Küçükken tecavüz edildim. kizlik zarim yirtilmis mi bilmiyorum? Jinekologa mi? +sorunun devamı detayda, kızlara da cevaplasin?

Akrabam tarafından net hatırlamıyorum ama 10-12 yaşlarimda tecavüz edildim. o zamanlar kafa basmiyordu tabi anlamadım hiçbir şey. Simdi 21 yasindayim. Muhtemelen o şerefsiz yüzünden kizlik zarim delindi inşallah delinmemistir tabi. Bunu öğrenmek istiyorum hangi bölüm doktoruna gitmeliyim. o olaydan dolayi Fiziksel olarak bakire miyim bilmiyorum ama ruhum bakire o kesin Benim için inancım önemli hiçbir erkekle cinsi münasebeti geç arkadaşlıktan öteye gecmedim Bazen bilincaltim bana bu olayı hatirlatiyor. Cinselliği evlenince yaşamak istiyorum, sizce tecavüz edildiğimi ilerde kocama söylemeli miyim? Dinen söylemek gerekmiyormus, ama adam şok olmaz mı kan gelmeyince falan? güveni sarsilmaz mi? Hem bir de o şerefsiz benim kuzenim. nasil söylenir ki bu, benden iki yas küçük kardeşine de yaptı ama o hatırlamıyor galiba. Yani bir o şeytan, bir kız kuzenim bir ben bir de Allah biliyor. ben kimseye anlatmadım. Aynı durumu yaşayan kızlar var mı? Tecavüze uğrayıp da evlenenler esinize söylediniz mi? Yoksa ömür boyu Allahla aranızdako bir sır olarak mi kalacak?
Not: Allah bütün kadınları tecavüzden korusun ne kadar önce olsa da bilinçaltı denen Lanet şey hatırlatıyor.
Not 2: her kizlik zari yirtilani yollu sanmayin nice inançlı kızlar tecavüze maruz kalıyor. Güveniyorsaniz, zarı sorun yapmayın. insanin kendi dışında gelişen kimseye anlatamayacagi durumlar oluyor. Allah kimseyi böyle bir durumla sinamasin. amin

0|1
9|24

En İyi Erkek Görüşü

• Jinekoloğa git zarımın yapısını öğrenmek isriyorum de yırtıksa maddi durumun varsa git diktir

1|0
    0|0
    • Fiyatı nedir?

• Pardon ya hakkında hayırlısı.

• Kzlik zari diktirmelerine guvenmeyin cok bir ise yaramiyor

Erkekler Ne Diyor 23

• Kadın doğuma muayene olman gerekli. Basit bir muayenesi var.

0|0
    0|0
  • senden 2 yaş küçükse o zarı delememiştir. 8 yaşında çocuk bu işi beceremz.. bir jinekologa git

0|0
    0|0
    • Soruyu doğru oku o 17-19 yaşındaydı

• annene söyleseydin daha iyi olurdu. İş işten geçti eşine açıkça anlat

• Dünya çok bozulmuş

2|0
    0|0
  • Kardeş allahın gizlediğini sen açığa çıkarma kimseye anlatma kızlık zarını kadın doğum uzmanlarından kontrol ettire bilirsin
    Kocana anlatma sen temizsin ama kocana bu olayı anlatırsan kafası karışabilir
    Benim sana tavsiyem kardeş inşallah zarın zarar görmemiştir ama görmüşsede evleneceğin zaman düğünden bir hafta önce diktir imkanın varsa tabi

0|0
    0|0
  • Yapan kuzenin o zaman kac yasindaydi eger yasi buyukse muhtemelen tam birlesme olmustur ve bozulmustur ama oda senin gibi 10 filan yasindaysa olmamistir ayrica ayna karsisina gecip bacaklarini ahirip iki parmaginda dudaklari ayirirsan kendinde gorebilirsin bozukmu degilmi diye

0|0
    0|0
  • Ablacim sen anlatmazsan o anlatmazsa bu adiler bundan guc alacaklar vallahi korkar okdum herkesden ya ilerde coluk cocugum olsa akraba icine sokmayacam basinda durucam. Allah sana sabir versin

0|0
    0|0
    • Sagol anne babadan hariç kimseye güven olmaz kızım olursa galiba tutucu bir annesi olacak bu sebepten.
      Çocukken erkeklerle beraber aynı ortamda bulundurma
      Kanitlayamicagim bişeyi soyleyemem. Aile öldürür onu. Ben kimseye soylemicem Allah cehennemde işine baksın
      Sagol çocukken de aklıma gelirdi cok nadiren ama yas oldu21 cinsel ilgi artınca o fotoğraflar gözümün önüne daha sık geliyor

• Jinekoloğa git ama ben böyle birinin elini kolunu sallayarak sokaklarda dolaşmasından dolayı kızgın olurdum. Heralde tanıdık diye ve de korkudan dolayı büyüklerine söylemedin. Eğer sana zarar verdiğini belgelersen ceza bile alırdı sen istersen.

0|0
    0|0
    • Bu olay çok önce oldu. Kanitlayamam, Aile kavgası çıkar. Bana tecavüz eden kisi yeni evlendi hatta çocukları olcak

Bu durum çok kızın başına geliyor.
      Devlet hiç kusra bakma da kadınları zerre kadar tinlamiyor. tecavuzdu tacizdi umurlarinda değil

• Bak söylemesi kolay da başına gelince farklı olur çünkü insanın içine kurt düşer ben erkek olsam bakış acim o kiza karşı değişebilitdi diye düşünüyorum. Bu yüzden eşime soylemem, yirtimissa da diktircem masumum çünkü

• Yani şimdi aileler erkeklere bu konuda karışır genelde evet. Ama ben o kişiyi iyi tanıyorsam demek istedim. Ama tabi erkeklerin çoğuda bu duruma karşı çıkabilir. Yani bencede gizleyebilirsin sonuçda senin hatan değil.

• Jinekoloğa git kadın olmasın dr bence daha çok yardımcı olur bilgine zaten heyecanlı bir tipsin yazından anlaşılıyor utanılacak birşey yok bunda belkide hala bakiresin.

0|0
    0|0
  • Dostum zarın yırtılsa ne olur? Senin aklın bakire ve en azından benim gözümde bunlara hiç gerek olmayan bir insansın.

0|0
    0|0
  • dürüst olursan kızlığını sorgulama

0|0
    0|0
  • bı doktora gıtmelısın erkekten utanıosan bayan jınekolog bul ona gıt sadece muayne ol kızlıkla ılgılı bısey anlatmak zorunda degılsın esnekmı degılmı onu ogrenmıs olursun

0|0
    0|0
    • Jinekolog mu kadın doğum doktoru mu?

• Burdan söyle istersen

• onemlı degıl ya burdan olcak bısey degıl ondan

• Parmağını sokmaya çalış, girmezse sorun yok

1|0
    2|0
    • O bile zara zarar verebiliyor

• Elinle anlarsın zaten, ya da bir arkadaşına baktır. Belli olan bir şey o

• Kadın-Doğum doktoruna gitmelisin. Kan gelmediyse zarın yırtılmamıştır bence.

0|0
    0|0
  • DigtiredebiIirsin

0|0
    0|0
  • Kan gelmiş miydi?

0|0
    0|0
    • Hayır. Herkeste ilk birleşmedekan gelmiyor ama

• Penis tam girmeden boşalma oluyor mu?

• Nasıl yani?

• jinekoloğa git bence

0|0
    0|0
  • Oha len ne biçim şey bu

0|0
    0|0
  • takma kafana hayatına devam et kalbin tertemiz olsun.

0|0
    0|0
  • Siz o zaman oyun sanıyordunuz di mi bunu? Kuzenin kaç yaşındaydı o vakit?

0|0
    0|0
    • Evet oyun saniyoedum nereye gidiyor napıyoeuz anlamaya çalışıyordum 17-19 yaşındaydı

• Peki sana inanmazlar diye mi söylemiyorsun ailene?

0|0
    0|0
    • Yo inanırlar da bir kiz olarak bunu söylemek kolay değil. Allahla aramda kalicak.. tecavüz eden kuzenimin yakında çocuğu olcak

• Kiz kardesinedemi yapti kizla konustunmu?

0|0
    0|0
    • Hayır hiç konuşmadık bu konuda. Nasıl konusulur ki pardon? O da hatırlamıyor galiba. O nasıl bir hayvanlik ki kız kardeşine gözümün önünde yapıyor. O kiz benden iki yaş küçük sanırım hatırlamıyor. Ya da benim gibi hiçbir zaman ağzını acmicak. birbirlerimizin sirrini bilicez hep

• Ben yardimci olmaya çalışıyorum purumar klavye kahramanligi yapma burada tribüne oynama
      Ben bunlardan zevk alacak kadar dusmedim
      Kisi kendisi ne ise karsisindakinide oyle sanirmis

• Ok yarın yazarım şimdi artık çıkmam gerek

• Jinekolog a git

0|0
    0|0
  • Kadın doğum doktoruna git, bekaret muayenesi iste.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ya çok geçmiş olsun ne çirkin bir durum bu!

Gidip bekaret için muayene ol. Baktın bakire değilsin, bunu da yıllarca kimseye söylememişsin hayatın değişmesin ben olsam diktirmeyi düşünürdüm. Sonuçta senin hakkındır.

O kuzeninle karşı karşıya gelmiyor musunuz peki? Merak ettim.

0|0
    0|0
    • Allah razi olsun ya bazen böyle aklıma geliyor işte. Zari diktirmek bana da mantıklı geliyor sonuçta ben masumum

Ben yurtdisinda okuyorum artık Türkiyeye pek gitmiyorum senede bikaç kere görüyorum. O 28 yasinda Pek aklıma gelmiyor bu durum da bazen bilincaltim coşuyor. Ben bu durumu kucuk yasta yaşadığım için erkeklerle pek öyle yakın olmadim hiç. Kimden ne çıkcagi belli olmuyor kiz çocuklarını erkeklerle yalnız kalacağı ortamlara koymamak lazım. Kulağına küpe olsun

• doğru diyorsun. hiç akraba eş dost diye güvenmemek lazım. Çok geçmiş olsun kırçiçeem, umarım her şey gönlünce olur.

• Kirciceem çok güzel oldu bu :D yerim :)
      Çocuğuna annen baban dışındaki kimseye guvenmesin, babaya da şüpheli bakmak lazım. Erkek Milleti nolcagini belli olmaz. Allah erkek değil de ADAM gibi bir koca nasip eder inşallah

• Öncelikle tecavüze uğradığına kesin eminsen ve kızlık zarın esnek değilse kesin bozulmuştur. Çok kötü bir psikoloji olsa gerek eşine söylemelimisin bilemiyorum inanmayadabilir.

0|1
    0|0
    • Tabi ki eminim, cisim gelmişti hemen wc kosmustum. İşte bilmiyorum inşallah esnektir zar, belki öyle kurtulurum.
      Allah kimseye yasatmasin

• Cisim geldi derken nedemek istiyosun

• Bayan bir kadın doğum uzmanında muayne ol utanıyosan

0|1
    0|1
    • Zaten bayan olması lazım ama kadın doğum Uzmanı olduğuna emin misin? Yoksa Jinekolog mu?

• Özele para veremem ya kadın doğuma gidip ne demem lazım?

• Sen sorununu anlat utanıyosan kaza oldu şüpelendim geldim de araştırmaya git muayne için

• Kadin hastaliklari ve dogum uzmanina giderek basit bir muayeneyle anlasilir. Bence diktir. Masumsun sonucta ve kimseye de bunu anlatmak zorunda degilsin.
    Cok gecmis olsun. Allah o kuzenin de... neyse...

0|0
    0|1
    • Allah razı olsun bana da diktirmek mantıklı geliyor.
      Aman devir çok bozuk kiz çocuğun olursa aklina ben geleyim. Öyle erkeklerle falan kucuk yaşta aynı yerde birakma. anne baba dışında guvencek kimse yok bir kız bunu bilmeli

Not : diktirmek ne kadar oluyor?

• Dogru diyorsun cok gecmis olsun cidden travma yasamissin.
      Fiyat konusunda bilgim yok ama iyice arastir tabiki bu tur yerlerde tuccar coktur.

• Kadın doğuma git.
    Söylemelisin ama kişiyi söyleme

0|0
    0|0
    • Her türlü içine kuşku duser. masumum bu yüzden eğer yirtiksa diktirmek mantıklı geliyor

• Sen bilirsin ben yapmazdım öyle takıntılı bir insala işim olmazdı. Adı üstünde tecavüz

• Orası da doğru

• nasılsın?

0|0
    0|0
  • O yaşlarda nasıl anlamadın?12yasında bılır ınsan boyle bır sey olunca bır abestlık oldugunu sımdı aklına gelınce anlaman bıraz tuhaf geldı. 12 yas demek ortaokul demek. Pekte kucuk bır yas degıl

0|0
    0|0
    • 10-12 dedim. Muhtemelen 10 ama belki daha erken bilemiyorum o kadar. Abeslik olduğunu anladım salak salak bakıyordum kicimda ne arıyor diye ve de ne yapmaya çalışıyor bu nasıl bir oyun diye düşünüyordum. Normal bir şey olmadığını anladım babama bu çocuk bana böyle böyle yaptı demek istedim ama utanmisim sanırım söyleyemedim. Kuzen sonuçta. Bu durumu yaşayan bilir Allah kimseye yasatmasin. Ben 13 yaşımda ergenlige girdim ve ilk kan geldiğinde bile noliyoruz oldum cinsel bilgim yoktu küçükken.

• Anladım allah yardımcın olsun

• Sağol kız çocuğun olursa çok dikkat et

• daha dört beş yaşlarıdayken halamn oğulları beni parka götürürlerdi ama bunu yapmak için de önce bana tecavüz ederlerdi o zaman nerden bilirdim ki ben böyle birşey olduğunu
    arkami döndürup penisini kalça ve backlarmn arasına sürterdi sonrada Bosalrdi duvara bosalrdi bile hatırlıyorum bunları. Yasm küçüktu ama bilinç altı işte hayal Meyal anımsıyorum

0|0
    0|0
    • Aynen bende de öyle oldu anlamadım nolduğunu. Niye cisimin geldiğini cinsel bilgim olduğunda anladım. Seninki baya küçükkenmis ve hala hatırlıyorsun. Peki evli misin? Ya da eşine söylemeyi düşünüyor musun? Ben evlilik falan söz konusu olunca diktirmeyi düşünebilirim, kimseye söyleyemem galiba. O kuzenimin işini Allah cehennemde görsün

• Heyy merak ettim

• Onu söyledim ilişkiye girdim dedim. Sorun etmedi
      fakat akrabamn bana küçük yaşta böyle bişey yaptığını söyleyemem

• Jinekologa gitmelisin ve eger ilerde evlenince esinin duyma ihtimali yoksa anlatmamalisin

0|0
    0|0
    • Mantıklı. Diktirmek de bana mantıklı geliyor

• Allah yardimcin olsun en iyisi doktora gitmen.
      Aklinda bulunsun evlenecegin adam cok duzgun cok iyi ve anlayisli birisi olursa anlatabilirsin cunku evlendikten sonra ki cinsel yasaminda bu durum aklina gelebilir kendini cok kotu hissedebilirsin ve esin sana yardimci olup ayni zamanda anlayis gosterebilir bide sevdigin evlendigin adamdan bunu saklaman zamanla omuzlarina daha cok yük bindirebilir. ama dedigim gibi evlendigin adama cok guvenip onu cok iyi taniman gerekir eger icinde ona karsi cok az bile suphe kalirsa (güven anlaminda ) sen anlattiktan sonra senin hicbir sucun olmamasina ragmen yuzune vurabilir

• Evet bir de bana güveni azalabilir ne bileyim şüphe tohumu atılmış oluyor. O yüzden kimseye anlatamam heralde. Yani dışardan tanımadığım biri yapsa anlatirdim belki ama o lanet olasi l
      Kuzen olduğundan anlatamam
      Cinsel bir korkum yok, tek derdim namusunu korumuş bir erkekle evlenmek. O yüzden böyle birseyimi bilmemeli beni bakire olarak bilmeli. Allahla aramdaki bir mesele olarak kalmalı

Yükleniyor...