Bu yazı dikkatimi çekti sizce ne kadar doğru?

Arkadaşlar kızların sürekli sordukları ve merak ettikleri şeyler var. o konu hakkında bişeyler söylemek ve sizinde fikirlerinizi almak istiyorum. oturmasını kalkmasını bilen, gece hayatı olmayan ve geçmişi temiz olan bi kızları erkekler kullanmak için seçer mi? benim fikrim şu; ben seçmem, aklı olanda seçmez. böyle bi erkek kolayı seçer bence, avına çabuk düşücek bi kızı seçer. kullanmak için kaşar gibi kızları seçer benim fikrim. ailesine uygun bi kızı ciddi düşünüyo seçer, kullanmak için değil. ciddi olmadığı bi kızı ailesiyle tanıştırır mı? diğer sorumuzda. benim ailem kuralci bi ailedir, her kızı evime getiremem, bırak tanıştırmayı çıkmama izin vermeyen bi ailem var, e böyle bi aileye kullandığım kızı tanıştırmak için gtirmem. böyle bi ailesi olan bi erkekler tanıştırmaz diye düşünüyorum. sıra geldi ilişkiye girmeden bişeyler yaşanmaya.. bazıları buna kullanma diyo, seven erkek yaşamazmış falan. ben buna katılmıyorum, sevişmek sevmekten gelen bişeydir. asıl insan sevdiğiyle yaşamalıdır, normal olan budur. sevmediğiyle ve hergün başkasıyla yaşayana piç denilir, sadece sevdiğiyle yaşayana değil, bence tabi. eğer evlilik düşünülüyosa ve ciddiyseler bunların olması gayet normal değil mi? son sorumda erkek bi kıza neden katlanır, ayrılırsa neden geri döner? bazıları buna cinsellik için diyo. yav anlamıyorum, dünyada bi tek o kız mı var. got vermek için dışarda can atan kızlar varken bi erkek neden bi kıza katlanma, gururunu ayaklar altına alma gereği duysun ki.

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• bak arkadasım sen bnları yadıgına gore bellıkı uzuntu ıcındesın sana soyle bı sey soylıyım her erkek bır degıl kımı senın orfune adetıne sadakatıne serefıne hıc saygı duymadan hem duygularınla hemde senle oynar ve ceker gıder ınan umrunda bıle olmazssın ama sen benı dınle erkeklere fazla guvenme cunku ıs eger cınsellıge gelırse kendılerını kaybederler ama genel konusmuyorum sakın yanlıs anlasılmasın ıylesıde varkı cıddı dusundugu halde bıle en fazla oper fazla ılerıye gıtmez senı dusunur

0|1
    0|0
  • Arkadaşım neler var neler itlik yapıp temiz kızları kendilerine aşık etmeye çalışıp kullanmaya çalışan çok ...

0|1
    0|0
  • Hiç doğru değil bu yazı.

0|0
    0|0
  • Allah korkusu olan yapmaz

0|0
    0|0
  • demekkı o kız güzel onu tavlıyıp yataga atıp uzamak ıstıyo.

0|0
    0|0
  • Sahsen ben yapmazdım,

0|0
    0|0
  • senin gibiiler kullanılmaya her zaman mahkumdur.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...