Çocuk istemeyen varmi?

Dini nikahla beraberliğim oldu ailem evlenmemize izin vermiyordu daha fazla günaha girmeyelim istedik.
hamile kaldim o lanet olası herife anne babamıza acıklayalım yapacak bırseyımız yok mecburuz dedim ama istemedi kabul etmedi döverek söverek aldırcaksın dedi özel hastaneye goturdu arkadaslarıda calısıyordu aglayarak o masaya yattım ben.. acimadilar kahrolasılar!!! ıntıkam almak ıstıyorum ama aılem olayı bılmıyo sıkayet edemedim.. ıcım hergun kan aglıyo cocuk gordugum zaman aglıyorum. nefret edıyorum bu duygudan.. nasıl asacagım ne yapacagm blmiyorum evlensem cocukda ıstemem gibi.. :( benim gibi birini kim nasıl sevsin gelecek kaygım var hep..

Güncellemeler:
beni yargıladıgınız ıcın tesekkür ederim yargıladıgınız seyı yasayamadan ölmeyecektsiniz merak etmeyin. keske yazmasaydım daha kotu oldum sizde beter olun..

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Kendini yıpratma daha fazla. Burada ben de dahil cevap yazan hiç kimse kusursuz değil. Senin sıkıntı çekmenden ben de rahatsız oldum. Çocuk istemeyen var mı? Evet ben mesela. Nedeni seninkinden biraz farklı tabi. Çocuğunu almışlar. Güdüsel olarak acı çekmen çok doğal. İnsanlar şu zamanlarda kendi doğalarına aykırı işlemlere tabi tutuluyor ve bu aykırı sistem içerisinde yaşamak zorunda kalıyorlar. Seni tam olarak anlamam imkansız ama bu aşırı üzüntü halinden çıkmaya çalış bir an önce.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• geçmiş gitmiş olay. zaten bir süre sonra unutacaksın. kendi hatanın bedelini yine kendin ödemişsin.

0|0
    1|1
    • nerden bılıyorsun unutacagımı kolaymı sanıyorsun sankı sen yattın o masaya.

• yooo kolay değil sen sadece yaptığın hatanın bedelini ödemişsin
      1. hak etmeyen birisiyle evlilik hayalleri kurmuşsun
      2. si korunmadan seks yapmışsın ve cezanı da çekmişsin.

• Dini nikahla ilişkiye girince zina olmuyor mu sanki? dini Nikahın günümüzde hiç bir Hükmü yok. neyse olan olmuş ders çıkart yaşadıklarından

0|0
    0|0
  • Dini nikahın ömrü işte buraya kadar hangi devirdesin Resmi nikah yoksa sen metressin kanun önünde. acı tecrübe olmuş örnek olsun buradakiler tabi son örnek diyeceğim ama olmayacak malum. hiçmi düşünmedin kendiş annen baban resmi nikahlı değil sanki... g. olsun ama işin zor yaşadığın travma v. s bundan sonrası için dini nikah düşünmezsin herhalde.

0|0
    0|0
  • Beddua etmen güzel olmamış. Ailen istemiyorsa vardır bir sebebi demeliydin ki bu sana acı bir tecrübe olmuş. Bunu da bil, zaten gizli kıyılan nikah hükümsüzdür. Yani o senin kocan hiç olmamış. Derler ya, bir nüsibet bin nasihatten iyidir. Boşa değil. Allah yardımcın olsun.

0|0
    0|0
  • Böyle düşünmen çok yanlış.. Neden biri seni sevmesin ki.. Hatayı herkes yapar, önemli olan ders çıkarmak.. Çocuğunu kaybetmene üzüldüm.. Umutsuzluğa kapılmamalısın

0|0
    0|0
  • Şikayet et

0|0
    0|0
  • Sırf sevişebilmek için dini nikah koyarsan olacağı bu.
    Beter ol.

0|0
    0|0
  • ananın babanın haberı olmadan nasıl dını nıkah kıyosunuz anlamıyom kı allahın emırlerını red edıyosunuz ısınıze gore cevırıyosunuz ondan sonra boyle hak etmıssın

0|0
    0|0
  • çok geçmiş olsun Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • Olumsuz düşünmeyin. Başınızdan geçen şey her ne kadar kötü birşey olursa olsun. Allah kimseye taşıyamayağı yük vermez. Muhakkak her zorluğun ardından bir kolaylık gelir

0|0
    0|0
  • en az üç tane isterim. çocusuz hayat mı olur?

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun bacım..

0|0
    0|0
  • Bence hiç gelecek kaygısı çekmene gerek yok. Yaşadığın bu olumsuzluğu unutmaya çalış. Bir gün karşına mutlaka düzgün bir insan çıkacaktır o insanla evlenip mutlu bir yuva kurup çocukların olunca hayata bağlanırsın ve çektiğin acıları unutursun.
    Bende bekarım ve kendime bir hayat arkadaşı arıyorum inan bütün kalbimle söylüyorum karşıma senin durumunda bir bayan çıksa onu başımın tacı yapar ve hemen evlenirdim. Lütfen yanlış anlamayın duygulandım ve içimden geleni söyledim

0|0
    0|0
  • Senin gibiler Allaha yakın bana uzak olsun midemi bulandırdın birde dini slet etmiyorlarmı cana da kıymış hangi yüzle çıkacaksın Allahın karşısına zina, cana kıyma.

2|0
    0|0
  • Ulan dini zinaya alet etmeyin Allahsızlar yatacak yerin yok iğrençsin

0|0
    0|0
  • Senin nikahın geçersiz sen muta nikahı kıymışsın ve acımıyorum senin gibilere iyi oluyor katilde oldun ne afferin

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• neden resmi nikahtan sonra dini nikah yapılıyor sence?
    bırakılmasın diye, düğünden sonra beraber olunulsun diye
    sen naptın peki? yaşadıkların konusunda yargılayacak son kişiyim seni ama üzülmek yerine önüne bak, değmez çünkü öyle biriyle beraber olduğun için ne kadar üzülmüşsündür kıyamam.

1|0
    0|0
  • E bir erkekten korkup çocuk mu aldırılır. Ailene söylemeliydin be minnoş. Dünyada neler oluyor, sen hamile kalmışsın çok mu

0|0
    0|0
    • bakmayacagını söyled.. annem babamın evıne gerı donemezdım ıstemezlderdi..

• Ah be minnoş, en yakın arkadaşım da hamile olduğunu düşünüyordu. Çok korkuyordu, onun yanında olmak için yurtdışına kaçıcaktık. Teyze olacaktım ama değilmiş.. En azından her anında yanında olacak bir dostun, danışabileceğin biri de mi yoktu..

• akıla bak yurt dışına kaçmak bravo :)))

Yükleniyor...