Mastürbasyon ile geç boşalmayı öğrenmek mümkün mü?

Henüz cinsel deneyimim olmadı. Mastürbasyonu aralıksız devam ettirirsem 3 dk içinde boşalma isteği geliyor. Cinsel deneyimlerimde erken boşalmaktan korkuyorum. Bu süreyi nasıl uzatabilirim. Bazı yöntemlerle geç boşalma öğrenilebiliyormuş. Bilgisine güvenen arkadaşlar yorum yapsın lütfen.

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• şöyle yap. önce gözlerini kapat, 20 den geriye nefes alarak say, her nefes alırken ve verirken nefese odaklan. nefesin burundan içeri girişine ve çıkışına odaklan. önce 20 sayısını nefes alırken gözünün önüne getir, nefes verirken de gözünün önünde olsun. sonra ikinci nefes alışında 19 sayısını gözünün önüne getir. bunu yaparken çıplak olarak banyoda dik olarak oturuyor olmalısın . tabure vs. gibi bir şeyin üzerinde. arada aklına başka bir şey gelir veya dikkatin dağılırsa gözünü açıp, tekrar kapatıp kaldığın yerden devam edebilirsin. daha sonra ayçiçek veya zeytin yağı gibi bir yağı penisine ve eline dök ve bildiğimiz masturbasyonu yapmağa başla fakat boşalmak yok. bu mühim. tam boşalmağa yaklaştığın an masturbasyon hareketini bırak, sakinleşince yeniden başla. asla boşalmak yok. sabırlı ol. böylece bunu ilk seferde 3 defa dene. sonra her seferde istersen birer birer artırabilirsin. ilk zamanlar kazara boşalabilirsin takma. haftada bir kaç kere dene ve 3-5 ay bunu yap. ben burada kazanacağın sonuca dair hiç bir açıklama yapmayacağım. sonucu kendin göreceksin. Unutma bu işlemi yaparken boşalmak yok. tam boşalacağın zaman bırakıp, sonra yeniden devam edeceksin.

0|0
    0|0
    • bu çalışma partnerinizle daha uzun süre beraber olmanızı sağlar.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 13

• kegel uygulayabilirsin. yada masturbasyon yaparken arada duraklamalar yapıp devam edebilirsin. ama işin aslı tam bir ilişki yaşadıkça kontrolü daha iyi sağlayabiliyorsun. benim için en azından böyle oldu.

0|0
    0|0
  • Tam boşalacağın anda kendini frenle. 30 saniye sonra tekrar devam et tam gelicekken yine frenle sonra aynısını tekrar uygula bunu bir süre devam ettir düzelecektir.

0|0
    0|0
  • Kegel egzersizlerine bak.Her gün çalış

0|0
    0|0
    • kesınlıkle katılıyorum hatta bayanlar ıcınde onerıyorum, tavsıye edıyorum yanı ustune kırmızı bayrak astım sallıyorum:) cok daha kalıtelı orgazm ıcın gereklı bence

• wtf is kegel

• aklına başka şey getir ama önce kaslarını kontrol atmeyi öğrenmelisin...genede kadınla yaşadığın ana bakar ...

0|0
    0|0
  • her defasında boşalmadan yarıda bırak bekle devam et

erkan boşalma nedenlerinden biri ortam yetersizliği küçükken aile yakalamasın diye hemen boşalma isteği sebebiyle ilerki yaşama aktarılıyo

0|0
    0|0
  • evet mümkün bence...

0|0
    0|0
  • mastürbasyon u haftada 2 kere yap

0|0
    0|0
  • Mümkün değil. Bayan varken durum değişecek. Heyecanlı oldugundan daha zor olacak.

0|0
    0|0
  • mümkün ama zaten masturbasyon hemen boşalmak için yapılmıyo mu

0|0
    0|0
  • İlki kısa sürse de ikincisi uzun sürer. Ama inan hiç bir sorun çıkmayacak. :D

0|0
    0|0
  • peki bu yöntemlerin bir zararı var mı ?

0|0
    0|0
  • herşey beyinde bitiyor unutma heycan yaparsan çabuk boşalır insan

0|0
    0|0
    • karsınızdakı kadının sızı ne kadar heyecanlandırdıgı bu noktada onem kazanıyor mu?

• kadının ne kadar heyecanlandırdığı elbette etkiler ama geç boşalan adam kadından pek hoşlanmamış gibi düşünülmemeli elbette, sonuçta adam başka şeyler düşünerek mümkün olduğunca uzatmaya çalışacaktır

• burada önemli olan karşımızdaki kadın değil, sadece kadın olmasıdır.

• Asıl mastürbasyon yüzünden geç boşalırsın, mastürbasyonu asla hayatına sokma derim

Tadı güzel bir kadın bul ve cinsellik yaşa. Boşalma zamanını geri çekilerek kontrol etmeyi öğren. Bunu yapa yapa beynine boşalacağın zamanı öğretirsin.

Aslında bu gibi durumları kafaya takarak daha da arızaya bağlıyorsun haberin yok. Önce doyurucu bir cinsellik yaşa.. Bir gün yataktan çıkma partnerinle..

0|0
    0|0
Yükleniyor...