Ciddiye alıp yardım edecekler yazsın çocuklar değil.. Çok özür dilerek soruyorum.. Malum şey 18 cm.. Sağlıklı bir ilişki olurmu ?

Yani duvar yırtılması.. kanama acı çekme gibi şeyler olurmu.. Ben karşımdakine acı vermek istemyrm? Ve bir süre sonra orası genişlermi yani mesela ilk başlarda zor olup sonra kendisine göre yer tutarmı orası?

Güncellemeler:
Doktora gitmeye gerek var mı bunu için?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• bir bitmediniz ya

0|0
    0|1
    • ben ciddn sormştm yni kendimi tatmn etme gibi bir amacım yok? sağlık sitelerini araştırdım 12-15 arassı dyr... sen dalgana bk.

• Eig verirsin artık :))

• tamam 24 st geçsn dyr :) verym ne ypym

Kızlar Ne Diyor 1

• İlişki sırasında vücutlarda hormonlar vasıtasıyla değişiklik olur. Erkek nasıl ereksiyon oluyorsa kadının vücudu da buna benzer hazırlık yapar. Duvar yok yırtılmada yok.

0|0
    0|0
    • benim sayfmda görnyomu bu yorumlar :)) e iyi sevndm ben sağlık sitelerine baktım hani 12-15 diyordu ideal 16 dan sonrası zorlan gibsinden tedirginn oldm

Erkekler Ne Diyor 6

• Ziyaaaaaaa

0|1
    0|0
  • İyi reklam yapmaya çalışmışsın ama bence çok safsın :D

0|0
    0|0
    • yok usta reklm değil bn gerçktn sorym? bildğn bir şey vrsa söyle

• uyanık seniiii :D

• dai hay senin kafana yaw bişey sorudk bknu çkrmayın ben grçktn sordm

• senin adına üzüldüm karının canı yanacağı için hazdan çok acı duyacak ve kendine orta uzunlukta ve kalın penisli bir sevgili bulup onun altına yatacak sen de malın iyisi bende diye erkek erkek dolaşacaksın geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • bu konuda doktorların genel olarak yaptığı tıbbi bir açıklama vardır: oradan çocuk çıkıyor yavrucum ona göre değerlendir neler alabileceğini?

o yüzden hiç aklına takılmasın. kolunu soksan onun bile şeklini alır vajina. oyle alınamayacak boyutlarda olması mümkün değil.

0|0
    0|0
  • Abartma normal ölçü o mezurayı çevresine dolayıp ölç bir de

0|0
    0|0
  • Öyle bir anlatmışsınızki bir an boylamasına değilde enlemesine mi 18 cm dedim kendi kendime. Abartılı olmayan standart büyüklük. Ortalama ile karıştırmayın.

1|0
    0|0
    • usta sağlık sitelerinde araştırdım zararı var dediler.. yani tedirgin oldm ortlma öyle deynce 12-15 miş :S en falza 16 dyrlardı

• Sağlık sitelerinde tamam belirli araştırmalar yapılıyor ama bu yine onların alanında kendi araştırma nedenlerine dair bulgular elde etmek için yapılan araştırmalar. Ortalama 12 - 15 diye ortalamanın üstü zararlı olacak diye birşey yok. Partnerinizin durumunada bağlı olarak herşey yolunda. Hatta bu büyüklüğü bile yetersiz görenler var. Sağlığa ilişkin sıkıntıları yine kişiler ve metodları yaratır. Tabi bunlarında çözümleri var. O yüzden sanki sıradışı bir durumla karşı karşıyaymış gibi düşünmeyin.

• hmm e çok tşkr ederim :) öyledir umuaım

Yükleniyor...