Beni yatağa mı atmaya çalışıyor?

Üç ay önce tanıştık,üç aydır konuşuyoruz, çıkıyoruz da, bana bugün cinsellik hakkında ne düşünüyorsun dedi, evlilik öncesi cinselliğe karşıyım dedim ben de. ayrıca nasıl bu kadar rahat olabiliyosun yazdım.

o da bunda kötü ne olabilir ki? yazmış. beni yatağamı atmaya çalışıyor bu sülalesi geniş insan evladı?

0|0
3|23

En İyi Kız Görüşü

• Yatağa atmak istese sokak kaşar kaynıyo, niye seninle 3 ay vakit harcasın ki ? belki fikirlerini öğrenmek istemiştir. ne bileyim hemen yatağa atacak diye düşünme.

1|6
    0|2

Erkekler Ne Diyor 23

• Konuyu konusmakla, yapmak farkli. Bir beraberliginiz varsa, cinsellikte konu olarak dahildir. Yapmazsin, o senin kararin, bunu kabullenip kabullenmemekte ikinizin karari, burada kimse yargilayamaz sizleri. Fakat ben cinselligin konusulmasina bile karsiyim ama iliski yasamaya karsi degilim diye düsünüyorsan, carpiklik burada basliyor malesef. ozaman sizdeki iliski sevgili olarak degil, kankalik olarak kabullenilmesi lazim

1|1
    0|0
  • yok felsefe yapıyor :) heralde yatağa atmaya çalışıyo bu kadar saf olmayın ya...

0|0
    1|0
  • Bu kızlar garip yemin ediyorum. korkuyor evine gelmiyor gelince sen bunu anlayıp güvenin kazanmak için bir şey yapmıyorsun sonra bir şey yapmadı demek ki sevmiyor oluyorsun. Yapınca da aaa bak gördün mü tek derdi buymuş oluyor. Has s..tiriniz efendim.

0|0
    0|0
  • olabilir şimdilik bu çocuktan uzak dur bence evlilik olmadan cinsel konuşan kişi bir kızı yatağa atma düşüncesindedir

0|0
    0|0
  • Belki bir beklenti içindedir. Beklediği gibi değilde daha ciddi gelmişsindir ona. Ama bir yandan hakaret ederek soruyorsun ona. Kadınlarda ön yargının kanıtıdır!..

0|0
    0|0
  • konuşulacak olan herşey konuşulmuştur en son cinsellik kalmıştır onuda meraktan sormuştur.aklında cinsellik olsaydı dakka 1 gol bir yapardı.

0|0
    0|0
  • bak sadece soru sormuş snede cvb vermişssin bukadar basit sülaleyı katmandakı maksadını çözemedim doğrusu:) hem 3 ay bekleyen bir erkek bu soruyu sormak için ilginç genelde başda sorulur o soru neyse yatağa atma kelimeside kaba kaçmış şöle deseydın olurdu bu cocuk benı arzuluyormu istıyorumu ozaman cvbım evet olurdu

0|0
    0|0
    • peki başta sorulsa bile, bu soruyu sormanın esas amacı nedir?

• esas amacı bu ilişkide seks olucakmı olmuyucakmı merakı işde

• 3 ay olmuş çok normal.

0|1
    0|0
  • senin tepkini ölçmeye çalışıyor. olumsuz yanıt verdiğin için başka şekilde seni yatağa atmanın planlarını yapacak.. mesela kesin evlenicez yeminleri edebilir...

0|0
    0|0
  • ınandıgın ve bıldıgın yol en ıyı yol bıseler yasamak ıstıyosa canlı ıspat lazım taksın yuzugu azda olsa bıselerı ver bassın nıkahı her seyını ver gerısı boşş

0|0
    0|0
  • Seksi gelmiş

0|0
    0|0
  • Yuh Len 3 ayda cinsellik mi olur en son çıktığımla yakınlaşmam 7 ay sonra oldu o zaman da abartılı değildi.

0|0
    0|0
    • hayır cinsellik istediğinden değil ne düşündüğümü sordu, çünkü ben onunla aynı koltuğa bile oturduğumda aramda baya bi mesafe bırakıyorum... anlayamıyorum ne kadar uzak olduğum halde neden bunu sordu...

• Biraz densizlik etmiş ama belki önceden bişe olmuş mu ya da normal olarak düşüncenide sormuş olabilir aklında ne var bilinmez öyle soru soranın bu kadar erken zamanda ise

• ne alakası var ..sen konuyu % 100 çarpıtmışsın resmen ...

0|1
    0|0
  • cinsellik konuşursun kötü olur konuşmazsın yine kötü olur biz sizinle ne yapıcaz ?

0|1
    0|0
  • Tadına bakmak istiyor sadece ;-)

0|0
    0|0
  • yapar mı yapar, beklenir

0|0
    0|0
  • deneme yanılma atarsa attıktan sonra hadi bay atmaz ise yalvarıcak artık

0|0
    0|0
  • evet yatağa atmaya çalişiyor sonra terk eder başka birini bulunca yada ikinizi birden idare eder

0|0
    0|0
  • sorcak tabi vermezsende başkasıyla olcak kesin vve net

0|0
    0|0
  • Ayne öyle... ama sülalesini katma bence işin içine kişilik meslesi...

0|0
    0|0
  • yas 7-18 arasi mi?

cocuk demissinde

0|0
    0|0
  • ya ben bir kızı çok sevsem bu konulara girmem hemen çünkü ciddi düşünürüm, bu çocuk seni yokluyor verici mi yoksa ciddi mi diye ona göre davran

0|0
    0|0
  • Kezbanlık yapma !

Ne var bunda. 3 aylık sevgilin, yani sevdigin insan bir soru sormus. Sevgilinle yedigin her bku burada anlatmanın ne anlamı var

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Her an her şey olabilir .

0|0
    0|0
  • olabilitesi var ama sadece bunun için seninle birlikte değil belli ki yoksa neden 3 ay beklesin ki.

0|0
    0|0
Yükleniyor...