Sevdigin bakire degil ama seviyorsun böyle kabullenir misin?

sevdigin bakire degil ama seviyorsun böyle kabulenirmisin ve bu kişiyle evliligi düşünüyorsun ilerleyen zamanlarda sorun olurmu başkasıyla oldugunu sindirebilirmisiniz güvende sorun yasarmıydınız...

0|0
9|11

En İyi Kız Görüşü

• sana bişey anlatıcam gizlidende olsa iyi dinle..benim bir eski erkek arkadasım vardı 6 ay falan çıktık çocuğn şizofren odlunu öğrendm ben ..ayrıldım bitirdm snra çıktıgım çocuk akrabaydı ailem istemıyordu ama gerçekten seviyordum 2 senedir çıkıyorum vede .!bu şizofren olan çocuk sevgilmn karsısına geçiyor ailesine kdr ben senin kızla yattım bekaretni aldım o benim sana karı olmaz ondan diyor.benim bütün dünya basıma yıkılmıstı inan..gencecik kızsın zoruna gidiyor ..ailesi tepki gösterdi..ve sevgilim bana yat dedi bakıcam dedi kızmsn değilmisin dedi ve ben tamam dedm 2 senemi verdm sana dedm yattım ve benim kızlığım patlamadı biliomusun ve sen kkız değilsin dedi bana..ailesinede gitti dediki ben bu kızı genel evindende çıkarsam 40 tas su döker karım yaparım işinize geliorsa dedi.banada ne yasamıs olursan ol kabulümsün dedi tbi zor günler atlatıldı ama kız oldumu biliorum o çocukla yatmadımı biliorum ben..ve ben yengemn kürtajını yapan doktora gittim yalvardım cebmde param yok size vereblcek ama nolur bakın dedm..ve hayatmda ağlayarak yptıgım bişydi doktora muayene oldm kızmıyım değilmiyim die.ve beni karsısına aldı saatini gösterdi su ortasındaki noktayo görüyormusun dedi norml kızlık öledir ama seninki bu saatn çevresi kdr dedi..bu patlamıcak anlamınada gelmez ama kızlıgın çok esnek dedi.ama ben gizliden yptıdıgım için belge alamadım ordn sadece kendimi rahatlattm öyle bişydiki kendmden şüphelendm ama benim sevdiğim çocuk bni 2 senedir kız de,il bilio meslede bu:) ve halada deliler gibi sever ..sevgi iki bacak arasından akacak kan değildir arkadas maksat o hatayı bdaha yapmşmı ypmamışmı pişman olmusmu buna bak!ve eğer gerçekten su sitede ilk defa yazdım su cümleleri okuduysan teşekkürler:)

0|1
    0|0
    • çok duygusal peki gerçek olsaydı yazından anlaşıldığı gibi rahat olamazdın. bunun verdiği ehemmiyet var arkadaşın mutlak emin değildir

• sevgilin adammış.

• teşekkür ederım

Kızlar Ne Diyor 8

• Sevdiğim erkek bakire değil ve onla halen ciddi bir şey düşünebilirmiyim :) ? Tercihim onun yanında dişi sinek bile geçmiş olmamasıdır aslında ama hayatında benden önce insanlar olmuş olabilir.Sevmiş olabilir, evlenmiş olabilir, çocuklarıda olabilir daha doğrusu benden önce bir hayatı olmuş olabilir.Buna saygıyla bakarım ama her gün farklı kadınlarla her gün değişik insanlarla veya uzun ilişkileri yürütemiyorsa benim için bu tür erkekler tehlikelidir.Beraber olamam.Ben onun listesinde bir kadın olamam.Ne kadar seviyorsamda yapamam.Malesef .Çünki hayatından vaz geçmeyecektir.Hayatında yenikleri seven ve devamlı kadın değiştiren erkekler bu huylarından vazgeçmeyecektir çünki o tür hayat ona heycan veriyordur ve beni ne kadar sevse o hayattan vazgeçmeyecktir.

Hakkımızda hayırlısı

0|1
    0|0
  • ne sacma bir soru bu sevdigin kiz bakire degir yinede beraber olurmusun sevdigin kiz hayat kadini ise o ayri bir kavram ama hayatinda yasadigi bir tecrube vardir ki bu erkeklerde yasiyor ozaman erkeklere meryem ana misali kendisini sevdigi kadina saklamali namus kavrami iki bacak arasinda degir beyinde baslayip beyinde biter onemli olan beyninde namusu kaybetmemek bence bu tur takintilar ile ne kiz arkadasina nede kendine dunyayi zindan etme :)

0|2
    0|2
  • Gerçekten sevmiş ve yapmışsa anlayışla karşılardım ama her önüne gelenle gününü gün etmiş herkesle yatmış bir adamsa güvenemezdim öyle birine. Yarın birgün beni de başkasıyla aldatmayacağını bilemem çünkü.

0|0
    0|0
  • kabullen .. sen olsaydın sen de farklı yapmazdın.

kız: ' aşkım artık senden ayrı kalamıyorum'

erkek: 'Çok kısa zamanda EVLENİCEZ ZATEN' der ve yaparlar...

daha sonra Kız/Erkek terkeder. Ezbere biliyoruz bunu

1|0
    0|0
  • Sevgiyi sırf tabularını yıkamadığı için namus ve onun adı altında geçen bekaretle bağdaştırabilen bir insan, kusura bakmada sevginin ne olduğunu düşünemez bile.

0|1
    0|0
  • off offf şahsi bi soru millet seni tanımaz. kızı tanımaz. ilişkinizi bilmez. nasıl yorum yapsınlar. aşık mısın seviyormusun. vakitmi geçiriorsun ne yani nasıl bi cevap verecez simdi

0|0
    0|0
  • soruyu sorduğuna göre kişisel bir sorunun doğru mu anladım yoksa genelleme olarak mı sordun?

0|0
    0|0
    • ne kadar unutmak ıstesen bır anda aklıma gelıyor bende guwenszlık sorunu war benı delı gıbı bıle sewse aklımda cok seyler gecıyor

• bu evlilkten sonra daha da beter olucak hem sana hem ona yazık ediceksin kolay bir durum değil ama aşılmıyacak bir durumda değil.

• siz erkekler her kizla yatmak istiorsun gerekirse bozuyorsunuz ve evlenmeye geldimi hayir ay yapamam yok solede boyle tamam bende sizin yerine koyunca kendimi kotu hisseder suphelenir icimde kalirdi hep ama eger kotu bir sey yasamis ve kandirilmista olabilir yani .

0|0
    0|0
    • ben hiç bir kızın oyle ahını almadım almamda yaptım mı yaptım ama ben kendım bakırelıgını bozsam sewmesem bıle sahıplırım omur boyu oyle konuda ıcım rahat şu ana kadar.

• ne guzel oyleyse taktir ettim seni

Erkekler Ne Diyor 11

• Sen bakire değilsen ne takıyorsun ki? Sana haksa onada haktır.

Zaten murdar erkek murdar kadına layıktır. Ben demiyorum. Kur'an diyor.

Ama sen bakirsen. İşte dünyadaki cehennem. Yol yakınken vazgeçmek gerek. Zaten temiz bir erkeğin zina yapan biriyle evlenmesi dinimizce de haram kılınmıştır. (Nur suresi)

Peki niye? Detaylı anlattım öncedende. Özet olarak ilerde sorun çıkacaktır. Zina yapan, yapmayanı gerektiği kadar çok sevmez. Yapmayan daha bi bağlı olur. Bu da sorunlara yol acar, yapmayan üzülür. Davul bile dengi dengine diye boşa dememişler.

0|0
    1|0
  • sevmiş ve bir cahillik yapmışsa kabullenir hatta sahiplenirim...ama ortalık malı (kaşar) olmuşsa böyle bişeyi asla kabullenmem.

3|1
    1|1
  • sonuçta bakire olsa bile senle evlenirse artık bakire olmayacak. kuşkucuysan bu sorunsalı hep yaşarsın. güvenebiliyorsan devam et sonuçta sen yokken olmuş birşey. güvenemiyorsan zorlama hep içini kemirir.

1|1
    1|0
  • Mamalakça bi soru olmuş...

2|0
    0|0
  • kabul etmem kardesım. bu mantıkla alakası yok. onun ahlaksızlıgı burdan belli olur. haa bakiredir anal yapmıstır bunu bilemem ama insanın gözüne gözüne sokması bu durumu kendıne sahıp cıkmamasını göz ardı edemem dunyada bı omu kaldı. zaten biz erkekler her gordugumuz kıza asık oluyoruz nevaryanı sorun ne hohohoho

0|0
    3|1
  • o beni kabullenecek mi hele onu bir düşünmeli

2|0
    0|0
  • hım zor bir soru gerçekden eğer onla evlendiğimde her ilişkiye gridğmde girdiğim yere daha önceden başka birisinin de girdiği duşüncesini aklımdan atabilip devam edebilirmıyım hıı olmaz sanırım yapamam bakire olmayan bı kızla sevgiili olurum ama evlilik kesinlikle hyr

0|0
    3|2
    • kardes nasıl bi hastalıklı dusunce bu ya degistirin bu kafayı artık bu nedir allah askına

• inan bu boktan muhabbetlere hiç dahil olmam çünkü hemen gavatlıkla suclarsınız

• evet kardeş ben eski kafalıyım bölede mutluyum medeni olup geyik gibi gezmekdense eski kafalı olur anlım dik gezerim bilmem anlatabildimmi

• hayır kabul edemem.

0|0
    2|2
  • benim karakterim bir kızı bozupta onu ortada bırakmaya el vermez, ben o işi yapacaksam evlenirim lütfen her erkeği o işi yapıp kızları bırakan karaktersizlerle kıyaslamayın

0|0
    1|0
  • yeteri kadar seviyorsan kesinlikle sorun olur. ben öğrenince soğuyorum.

0|2
    1|0
  • bence sorun olmaz ınsanları buna gore degerlendırmek dogru degıl benım ıcın önemlı olan benı tanıdıktan sonrakı yaptıklarıdır benden once yaptıkları benı ılgılendırmez

1|0
    0|0
Yükleniyor...