Spermin cildi güzelleştirdiği doğru mu?

Bir çok defa duydum ama tabi ne kadar doğru bilmiyorum erkek organının salgıladığı o sıvı sizce de cildi güzelleştiriyor mu deneyen var mı?

0|0
432

En İyi Erkek Görüşü

• Cosmopolitan'a göre doğruymuş. Hatta bir çok örnekle desteklemişler:

www.cosmopolitan.com/.../

Peki bilim ne diyor dersen:

www.medicaldaily.com/extraordinary-things-you-can-do-sperm-242190

Kırışıklıkları engellediği, yumuşak bir cilt sağladığı ve sivilceleri de önlediği yazıyor. Yüzün bir kısmına nemlendirici, diğer kısmına sperm uygulayarak deneyler yapılmış, spermin biraz daha etkili olduğu gözlemlenmiş.

Bu da biraz komikli :)) Erkekler ve kadınlar sperm ve nemlendirici karşılaştırması yapıyorlar:

http://www.vice.com/read/cum-v10n8

0|0
    0|0
    • Yuh ta doğru mu yani herkes farklı bişey demiş kafam karıştı :)

• Bilim çoğu kez yanildigi zaman da oluyor ve ya bilim kimin elinde bunun da önemi büyük bilim böyle dedi diye atlamak doğru kabul etmek olmaz. Denemek lazım

• Bu mantıkla her şeye inanırsın o zaman :) Yaptıkları deneyi söylüyorum sana, daha ne diyim.. Şuraya yazan diğer üyeler gibi "mişli" "mışlı" konuşmuyorum, link de veriyorum... Geriye senin inanmak isteyip istememen kalıyo.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 31

• Surata boşalmayı seven erkeklerin uydurması..

Bazıları da çok besleyici olduğunu falan iddia eder.. Tabi ki hepsi PALAVRA..

0|1
    0|0
  • Normalde öyle bir şey olacağını sanmıyorum doğru bir araştırma sonucu öğrenilebilir..

Benim sandığım; erkekleri daha fazla zevke getirmek, hepsinin bir düzmece olduğu kanaatindeyim. Anlayacağın hepsi amerikan olduğunu ortaya atıyorum!.

0|0
    0|0
  • Evet doğru. Benim spermim yoğun ve tatsız. Partnerlerim hep cildine ve vücuduna sürer. Baya yoğun spermim zaten

0|0
    0|0
  • Boyle boyle dusuyorsunuz iste.

1|1
    0|0
  • doğru içersinde mineral ve protein oldukça fazladır hatta tamamaen bunlardan ibarettir

0|0
    0|0
  • Spermlerin kozmetik sektöründe özellikle kremlerde kullanıldığı doğru fakat isim ve marka açıklanmıyor.
    Aynı zaman da Domuz yağı ilaç sektöründe ve kozmetik sektöründe kremlerde kullanıldığı açıklandı fakat bunlarda da isim vermiyorlar

0|0
    0|0
  • +9 Sperm Satılır

0|0
    0|0
  • Dene de gör

0|0
    0|0
  • erkeklerin kadınların ağzına yüzüne boşalmak için uydurduğu bir hurafedir
    itibar etmeyin

0|1
    0|0
  • Erkeklerin surata boşalmak için uydurduğu şehir efsanesi

0|0
    0|1
  • Hayır erkekler kadınlarının yüzlerinne attırdığında fena zevk alıyorlar kızlar'da güzellik meraklısı olduğu için bu yalanı attılar :D yani güzelleştirmiyor

0|0
    0|0
  • Şehir efsanesi

0|0
    0|0
  • Eğer öyle bir şey varsa malzeme çok erkeklerde :)

0|0
    0|0
  • Boh iğrenç

1|0
    0|0
  • Ben patentini aldım. Sipariş üzerine gönderiyorum ama henüz seri üretime geçemedim

0|0
    0|0
  • Dogru

0|0
    0|0
  • denemesi bedava

0|0
    0|0
  • faydası varsa dener miydin

0|0
    0|0
  • Evet buyüzden tüm p*rno yoldızlarının cildi güzel hemen uygula bence