Benim neden çocuğum olmuyor neden?

Çocuk istiyorum ama evlenmeden acaba sperm bankasına mı basvurayım çünkü bekaretimi bir erkeğin bozmasına izin veremem o duguyu tatmasın

0|1
4|21

En İyi Kız Görüşü

• Kendin boz da nerden nereye bağladın

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 21

• 1|5
    2|0
  • akıl fikir dilerim sana.

0|1
    1|0
  • Opppssss
    Bu da yeni nesil manyak

2|1
    1|0
  • seks erkeğin değil, hem erkeğin hem de kadının ihtiyacıdır. Çok yanlış bir düşüncen var bekaret verince esaret altına girmek anlamına gelmiyor gülüm

0|0
    1|0
  • o duyguyu tatmasın dediğin var ya aslında öyle bir duygu yok. yani 50 kere biriyle birlikte olmuş kızın vajinasının vereceği haz ile bakire kızın vajinasının vereceği haz arasında sinir uçlarının hissedeceği hiç bir fark yok. ha dersen ki her vajina aynı zevki mi verir? kesinlikle hayır, her vajinanın dokunduğu noktalar farklıdır fakat hiç içine girilmemiş olması bu konuda bir belirleyici değildir. yani seni s. ken daha fazla zevk almayacak kısaca anlatmak gerekirse

0|0
    0|0
  • bayana bozdur sonra çocuk yapabilirsin sıkıntı yok

0|0
    1|0
  • ilişki yaşamazsan çocuğun olmaz fakat senin bu erkek nefretini anlayamadım bu konuda konuşmak istermisin?

0|0
    0|0
  • Herşeyin hayırlısı öncelikle öyle pozitif düşünmek lazım

0|0
    0|0
  • Başvur

0|0
    0|0
  • düşüncene saygı duyayım dedim onu da yapamadım kusura bakma !!!

0|0
    0|0
  • Sendeki bu erkek düşmanlığını neye borçluyuz?

0|0
    0|0
  • Bu düşüncenin nedeni nedir? Cemaatçi falan mısın?

0|0
    0|0
  • Lezbiyen misin?

0|0
    0|0
    • Hayır aseksuel ne erkeğe neden kadına ilgim var

• Hayır yapmadın yaşım 24ve konuyla ne alakası vardır?

• Seni anlamak adına sordum. 24 yaşına kadar mast. yapmadıysan kesinlikle aseksüelsin. Ne zamana kadar dayanacaksın bakalım. Çok ilginç bir kızsın. Beni takip eder misiniz lütfen?

• sebep?

0|0
    0|0
  • bir erkekle seks yapmadan ne farkı var sperm bankasından sperm almanın saçmalama

0|0
    0|0
  • kalbin boş, ruhun temiz olduktan sonra zarın olup olmaması hiç önemli değil. kendin boz.

0|0
    0|0
  • Evlenmeyi düşünmüyormusunuz?

0|0
    0|0
  • Belliki dini değerlere önem veren kızsın buda sende ters etki yapmış ama sperm bankasıda zina değimi ya :/

0|0
    0|0
  • Niye bankaya başvuracan hem kafandan olacan hemde boşu boşuna faiz verecen ben sana bedavaya verim bende faiz yok vade farkı yok baş filanda vurmuyon ha bide kefilde yok

0|0
    0|0
  • Evlen o zaman?

0|0
    0|0
    • Bekaretimi neden bir erkeğe vereyim ki ve neden bir erkeğin esareti altına gireyim ki!

• Soran bence lezbiyen.

• Bence sen çok şımarık büyütülmüşsün büyük ihtimal güzelsinde o yüzden böyle düşünüyorsun ayrıca ya bir erkekten kazık yedin ya da aşık olmadın.

Kızlar Ne Diyor 3

• saçmalık

0|2
    1|0
  • Bu neyin kafası yahu?

0|0
    0|1
  • Sen de mi Allah akil dagitirken semsiye tutanlardansin?

0|1
    1|0
Yükleniyor...