Genital bölge hakkında yardım?

Arkadaşlar 18 yaşındayım ve ben herhangi cinsellikle ilgili konular yaşamadım. Bu nedenle agda yapma gereği pek duymadim. Uzayınca makasla keserdim ya da çok istersem kremle alirdim nadir olarak da ağda. Poponun ic taraftakilerini de dahil Genel olarak temizligimi kremle aldim. Ama kararmalar olduğunu farkettiim. Beyaz tenliyim ama vajina etrafı, popo içi kararmis. Hos olduğunu düşünmüyorum bunlar nasıl geçer?

Güncellemeler:
Not: Almadigimi soylemedim makasla, kremle, agdayla aldigimi söyledim. Dinimize göre de makasla kesmemiz gerektiği söyleniyor laflarimi carpitmayin bilgisi olmayan yazmasın

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Genital bölgendeki tüyleri cinsellik yaşayacağın zaman temizlemen gerektiği fikrine nasıl sahip oldun merak ettim.

İnsan kendi temizliği için tüy alır. Makasla kesecek kadar nasıl uzattın, nasıl rahat ettin, nasıl temiz tutun?

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• gyno pak gibi ürünler var önerebileceğim vajinal ve diğer bölgelerin temizliği için kullanabileceğin. biraz eczacıyım bikaç tavsiyem olabilir.

0|0
    0|0
  • Bunu güzellik merkezleri düzeltiyor ama orani açıp yaptirmak istermisin bilmem bide limon diye okumustum

0|0
    0|0
  • saç örgüsü yapaydın iyiydi :p

0|0
    1|0
  • ağzıma sçsaydın bu kadar iğrenmezdim

0|0
    2|0
  • Lazer yaptır canım

0|0
    0|0
  • Popo içini nasıl gördün?

0|0
    0|0
  • Geçmez herhalde

0|0
    0|0
  • cok ıtıcı durur bencede

0|0
    0|0
  • Çok uzattığın oldu mu

0|0
    1|0
  • vajina etrafı ve popo içi normal tene göre biraz esmer olur bunun anormal bir durum olduğunu sanmıyorum sana tavsiye özellikle vajina etrafını temiz tut temiz tut yeter çünkü ilerde evlenip normal ilişkiye başlayınca senin açından daha sağlıklı olur

0|0
    0|0
  • ozamanlar ağda, lazer felan yoktu. bence biraz teknolojiyi kullanmak gerek.

0|0
    0|0
  • He la nasıl geçer popodaki kararmalar 😁

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Agda kararma yapip sarkmaya neden olur. kremler karartmaz. jilet cogaltir. bazi erkeklerde vajinayi tuylu sevdiklerinden lazerede gitmenizi onermem. bu sebeple dr eldivenleri ile cikan tuylerinizi almanizi oneririm. daha az aci daha az tahris daha az sarkma. karatttigini da duymadim

0|0
    0|0
  • Güzel kardeşim dinimizde kılın uzunluğu buğday boyunu geçmicek diyor iyi oku yani kadın olarak her daim regli haric temiz olmak zorudayız. ayrıca o kararmalar jiletten oluyo lazere gitmeni tavsiye derim ağda bir zaman sonra sarkma yaptırıyo ayrıca oda karartıyo bilgin olsun.

0|0
    0|0
    • jilet kullanmadım ki hic

• Kremle yapıyodum dedin ya tüy dökücü kremmi? Bak genital bölge kararması sentetik çamaşır parfüm vajinal temizlik için kullanılan kozmetik jeller bunlar kararma yapar genetik olabilir? Beyazlatmak için yöntemler var ama bitkisel olarak bilmeden yapma daha çok tıbba yönel:) sen kişisel temizliğine önem ver kararması önemli değil erkek temizliğe bakar rengine değil :)

• Dinimize göre makaslamı kes diyor? Hangi ayet? Hangi hadis? Fıkıhtamı var? O kara popondan atma yavru ceylan :)

0|0
    0|0
    • dinle ilgili bişey oldugunda illa hadi ayaet mi gerekir sağlığa uygun olarak yapaılır herşey ben soran haklı demiyorum ama herbişeyde bunları istiyosunuz herşey ayette yazmaz peygamberimizin veya bayan eşlerinin temizliklerini nasıl yaptıgını bilerek yapıyoruz

• şöyle diyeyim makas zorunlu değildir ama makasla kesmek daha uygundur belki soran kişi kaynak vermeli sende işin aslını araştyırmalısın ama

• İşin aslını biliyorum oyüzden böyle bir yorum yaptım zaten merak etme bence yazan araştırsın. Her lafın başı dinimizde öyle dinimizde böyle nereye öyle?

• Lazer epilasyon. Bisey yasamiyorum diye ihmal edilirmi hiç..

0|0
    0|0
  • Agda kararma yapip sarkmaya neden olur. kremler karartmaz. jilet cogaltir. bazi erkeklerde vajinayi tuylu sevdiklerinden lazerede gitmenizi onermem. bu sebeple dr eldivenleri ile cikan tuylerinizi almanizi oneririm. daha az aci daha az tahris daha az sarkma. karatttigini da duymadim

0|0
    0|0
  • Yasitiz ben hep agda yapiyorim bende karardi sandim bir ara :D ama sukur kararmamis

0|0
    0|0
Yükleniyor...