Her gün mast yapıyorum artık alışkanlık oldu ne kadar sürede bir yapmak daha doğru birde cinsel ilişki den daha zevkli geliyo mast bana normal mi?

Her gün mast yapıyorum artık alışkanlık oldu ne kadar sürede bir yapmak daha doğru birde cinsel ilişki den daha zevkli geliyo mast bana normal mi?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• mast iyi bir şey değil. bıraksan ya da aza indirsen iyi olur. bak şimdiden zararlarını görmeye başlamışsın
    mast hem penisteki zevk almayı sağlayan sinir ağını zedeler hissiyatı azaltır. hem de alışkanlık yapar normal ilişkiden yani olması gereken normal sistemden zevk alamaz hale gelirsin.
    belli süre yapma alışırsın. yani zor değil. sen boşalma periodunu nasıl alıştırırsan öyle gider ve bir adım ilerisini ister. bu nedenle kendine belirli bir gün belirle ve onun dışında sabret. zamanla alışacaktır.
    evlilik yaşamın zarar görmesin istiyorsan bırak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• banada ilişkiye girmekten daha cok zevk veryor hergün bir defa yapmak bir sıkıntı yaratmaz devam edebilirsin sorun yok

0|0
    0|0
  • Normal degil kardes erken bosalma veya kisirlaga neden olur bir omur cekersin bu hast nete yazarsan doktoru kolay bir sekilde bulabilirsin trde tedavisiyle ilgilenen tek doktor var yardimci olacagina inaniyorum

0|0
    0|0
  • Hobi falan bul

0|0
    0|0
  • normal, ben de bazen senin gibi hissediyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...