Sevişmeye sizce nasıl başlamalıyım?

19 yasındayım, kız arkadaşım var ve onu çok seviyorum. Onunla sevişmek istiyorum ancak zevki arttıran bildiğiniz bir teknikler varmı ya da onu daha fazla tahrik edebilmek için neler yapmalıyım? Vajinal ilişkide kızlık zarı yırtılıyor ama ben anala da kesinlikle karşıyım. Sizce ilk sefer göğüslerine ve aralarına boşalsam çok hoşuna gider mi? Oral seks için teknikleriniz neler? Cevaplar için teşekkürler.. :)))

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sen sevişmek istiyorsun, o da istiyorsa sevişirsiniz. Detaylara girersen ve ille benim dediğim olacak dersen olmaz. Sevişmek adı üstünde iki kişi ile olur.

Ön sevişmeyi ne kadar uzun tutarsan kadın da o kadar çok uyarılır. Ben partnerimi yavaş yavaş soymayı severim. Ama bir tanesi öpüşürken tak diye gider hemen üstünü çıkarıp yanıma gelirdi. Bu bile benim keyfimi çok kaçıran birşey. Yani anlık milisaniye olan şeyler, önemli olan ortak zevklerinizi bulabilmeniz. Arasına, ötesine, berisine boşalmışsın önemli değil. Tabii 19 yaşında baba olmak gibi bir düşüncen varsa onu bilemem

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• gözleri ve elleri bağlamak heyecanı arttırıyo ama sizin için daha erken galiba. öpüşmeler sürtüşmeler yeterli ilk etapta

2|0
    1|0
  • bu yasta bunlar bence once ruhuma dokun kızın

1|0
    0|0
  • bu iş adım adım anlatılmaz ki ya.. doğaçlama olur zaten bu içgüdüsel bir şeydir..

1|0
    1|0
  • onu yataga bagla ve her yanını yala

0|0
    0|0
  • sevsen ztn bu soruyu sormazdın arkadaşım;) ben iki seven insanın aynı yatakta o mllettewn aldığı taktikler yada izlediği p*rnolardan farklı oldunu düşünüyorum..o gördükleriniz parayla zevkten yaparken sen orda sevdiğine dokunuyorsun önce bu ikisi arasındaki farkı kavra ona göre kıza dokunmasını bil..ztn bi kız erkeğin o yaklasımının sevmesimi yoksa zevk içinmi oldunu anlar;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• soyun ulan..

0|0
    0|0
  • eyy gidi gençlik

1|0
    0|0
  • yaşa bak düşündüğü şeye bak, şimdiden sevişmenin derdinde işine hücüne okuluna bak . bu yaşta elinle aranı bozma .

0|0
    0|0
  • sevgilinde istiyor mu?

0|0
    0|0
  • kum saatini alacaksin süresi 1 saat felan

onu çevirip start diyip başlayacaksin kumlar bitmeden durmak yok

0|0
    0|0
  • Sen 19 yaşındaysan oda muhtemelen 16 18 arası falandır yazık günah be bırak bu işleri ben hiç uğraşıyomuyum

0|0
    0|0
    • Yaşıtız gardaşım, ama evet bırakmak lazım zaten sorduğuma da pişman oldum... Ben arkadaşların fikirlerini merak ettim...

• içinden geldigi gibi nazikce hareket et sandece cullanma kızın üzerine yeter

1|0
    1|0
  • amuda kaldırda yap oralı :))

0|0
    0|0
  • Daha önce hiç gerçek seks deneyimi yaşadınmı?

0|0
    0|0
    • Hayır... İşte içimde bitmek bilmeyen bi merak duygusu... Aslında içim elvermiyor ama ne yapayım bi denemek istiyorum...

• Ya zaten ön sevişme ne ki direkt seviş daha iyi. Memelerini sıkıyorum bazen hatta bezen sutyenini çıkarıp uçlarını bile sıkıyorum ondan sonra lavaboda felan kendim boşalıyorum o tarz ama artık yapmasam mı acaba ama kendimi alamıyorum o da istiyor çünkü...

• kardeş soyunupta sevgiline sarılır sarılmaz penisim taş gibi oluyor mutlaka sevişiyorum çünkü onun teni benim tenime değer değmez adeta kimyam değişiyor

Yükleniyor...