaşamak istiyorum, sizce tecavüz edildiğimi ilerde kocama söylemeli miyim? Dinen söylemek gerekmiyormus, ama adam şok olmaz mı kan gelmeyince falan? güveni sarsilmaz mi? Hem bir de o şerefsiz benim kuzenim. nasil söylenir ki bu, benden iki yas küçük kardeşine de yaptı ama o hatırlamıyor galiba. Yani bir o şeytan, bir kız kuzenim bir ben bir de Allah biliyor. ben kimseye anlatmadım. Aynı durumu yaşayan kızlar var mı? Tecavüze uğrayıp da evlenenler esinize söylediniz mi? Yoksa ömür boyu Allahla aranızdako bir sır olarak mi kalacak?
Not: Allah bütün kadınları tecavüzden korusun ne kadar önce olsa da bilinçaltı denen Lanet şey hatırlatıyor.
Not 2: her kizlik zari yirtilani yollu sanmayin nice inançlı kızlar tecavüze maruz kalıyor. Güveniyorsaniz, zarı sorun yapmayın. insanin kendi dışında gelişen kimseye anlatamayacagi durumlar oluyor. Allah kimseyi böyle bir durumla sinamasin. amin
Küçükken tecavüz edildim. kizlik zarim yirtilmis mi bilmiyorum? Jinekologa mi? +sorunun devamı detayda, kızlara da cevaplasin?