Ne yapmalıyım bilmiyorum?

Mastürbasyon yapmıyorum ihtiyaç gibi hissetmiyorum partnerimle en az haftada bir sevisiyoruz bu yuzdenmi masturbasyon ihtyacı duymuyorum? Bakıyorum burdaki kızlar cok kez mastürbasyon yaptıklarını söyluyorlar bende mi sorun var? Lütfen adam akıllı cevaplar verin psikolojik ya da başka bir sorundan böyle durumlar yaşanabilirmi?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Doyuma ulasiyorsan ondan olabilir...

1|0
    0|0
    • 22 yaşındayım bu yaşıma kadar hiç yapmadım mastürbasyon

• Nasıl yapcagımı bilmiyorum internetten araştırmam gerekecek galiba. Tamam tesekkurler

• Teşekkürler eig için. İnternetten araştır bak. Olmazsa burdan da sorabilirsin... Ya da her ne istersen bana sorabilirsin...

Erkekler Ne Diyor 7

• Orta ateşli birisin

1|1
    0|0
  • Evlisin

0|0
    1|0
    • Bekarım

• Kardeş işine bak

• Ben senin bu hayata mahkum dusmeni istemiyorum

• Anal sekste orgazm oluyor musun?

0|0
    0|0
  • sanırım hormonal bir durum... biraz fazla artınca gerçekleşiyo diikat edemiyo musn ki

0|0
    0|0
  • birbuçuk yıla yakındır kız arkadaşımla hergece anal yapmadan uyumuyoruz. eğer sende analdan zevk alan kızlardan biriysen şanslısın aslında çünkü her kız zevkine varamıyor. ama vajinadan yaparken okadar keyif vermeyebilir. bir defa anal seven kadınların %90ı artık arkadan daha fazla zevk alıyorlar.

0|0
    0|0
  • ne zamana geldik ya

0|0
    0|1
  • Seks mi sevişmemi?

1|0
    0|0
    • Seks

• Onu yapıp bakireyim demek ayrı bir meziyet niye kasıyordunki öndende ver neyse senin ihtiyacını bunlarda gideriyor demekki

• Peki sağolun

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...