Yalvarırım ayaklarına kapanırım?

Sevgilimle ayrıldık , Cinsel küçük şeyler yaşadık ben sonrasında kötü oldum tövbemi ettim bir daha yaşamayacağım dedim, ayrıldık. Bugün beni çok özlediğini tekrar yaşamak istediğini belirtti.
Ayaklarına kapanırım nolursun diyor bu kadar sevdiğinden mi cinsellikten mi çözemedim sizce nedir bu?

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç bir seven gitmez gidiyorsa sevmediğindir dönüyorsa kimseyi bulamadığındandır..

2|1
    0|0
    • en iyi cevap bence.

• Bizde sevdik aşık olduk bir an aklımın ucundan geçmedi onsuz hayat hatta onsuz hayat aklıma geldikçe yüreğim gözlerim doluyordu...
      Seven böyledir sevmeyende belli değil mi? Kendine bak en basiti sen sevdiğin birinden ayrılabilir misin için rahat bir şekilde düşünmek bile üzücü değil mi?

Erkekler Ne Diyor 18

• Adamın sana kabaranı var ne sevgisi

1|0
    0|0
  • o nu yapacagına nıye velenmıyor senınle o nu bır dusun , evlendıkten sonra ıstedıgını yapsın , kanmayın boyle tıımsah gozyaslarına

0|0
    0|0
  • Siz kızların en büyük hatası aşkla cinselliği ayrı kefeye koymanız.. Adam hem sevip Hemde cinsel olarak istiyo olabilir

0|0
    0|0
  • uzak dur

0|0
    0|0
  • Tabiki cinselliğin etkisi

0|0
    0|0
  • Adam kudurmuş mk

0|0
    0|0
  • cinsellikten

0|0
    0|0
  • arkadaşın kanı kaynamış... bahar geldi malum :))

0|0
    0|0
  • Seni sevseydi senden ayrılmazdı. Uzak dur.

0|0
    0|0
  • Kullandırmak istiyorsan kendini kabul edebilirsin..

0|0
    0|0
  • ayaklarınada kapansa yoluna paspas da olsa senle işi bitince gene gidecek unutma

0|0
    0|0
  • sevgilin benim gibi köle ruhlu seni unutamıyor sallamadıysan onu eğer kaçan kovalanır olmuşsun

0|0
    0|0
  • Amaç ortada kardes mantıklı dusun bıraz

0|0
    0|0
  • cinsellikten dolayı. bu kadar saf olmak için çamaşır suyumu kokluyonuz napıyonuz :)

0|0
    0|0
  • buradakilere sorma sen pişman olduğuna emin misin? eğer seni birdaha bırakıp gitmeyecekse affet.

0|0
    0|0
  • Cinselliği tekrar yaşamak istediği içindir. Siz de ona her istediğinizi yaptırın. Ayaklarınızı yalatın, öptürün bu adama.

0|0
    0|0
  • çakıcak senı kosturcak sonra. aman ha

0|0
    0|0
  • Salla gitsin bulaşma bir daha tövbenide etmişsin önüne bak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence cinsellikten seven adam tekrar cinsellik yaşamak istediğini dile getirmez seviyorum der

0|0
    0|0
  • Seni sevdigi icin degilde tekrar birseyler yasamak icin yalvariyo bu kadar da saf olmayin ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...