Erkekler açısından farkı nedir?

herşeyi yaşayan ve bakire olmayan, bekaret dışında herşeyi yaşayan (anal,oral dahil), sadece sürtünme yoluyla şevişen kız.. Sizce bunlar arasındaki fark nedir?hepsi siz erkekler için evlenmeye layik olunmayan kızlarmıdır merak ediyorum hani kategorilere ayırıyosunz ya saydığım bu 3 seçenek arasında bi fark varmıdır?ben bunları yaşamadm sadece görüşlerinizi merak ediyorum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ben evleneceğim kızın bakire olup olmamasıyla pek ilgilenmem...evlenmeyi düşündüğüm fakat ilişkinin ilerleyen evrelerinde beni terk eden kız arkadaşım bakire de değildi...Sonuçta bakir değilim ve bunu karşımdakinden beklemek bencilce...sonuç olarak ileride bakire bir kızla evlenecek olursam tabiki bunu bir lütuf olarak görür ve çok sevinirim fakat bakireliğin bir kızın namuslu olmasıyla alakası yok yazım biraz uzun oldu ama genede bunu bir fıkrayla sonlandırmak isterim ;adamın biri gerdek gecesi eşinden kan geldiğini farkeder ve çok şaşırır. eşine "böylesi kirli bir dünyada,böyle bir devirde nasıl olduda temiz kalabildin?" diye sorar ve ardından kızın cinsel organına doğru eğilerek "gel buraya öpücem oranı...helal olsun sana" der...eee kız tabi utanır dur yapma-hayır öpücem-dur yapma-hayır öpücem derken kız arkasını döner ve der ki "öpüceksen burayı öp...çünkü burası olmasa orası öyle kalmazdı" sanırım bu fıkra/hikaye adı her neyse her şeyi anlatıyor :)

Erkekler Ne Diyor 25

• kızın kim olduğuna bağlıdır, yaptıklarının önüne geçen. sevmiştir ciddi ilişki kurmuştur 3-5 senelik yapmıştır, bakire değildir anlayabilirim. ama 23904832 kişiyle yatıp bakireyim dese bile insan düşünür. yani kişilik önemli.

• aslında hiçbir fark yok ama eğer bakireyse diğerlerini de yapmamıştır gibi bir izlenim uyanıor içimde yanlış yorumluorum tabi

• bakıre olmayan ne olursa olsun durusttur. onu bır sekılde ınsan kabullenır. ama ıkıncısı o...ile baslayan sınıfa gırer allah o turde kızlardan uzak tutsun...yalancı herseyı yapabılır.. vıcdanıda rahatsız olmaz..

• peki 3. yani sadece sürtünme yoluyla sevişeni de bu sınıfa koyuyormusun

• Öncekileri Göster
    • olaya cok mekanık yaklaşmıssın, gızlı kullanıcısın ve yazdıgın şekle bakarak bence erkeksın. ıkı yada daha fazla profılın var.

• sen bunları yaşayan kişileri dediğin sınıfa koyunca çok mu duygusal yaklaşmış oluyosun şimdi mekaniğim evet görüşlerinizi merak ettim dedim bu umrumda mı değil ama saygı duyarım yine de

• Ben şahsen olaya cinsel içerikli bakmıyorum yani demiyorum illa benim evleneceğim kız bakir olsun ben bir bayanın davranışlarına bakarım kendine olan bakımına kişiliğine birde kilolu olmadımı tamamdır.

• Evlenmeye layik olmak cok farkli kriterlere sahip benim gozumde. Daha oncelikli konular var ama bahsettigin durumlarda onemli

• ne gibi kriterler var peki kız arkadaşın sana sürtünme yoluyla seviştiğini söylese ne hissederdin?

• Yani simdi bana tepki olabilir ama evlenecegim kisinin mumkunse o tip bi duruma girmis olmasini iatemem

• önemli olan temiz ve masum olmasıdır kızın hem bedeninin hemde ruhunun gerisi teferruat ama şöyle smyleyebilirimbu dediklerini yapan bir kızda kalmamıştır masumiyet.. sen yapmamışsan kız nerdesin sen hemen söle bulamadık öylesini...

• açıkcası ben bu şekilde bi kızla evlenmem. yani şu: kız bunları ilk kez benimle yapıyorsa önemli değil her şeyini bana vermiştir ben aldım ben evlenirim ama kız benden önce her şeyi yapmış anal oral sürtünmüş vs. bu bnim evlilik anlayışıma ters.öyle bi kızla onun ihtiyaçları ve kendi ihtiyaçlarım için birlikte olurum.

• insan sevdiği insanla herşeyi yaşıyabilir karşı çıksakta olması gereken budur.Fakat nasıl olsa bakire değilim deyip önüne gelenle yatan biri eninde sonunda yakayı ele verir bi erkek bunu duyarsa bitmiştir o ilişki...

• Bence anal, oral ilişki yaşayan sürtünme yoluyla ilişki yaşayan ve bekaretini koruyan biri aşağlık iki yüzlü ve yaptığının arkasında durmayan bir kişidir ve hertürlüğü pisliği senle evliylkende yapar bekaretinide kaybetmiştir ki başkalarının altına girmemesi için hiç bir neden yoktur işte asıl o...pu buna denir. Namus iki bacak arasındaki zarda değil kadının ruhunda dır. Ruhunun bekaretini kaybetmişse her türlü oyunuda oynar.Şahsen ben evleneceğim kadının bakire olmamasına takılmam dediğim gibi benim için ruhunun bakireti önemlidir bakire olupta zamanında anal oral seks yapmış olması orasını burasını sürttürmesi yerine bakire olmamasını tercih ederim...

• Bana göre 1 tanesini yapmış olsa bile gözümde evlenilecek bi değeri kalmaz anlamadığım konu şu anal, oral ilişki yapıyosun da bekaretini vermeye neden çekiniyosun bunun bi mantıgı yok. yaptın bi hayır bacağını tam ayır..

• yani anal oral ilişki yaşayan ve sadece sürtünme yoluyla ilişki yaşayan senin için aynımı?bana göre değil yani o kadar da değersiz değil abartıyosun

• Öncekileri Göster
    • ya karşıma çıkmasın yada çıkarsa anlatmasın diyosun yani

• anlatmasın,bilmedikten sonra skıntı olcağını düşünmüyorum. ileride öğrenirsem daha kötü olur ama. gönül isterki kimsenin eline eli değmemiş olsun. bu da şu zamanda çok zor.

• HICBIRI EVLENILECEK KIZ DEILDIR BIZ ERKEKLER ICIN AMA SIRALAMAYA KOYARSAK ARALARINDA EGERKI ILERDE EVLENECEGINDE KARSISINDAKI ADAMA GERCEKLERI ANLATACAKSA ''BEKARETINI KAYBETMIS VE HERSEYI YASAMIS OLAN BAYAN DIGER SECENEKLERDEN DAHA DURUST...OBURLERI ZATEN ZARI KORUMAK VE EVLENDIKLERINDE TERTEMIZIM HAVASI VERMEK ICIN SEYTANIN ELCISI ROLUNDELER..

• işte gerçekte benim o...s..u dediğim karekter budur :D eğer aşıksam bekaret dinlemem ki

• bence aşıksan değil, hiç bir zaman böyle bir şey düşünmemek gerekir. Bekaret nedir yahu, kendine güveni olmayan adamın "açılmamış mal" alma arzusudur!

• sürtünen içine de alır ki , içine alan daha iyidir, daha özgürdür, kısıtlanmamıştır, hürdür. ama eline erkek eli değmemişten bahsediyorsan dağlar kadar fark vardır.

• soru bu değil..sürtünmeyle ilişki yaşayan bakire ile anal oral ilişki yaşayan bakire kız aynı kefedemidir tabiki yaşanmamış olması daha iyidir ama şu 2 seçenek aynımıdır

• tamam işte cevap da bu ,gayet net bana göre aynıdır

• bana göre değildir biri sevdiğiyle sevişen ama kendine hakim de olabilen kızdır diğeri tek bir yer hariç hertürlü cinselliği yaşayan kişidir.her ikisi nasıl aynı olabilir cinsel birleşmeyle ikisini aynı tutmak çok mantıksız

• Aralarında fark yokkı. Duygusal olarak bekaretıne sahip değil. Namus bacak arasında degıldır. Yaşadıysan senın özelindir. Konu kapanmıştır. Kafasına takan çok erkek var. Ama Geçmişi önemli değil diye düşünen de az değil.

• anal yap oral yap ben bakireyim de saçmalık... arasında fark yok itici tiksinti verici kullanılmış durumunda bir kızdır benim için..

• bu saydıklarımdan hepsi için mi geçerli şöyle bi durum var çok yakınımdan biri sadece sürtünme yoluyla sevişmiş ama kendini suçlu olarak görüyor bana kalırsa bu kadarını yaşayan biri tiksinç biri olmamalı

• sürtünme diyosun bi zar bozulmadı diye sonuç değişmez. ama aşk bu hiç anlayamazsın kız kendine öyle bir bağlar ki umrunda bile olmaz bunlar ama ben açıkcası sürekli bunaltırım karşımdakini ondan istemem.

• aslında haklısın bunu da yaşamamalıydı söyledim zaten ama yine de tam birleşme olmadığı için yada bütünüyle soyunmadığı için bana yaptığı şey o kadar kötü bişey gibi gelmiyo

• evlenme kıstası zar değil. davranışlarının bütününe bakılır

• insanın gönlü fahişe olmasın.

• ne alaka soru bu değilki

• bekaret dışı herşey, yaşayan ''kız'' için söyledim.

• Allah'a yakın bana uzak olsun derim..

• bakirelik saçmalığı insanları nerelere götürüyor,10-15 sene herkes buna gülüp geçecek,o zamanda insanlar sağlıklı bir cinsel zeminde yürüyecekler...erkeklerde ucuz rus kadınları ile değil kendi sevgilileri ile birlikte hayatı keşfedip paylaşaşacaklar...bakirelik bağnazlığı yüzünden kızları sürekli baskı altına almak çok ama çok saçma...

• bence insanklara seks güdüsü ile bakıp değerlendirmemek lazım...sonuçta hepimiz seksi ve seksi seven bayanlarla evlenmeyi ve onlarla birlikte olmayı arzularız...namusu bacak arasında aramak doğru değil, onu kafanın içinde aramalıyız...dürüst olmalı ve güven vermeli...yoksa ömür boyu katlanamayız...sonuç; kadın fikirleri, duruşu ve davranışı ile evlenmeye layık bulunmalıdır...

• Bekaret nedir? öncelikle buna eğilmemiz lazım;Bekaret vajinada bulunan bir zar dokusu değildir bence. Bekaret kişinin şehvetle tanıştığı anda yitirdiği bir toyluk bir masumiyet duygusudur; ruhsal yani soyut bir olgudur. Bu yüzden vajinal ilişki dışında her şeyi yaşayıp da ''bakireyim ben'' diye gezen kızlara gülerim ve acırım. Aynı şekilde ilişki yaşayıp da zarını diktiren kız da benim için dünyanın en sahtekar insanıdır; çünkü kendine karşı suç işlemiştir her şeyden önce.Kısacası bu düşüncelerimin doğrultusunda diyebilirim ki: Bu konularda önce kendisine karşı dürüst olabilen biri benim için yeterlidir. Sonuçta ben çarşaftaki kana değil eşim olan kişinin ten kokusunu ilk teneffüs ettiğim ana doymak isterim.

• benim için hiçbir fark yokturben bekarete değil karaktere bakarım..

• Ben naılsam karşımdaki kişidende aynılarını beklerim.Eğer ben her halt yemişsem onunda her haltı yemiş olması önem taşımaz.Ama ben tertemiz isem onunda tertemiz olmasını isterim.

• Erkeklerde bu kafa oldukça bakire olmayanlar için bile her erkek ikinci olacaktır :D

• kevaşe gibi

• hangisi için böyle düşünüyosun

Kızlar Ne Diyor 5

• Herşweyi yapmıs ama bakire ise ve bunu namus goruyorsa dunyanın en namusssuz insanı diye dusunurum .

• Kız ne yaşamış olursa olsun yaptığının arkasında durabiliyorsa hiç kimse ağzını açıp ona bir şey diyemez. Yeri geldiğinde evlenebilir de. Kişinin değerini bir zar belirlemez. Bunu düşünmek tartışmaya açmak bile gereksizdir. Önce kendine saygı. Ne yaşandıysa yaşanmıştır, bu kişiyi ilgilendirir bence. Bundan geriye kalanlar küçük hesaplardır. Lütfen hanımlar kendinizi böyle hesaplar içinde bulmayın, hissetmeyin, hissettirenleri hayatınızdan çıkarın.

• Bence aynı şey değil. Anal seks yapıp normal seks yapmayan bi kızla, sevgilisiyle sadece bi noktaya kadar sevişip daha ileri gitmeyen bi kız bekaret anlamında farkldır bence. Birincisi daha iki yüzlü geliyor bana. İkincisi sadece limitlerini belirlemiş bi kız olabilir. Teni tenine değdi diye herşeyi yaparım diye düşünmeyebilir. O zaman bunun sınırını nasıl belirliycez? Biri der ki elini tuttu bekareti gitti, öbürü öpüştü bekareti gitti, ya da çıplak birbirlerine değidiler bekareti gitti. Bu şekilde bir sınır belirlemek mümkün değil. O yüzden bence "normal ilişki" doğrultusunda biyerden sonra kendini saklayan kız, başka yollara anal oral başvurmuyorsa, bence bakiredir.

• siz manyakmısınız? evlenilmicek kız olmak nedir? her insan evlenmeye sevmeye sevilmeye layıktır yaşama hakkı barınma hakkı çalışma hakkı eğitim hakkı nasıl doğuştan gelen haklarımız ise evlenmekte sevilmekte değer görmekte öyledir.insan olmayı bilmek gerek öncelikle lafım bakire olmayan yada anal oral yapıp bakire olan kızları evlenmeye layık görmeyen onları iğrenç bulup kokuşmuş ucubeler gibi lanse eden insansı varlıklara.sen ne yaptın diyorum böylelerine.anandan doğduğun günki kadar masummusun da karşındaki kızdan bunları bekliyorsun? tabi kontrole tabi değil erkeğinki ama bu kafayla sizin gibileri bile bile kandırmak gerek inadına diktirmek aldatmak yalan söylemek:D

• bence herşey yaşayıp bakireliğini koruyan kız ikiyüzlüdür.hatta daha sonra karşısına çıkan erkeği aldatmış bile sayılabilir.diktirme diye de(afedersiniz söylemek hoşuma gitmezdi ama gerçek!)bir olayda çıktı.bence artık erkekler çiftestandart uyguladıkça aslında bunu da haketmiyor değiller.

Yükleniyor...