Sevgilim Hamile kaldı. Evlenmek zorundayız. Ama dedikodular ne olacak?

Yaklaşık 3 senedir sevgiliyiz. 1 senedir ilişkiye giriyoruz. Normalde hep kondom kullanan ben yüksek lisans balosunda (17 Temmuz ) alkolü fazla kaçırınca takmayı unutmuşum. 3 aylık hamileymiş kız arkadaşım. Aslında evlenmememiz için hiç bir mani yok. İkimizde iş güç sahibiyiz. yaşlar 25. 3 senedir sorunsuz bir ilişkimiz var. aileler tanışıyor.

Tabi işin güzel tarafı ama öte yandan evlensek bir kaç ay sonra çocuk doğacak o zamanda etrafta dedikodular dolanacak. Onun ailesinin bana, Benim ailemin ona bakış açısı değişecek belki.

Güncellemeler:
Karar Verdim bu akşam evlenme teklifi yapacam. Lüks bir restorantta mı yoksa romantik bir yerde mi teklif etsem acaba?
Evlenme teklif ettim kabul etti sevgilim haftaya istemeye gidiyoruz kısa zamanda düğün yapmalıyız herkese çok teşekkür ederim iyi niyetlerinden dolayi

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• ADAM GİBİ ADAM OLDUĞUN İÇİN SENİ AYAKTA ALKIŞLIYORUM... MAŞAALLAH RABBİM MUVAFAK ETSİN... (tabi günahınızı da o bebişinizin hatrına affetsin inşaALLAH) ...takmayın kimseyiii ..salla o gerizekalı dedikoucu kadınların çenesi bi susmaz zaten..işine bak..hiç kimseye hesap vermek zorunda değilsniz.. yakın zamanda evlenip..hayırlı mübarek kucağınıza alırsınız evladınızı inşaALLAH...size hayırlı bi evlat olur... birbirinizi sonsuza dek sevin inşaALLAH :))) lüx bi restoranda romantik bi teklif iyidir ;)) :D

3|2
    0|2
    • thanks ;)

• +3 -2 = 1 :)))) :pppp

Kızlar Ne Diyor 8

• 3 aydır haberinin olmaması ilgilnç.Sorunsuz ilşkide bu niye saklanır bilemedim. Erken doğum diyeceksin başka ylu yok.

0|1
    0|0
    • Kimi insanda mide bulantısı çok olmaz hamileliğin başlangıcında. Biraz midem bulanıyor demişti ama bende çok üzerine gitmedim. Yediği bişey dokunmuştur falan diye.

• yok anacım 3 ay belli olmaması çok olağan dışı bence de... kadın olan kadın şıp diye anlar bunu.

• 11 haftalıkken anladık hamile olduğunu. Ondan önce bir belirtisi gözükmedi. Midesi 2 kere bulandı ama o gün yediği yemekten olabilir diye üstüne düşmedik.

• Tebrik ederim, lüks bir restorana gidin, güzel bir yüzük :D ohhhhh sabahlar olmasin, bence kimseye söylemeyin.,.. Karni belli oldugunda isin icin sehir disina gidicez dersiniz, olur biter. Ordada cocuk dogdu hesabi falan :D erken dogdu, birsey olmaz hal edersiniz :D mutluluklarrr

0|0
    0|0
    • link

yüzük olarak bunu aldım. inşallah beğenir. boğazda yemek için rezerve ettirdim. akşama traş bi kravatsız takım elbise. herşey mükemmel olmalı :) Teşekkür ederim iyi niyetleriniz için.

• cok zarif ve cok güzel. Süpersin, helal olsun.. Basarilar, yarin yaz buraya nasil oldugunu detayli bir sekilde :)

• Hayırlısı olsun, umarım bebek sağlıklı olur.:)

0|1
    0|0
  • Hiçbir sorun yok gibi gözüküyor. Evlenmek istiyorsan evlen zorunda değilsin ama.

0|0
    0|0
    • zorunda mı değilim?

• inşallah dediğiniz gibi olur. saat 9da evlenme teklifi edeceğim.

• oo ne güzel şimdiden tebrik ederim:)

• evlendikten sonra bunların hiç bir önemi kalmaz.

0|0
    0|0
  • ene bebiş olcak:D bence biran önce evlenin göbek falan olmadan srada erken doğdu falan dersiniz aman öğrenseler nolcak zaten evlendikten ve siz mutlu olduktan sonra.

1|1
    0|0
  • bir süre herkesten uzaklaşın ozaman erken doğum diye kandırın milleti :D

0|1
    0|0
    • erken doğmuş ama tosun gibi maaşallah derler sonra :)

• aman nerden bilecekler bizimkisi fazla iri olduğu için erken aldılar deriz :D

• Evet balayına gidelim 2-3 ay o zaman :)

• ee açıklayın o zaman durumu.

0|1
    0|0
    • Sen açıklayabilirmiydin? Baba ilişkiye girdik evlenmeden diyebilir miydin?

• seni gidi rahat insan seni :)

• madem yaşamışsın böyle bşy o zaman telafi etmek gerek değil mi

Erkekler Ne Diyor 8

• takmayı unutmuşsun :) o da iyi... :) arabayı kullanmak için direksiyona geçip gaza basmayı unutmak gibi birşey olmuş bu. neyse evlenirseniz allah mesut etsin, yeğene de allah uzun ömür versin ;)

1|1
    0|0
    • Alkol işte napacan amcası :)

• İlk prezervatifi benden :)

• ufaklığın ilk oluşumu için çalışma yaptığınız yerde bazı şeyleri unutmadan evlenme teklifi yap :)

• Hamilelği daha önce anlama şansınız olmadı mı?

0|0
    0|0
  • 3 ay 12 hafta ediyor, yasal olarak ldırmanız mümkün değil. yasal süre 10 hafta. Allah mesud etsin şimdiden, ayrıca tebrikler :)

0|0
    0|1
    • Acaba cinsiyetine ne zaman bakabiliriz?

• Ciddisiniz. Kimin ne dediğinin önemi yok.

Ben olsam, diyenin ta a.g der geçerim.

0|0
    0|0
  • ne bakıs acısı degısecek erken dogum de bıtsın gıtsın... inanan inanır...

0|0
    0|0
  • erken doğum

0|0
    0|0
  • aldırmayı düşünmediniz mi?

0|0
    0|1
  • valla nerede edersen et o evlilik teklifi seve seve kabul edilecektir dostum .. siz ona değilde evlilik dışı yaptığınız b*kun günahını düşünün...

0|0
    0|1
    • terbiyeli insanın hali başka tabi. sizde olmadığından üstünüze alınmayın.

Yükleniyor...